Fusak Pidilidi nebo Emitex Monti/Combi nebo úplně jiný?

japona
21. zář 2012

Ahoj, zima se blíží, tak sháním info, který fusak koupit. Bude pro skoro roční (zatím nechodící) dítě, tj. do sporťáku. Vzhledem k ceně a poměrně slušným recenzím jsem uvažovala o E. Combi. Na stránkách se mi docela líbí E. Monti, má s ním někdo zkušenost? Na rozdíl od Combi má jeden zip uprostřed, je to výhoda či nevýhoda?🙂 V obchodě jsem ještě viděla fusak od f. Pidilidi, vypadá jako Combi (zipy po stranách), ale designově mi přišel hezčí🙂 Máte ho někdo? Nikde, kromě stránek výrobce jsem o něm nic nenašla.. Nebo doporučujete úplně jiné kousky?🙂 Jedná se mi o to, koupit něco ne moc drahého, ať mě neštve, když to dítě zprasí, ať to přežije letošní a příští zimu, a ať je to nepromokavé, tj. pro použití bez nánožníku. Ještě se mi líbí, že fusaky jdou zkrátit a že mají ošetřen vnitřek pro chodící dítě, pro špinavé botky. Další parametry si nechám případně poradit🙂 Díky moc

citun
23. zář 2012

@japona Ahoj,já koupila Emitex 3v1,ale ještě jsme ho nevyzkoušeli.Vypadá moc pěkně,navíc je nepromokavý.Mám od Emitexu i podzimní fusak a jsem s ním moc spokojená,tak doufám,že budu i se zimním. 🙂

ivule13
4. říj 2013

@japona Ahoj, mohla jsem porovnat fusak od Emitexu a Pidilidi, prodávají ho tady v obchůdku z dětským zbožím, a budu kupovat Pidilidi, Je z odolnějšího materiálu. My už budeme v zimě nejspíš chodit, takže dostane zabrat.

japona
autor
5. říj 2013

@ivule13 Ja nakonec koupila ten Emitex Monti. Je dostatečně teplý a z příjemného materiálu. Jediné, co mě rozčiluje, že se musí zapínat nadvakrát (je tam to prodloužení), takže kdybych kupovala letos, koupím dlouhý fusak vcelku🙂 Ale jinak je fusak super, a pokud někdy bude další prcek, to odepnutí se do hlubokého kočáru využije🙂

maruska261
21. črc 2014

@citun ahoj prosim ta ako si bola spokojna s fusakom emitex 3v1????dakujem velmi pekne 🙂 majka
@ivule13 a teba sa mozem opytat ci ten fusak od pidilidi ma vnutro na nozkach tiez umyvatelne ako ma emitex 3v1? a ako si s nim bola spokojna? dakujem

citun
21. črc 2014

@maruska261 Velmi, ještě v zimě malej spal v kočárku a v pohodě se vešel;)

hojda
21. črc 2014

úplně jiný🙂 outlastem z Dita Tábor litte angel, má termuregulaci (dítě se nepotí) navíc rozšiřovatelný na šířku i délku, krásně měkký, fakt parádní, vejde se tam i tříleták, vyhrál i cenu na veletrhu pro děti v Praze .

ivule13
21. črc 2014

@maruska261 ta spodní část je taky ze šusťáku, který se dá otřít. Je to stejný materiál jako vršek fusaku. Malej začínal v zimě teprve chodit, takže měl botky většinou čistý. Fusak byl fajn. Ve větších mrazech jsem mu ale dávala ještě pletenou deku, pro můj pocit.

maruska261
22. črc 2014

@citun a je dost hruby ten fusak?ci si musela davat este nejaku deku v zime?dakujem

maruska261
22. črc 2014

@ivule13 dakujem velmi pekne za odpoved

muslinek
22. črc 2014

rozhodně emitex monti, pozor od září vychází nová kolekce bude to 5v1. Ještě jsem ho nevyděla, ale má to být bomba. Jinak odenvalder Mucky L 😉

citun
23. črc 2014

@maruska261 Nedávala jen nánožník 😉

maruska261
23. črc 2014

@citun super dakujem este raz 🙂 majka

citun
24. črc 2014