Fusak na zimu. Jaký pořídit na zimu?

sabayon
23. črc 2008

Zdravím všechny maminky. Založila jsem toto téma, abych se dozvěděla Vaše zkušenosti. Mám kočárek Casualplay S4, používáme už sporťák. A zvažuji, jaký fusak si do něj pořídit na zimu. Originální je prý málo teplý. Jaký používáte vy, s kterým jste spokojení? 🙂 Martina

krista
23. črc 2008

Prvně by se tohle téma hodilo spíš do "Výbavy" ale už tady tohle téma stejně je, tak koukni 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sabayon
autor
23. črc 2008

Díky, nevšimla jsem si.

sabayon
autor
23. črc 2008

Zdravím všechny maminky. Založila jsem toto téma, abych se dozvěděla Vaše zkušenosti. Mám kočárek Casualplay S4, používáme už sporťák. A zvažuji jaký fusak si do něj pořídit na zimu. Originální je prý málo teplý. Jaký používate vy, s kterým jste spokojeny? Martina

sabayon
autor
23. črc 2008

omlouvám se, to je omyl

maly_prcek
13. zář 2010

Ahoj,
prodávám oranžový fusak Emitex letní a zimní verze (vypínací flísový vnitřek, to je podle mého super, hodně jsme využívali.) Jde i do autosedačky.
Loňská kolekce, používaný jednu sezónu, super stav, jako nový. Zatoužili jsme po eko beránkovém, jinak bychom neprodávali 🙂

Cena: 1200Kč.

Více zde: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/woyz/fu...

kutcher
13. zář 2010

Emitex nebo angel

jamborka
17. zář 2010

Ahoj, my pořídili fusak GESSLEIN a prý má výborné termoregulační schopnosti 😉

kauculacek
28. zář 2010

Též máme fusak Gesslein, používám ho hnedle od narození, je termoregulační a hlvaně velký 😉 Využije se dlouho..

kackackacka
25. led 2014

Ahoj, já mám fusak Dita Angel Exclusive Outlast, a jsem s ním moc spokojená. Je krásný, dá se prodloužit i zkrátit, použít jako deka, mám šedo-modrý a ta modrá ve vnitř má moc pěkný odstín. Každý mi ho chválí. Z ostatních fusaků jsem v obchodě viděla Emitex Combi 3 v 1 a ten mi proti Ditě přišel méně teplý a Dita má podle mě lepší materiál.. Používám ho i na spaní přes noc, myslím, že se i za ty peníze vyplatil.

demonek
20. bře 2016

zdravim mam kocarek CP S4 a prave nevim jaky fusak koupit nemate nejake zkusenosti děkuji moc