Fusak nebo deka. Co používáte na jaře?

veverka02
27. bře 2011

ahojte, chtěla bych se zeptat jestli na jaro používáte fusak nebo stačí deka. Koukala jsem na pár firem co nabízejí fusaky jaro/léto a to od little angel nebo emitex... poraďte mi prosím... díkys 🙂

janicka006
27. bře 2011

Až bude tepleji,tak vytáhneme španělskou deku,ale zatím je ještě zima,takže máme pořád zimní fusak Emitex.

silvidee
27. bře 2011

Ahoj, mám už sice 10 letýho syna, ale na jaro a podzim jsem používala jarní fusak🙂 Přece jen, mimi leží a snadno prochladne🙂 I když už malej seděl tak jsem ho dávala do fusaku, když bylo chladno. deku jsem měla na léto a měla jsem jí vždycky sebou, protože když začalo pršet, rychle se ochladilo🙂

benjik
27. bře 2011

záleží na věku dítěte,mimču bych ještě fusak nechala,máme emitex a je super. No a batoleti sice dávám fusak,ale spíš jen aby měla teplo od zad,přikrytá s ním není a když nefouká vítr,má jen deku přes nohy a fusak odpočívá doma.

katule01
27. bře 2011

No, zrovna to taky řeším, do včerejška jsme byli v zimním fusaku Emitex... Dnes jsem ho vyndala, rozdělila na části, jak to krásně jde a nechala jsem malýmu jen tu část pod zádíčkama a zadečkem a nožky jsem mu zabalila do teplé deky a dala nánožník... Už má být krásně teplo, přístí týden až 20st 🙂 Tak už to myslím snad bude stačit...

veruska007
28. bře 2011

Jak se oteplilo, tak jsem davala teplou kombinezu plus deku. Deku jsem pod kocarkem vozila cely rok, v nejhorsim jsem ji pouzila jako stinitko, kdyz maly spal a chtel sero.

elviie
28. bře 2011

Dávám už několik dní (od oteplení) jen deku, roční dcera už chodí, takže ji oblékám tak, aby mohla kdykoliv z kárky na zem a ťapat 🙂 A když i mně je na sluníčku teplo ve vestě a jsem jen v mikině, tak jak by bylo jí v zimním fusaku... Na zimu jsme měli fusak od EMITEX 😉

lucie777
28. bře 2011

Jak začalo být tepleji, fusak sem uklidila do skříně a máme jen deku, malá chce stejně víc chodit než jezdit v kočárku.. 🙂

mates22
29. bře 2011

Já dávám španělskou deku, je teploučká, dá se zapínat na zip (takže je to takový jakoby fusak) - jen jsem si dodělala díry na kšíry, ale prodává se už i s dírama. A mám po starostech, buď to zapnu na fusak, nebo použiju jako deku. Takže doporučuju. A jde nechat spodek rozeplej, když má malej špinavý boty 🙂

anieanne
29. bře 2011

Už pár dní deka.

markettka
1. dub 2011

Já dávám už delší dobu fusak Emitex 2v1 - je na jaro, léto, podzim.

bufina
1. dub 2011

Nám už stačí deka a nánožník.

beruska2x
1. dub 2011

ja jsme davala teplou deku - zavinovacku od Emitexu, kdyz uz bylo teplo na fusak...

andelka
1. dub 2011

Deku (vozím jednu teplejší a jednu tenkou), fusak jsem schovala už před asi 3 týdny.