Fusak Lodger Bunker versus Emitex Cocoon. Poraďte

saminomimino
24. zář 2011

Maminky jaké jsou vaše zkušenosti,který z fusáčků mám pořídit??,nemohu se rozhodnout,určitě je rozdíl v ceně,lodger v základních barvách se vším pořídím kolem 2200,-v krásných vzorek kolem 2500,-,cocoon v jakékoliv barvě + vyteplená vložka výjde kolem 1800,-,je to určitě silný argument ale když pominu cenu,jaký je podle vás lepší,kdo máte poraďte!!Na cocoonu mi vadí rozdělení nožek,je to opravdu nevýhoda?Moc díky

beruskanula
24. zář 2011

@saminomimino : mame lodgera a spokojenost.... pak jsem videla, ze emitex udelal cocoon a ten se mi tak nelibi, prijde mi proste jako imitace lodgera 😅 ... navic se mi nezda to rozdeleni nozicek...

dulezity je si oba dva fusaky osahat a jaky bude vyhovovat, ten vzit....

od emitexu mne nevyhovoval fusak, ale zavinky do autosedacky jo.....

saminomimino
autor
24. zář 2011

@beruskanula no to rozdělení nožek je blbí,aspoň mě to tak příjde ale zase je dobrý že oproti lodgeru je dole omyvatelný takže v poho na botky a má zabudovaný nepromokavý nánožník což je teda bomba,oni ho prvně udělali stejný jako lodger jenže tomu se to nelíbylo tak dole rozdělili ty nožky a o už je blbý,kdyby ho nechali jak byl je super,tak já nevím,nemám se moc kam dostat do obchodu je prohlídnout,takže zbýrám informace od maminek co už jeden z nich mají,děkuji za tip

beruskanula
24. zář 2011

@saminomimino :to jo, to je pravda, ze lodger neni idelani pro chdoici deticky-my budme dokupovat druhej fusak 🙂
jinak s lodgerem jsme fakt moc spokoejni, prijemenj material, da se krasne upravit, jak chces, hodne stahnout 🙂

urcite se tady najde maminka, co ma cocoon 🙂 a myslim, ze jako kazdy fusak, bude mit i tento mnoho spokojenych uzivatelek 🙂

jsem zvedava, jak se rozhodnes