Fusak Kaarsgaren Merino, máte zkušenost?

saricat
11. zář 2012

Zdravím,

uvažuji nad koupí zimního fusaku. Syn je opravdu velice zimomřivý, dlouho nám plakal dle našeho názoru dostatečně oblečen a pak jsem ho zkusila "navlíct" a najednou to bylo to nejhodnější miminko. Vyžaduje být oblečen více a pak je spokojený. Myslela jsem si, že koupím fusak Emitex combi 3v1 jako spousta mých známých a bude hotovo, ale po zkušenostech s jeho zimomřivostí se poohlížím po merino fusaku. Máte někdo zkušenost s tímto fusakem http://fusaky.heureka.cz/kaarsgaren-merino-fusa... ? Finančně je v tom dost rozdíl oproti emitexu a než dám do něčeho tolik peněz, chci vědět, že to za ty peníze opravdu stojí. Případně doporučte jiný vlněný fusak a lepším poměrem užitné hodnoty a ceny. Děkuji.

Saricat

citun
11. zář 2012

Já ho tedy nemám,ale dost se mi líbí.
Náš Matýsek,když byl miminko,tak byl taky hrozně zimomřivý.Měli jsme klasického beránka 22 let starého.Měl tam pěkný teplíčko.

tymothy
11. zář 2012

Mám na holky Womar s ovčím rounem - stál asi 900 - merino to teda není, ale je docela příjemný. Osobně jsem s ním spokojená a když to porovnám s kamarádčino emitexem, rozhodně bych neměnila. 🙂

saricat
autor
11. zář 2012

Koukám na ty fusaky Womar a vypadají zajímavě, i když cena je podezřelá. Je to skutečně beránek? 100% nebo s nějakou příměsí? Jsou někde v Praze k vidění? Jo a dá se to stáhnout kolem hlavičky? Moc se mi to nechce kupovat bez toho, abych to před tím osahala. I když teda cena je fakt krásná, to je jako ten emitex 🙂

tymothy
12. zář 2012

@saricat Je to opravdu 100% beránek (ovčí vlna) - alespoň pře 3 roky byl - také jsem z toho byla rozpačitá. 😉 Jen teda v tom prodloužení pro větší děti je u nožiček polyester, to prý kvůli botkám.
Objednávala jsem ho tenkrát přes internet, protože nikde v okolí k osahání nebyl - tak jsem to, ač nerada, riskla. Stáhnout okolo hlavičky se nedá, ale mám poměrně úzký kočárek, takže to stahování mi nevadilo.

Jinak, slintala jsem teda nad tímto - ten je z opravdové kožešiny, ne jen z vlny, ale ta cena..... 😖
http://www.ondalek.cz/produkt/eisbarchen-fusak-....

bubutko
7. říj 2012

ja mam tiez zalusk na ten kaarsgaren merino ale cena je dost vysoka. ktovie preco je taky cenovy rozdiel medzi nim a Womarom, neviete niekto?

gepe
24. srp 2014

Nekdo s novejsi zkusenosti?

laurasucha27
15. lis 2014

Ahoj!
Přidávám sem také moje zkušenosti s ovčí vlnou. V rodině jsme velcí zastánci těchto výrobků, přikrývky nám drží už desátý rok. Proto jsme také na zimu pořídili pro mimčo fusak. Jedině tak jsem si jistá, že je v zimě Péťa opravdu v teple 🙂) Zkušenosti mám zatím jen s fusakem LUX, teď ho budeme mít druhou zimu. A můžu jen doporučit 🙂 Je super, že i z nepromokavého materiálu 🙂
Hezký den.

sharik1
19. pro 2014

My ho mame a je super.. sehnala jsem v akci za 2000,- male dam jen kabatek/mikinku a i kdyz je venku kolem nuly, je krasne teploucka.. kolem krku stahnout jde, ale neni to zadna slava.. odepinaci nanoznik je take bez beranka kvuli botickam. Jinak na zadni strane jsou klasicky diry na popruhy..

phoebe1
31. srp 2015

Přidávám svou zkušenost.Koupila jsem zimní fusak womar s ovčím rounem, ale obratem jsem poslala zpět ☹ Ovčí rouno je umělotina což by tolik nevadilo pokud by kožíšek byl příjemný, ale je to opravdu nepříjemný škrábavý materiál a neumím si představit dát to takového fusaku miminko.Asi tak odpověď na rozdíl ceny.

kotwicka
17. říj 2015

Ozivuji diskuzi 🙂 Holky mate nekdo KAARSGAREN fusak s merino vlnou? Bojim se jestli neni hruby a neskrabe? Vaham mezi nim a tim berankem z biobavlny. Dekuju predem za info 🙂

kilted
18. lis 2017

@kotwicka
Mám ho jen pár dní a zatím dobrý. Je moc příjemný a hebký, jen u hlavy se dá celkem málo stáhnout a zůstane trochu odkryty hrudník. Jinak můžu doporučit 🙂

kotwicka
19. lis 2017

@kilted Dekuji za odpoved 🙂 Dotaz jsem psala pred dvema lety😂 A muzu s vami naprosto souhlasit 🙂 To stahovani me dost stvalo :(

kilted
20. lis 2017

😀 Tak to je dobrý teda 😀 ale třeba to někomu pomůže i teď 🙂