Fusak pro 1,5 roční dítko. Užíváte ho v zimě?

console
24. únor 2009

Ahoj maminky, mam otazku: kdo mate batole cca rok a neco, uzivate v zime fusak? Ja ted uvazuji o koupi noveho (dceri je 7 mes), ale rikam si, jestli ho jeste pristi rok vubec vyuzijeme? Diky za rady a tipy.

kristi
24. únor 2009

my ho nemely vubec, nebyl potreba

console
autor
24. únor 2009

diky. a co jste teda pouzivaly? deku a nanoznik?

petraluk
24. únor 2009

console tak nám je 18m a fusak mam zimní od Emitexu, je super dlouhý, takže nehrozí, že by z něj malej vyrostl a neumim si představit být venku 2 hodiny v kočáru bez fusaku. Malej občas v kočáru usne, protože doma už skoro nespí a když někam potřebuju jít, tak pěšky bychom nedošli. Ne že by neušel, to on chodí až moc,ale svym směrem 😝
Nánožník ani deku k tomu nemam.

console
autor
24. únor 2009

Ja prave mam fusak Quinny do Speediho (taky je ten fusak veliky), ale ted jsem zmenila kocar a fusak se mi nehodi barevne, atk uvazuju, jestlis e vyplati porizovat dalsi...Jinak nanozniky se mi prave taky moc nelibi. Tak to zrejme vypada na novy fusak, uvidite, jestli nekdo prida dalsi zkusenost. dikes 🙂

lendy1
24. únor 2009

malému je 20 měsíců a máme Emitex 😉

astrane
24. únor 2009

Malej má 24měsíců a 91 cm.Máme fusak emitex combi,přes to španělskou deku a nánožník.Malej v kočárku jetště pořád denně min 2 hodiny spí ,a přece jen nejsme ve městě a teploty teď byly přes den kolem 6 pod nulou.

helenkaa
25. únor 2009

My máme rok a půl a používáme Emitex Combi a je super.

kubinkov
25. únor 2009

Jen kdyby ten Emitex tak neklouzal. 😝 Jsou fusaky, co mají našitou látku s protiskluzovými nopky, teď bych to asi určitě chtěla, ale měnit už to nebudu. 😉

mkr
25. únor 2009

ahoj, my teda fusak využíváme každý den malá spí 2x v kočárku, máme kaiser a jsem nad míru spokojená, cena je moc pěkná, spodek odepínací na botičky, nepromokne neprofoukne, malou moc do něj neoblékám, je teplý, jezdíme už druhou zimu 🙂

ina.b
25. únor 2009

My používáme Emitex comby, jde oddělit spodní část, když má malá botičky od sněhu, tak jí tu spodní část sundavám, takže jí botky můžou trošku okapat. Nebo jde sundat i vrchní část a ta spodní zůstane jako vložka v kočárku. Tento: http://www.mimishop.cz/babydream/detail.php?zbo... 😉

mirka755
25. únor 2009

ahoj, já letos také nepoužívala fusak. Malá měla na sobě kombinézu a děku, většinou stejně z kočáru chtěla ven

vrtule83
25. únor 2009

Ahoj, tak mi taky používáme fusak Emitex, malá toho ještě moc nenachodí. V kočáru skoro nespí.

sisan
26. únor 2009

Dcerka má 20 měsíců a fusak stále používáme.Jak na spaní, tak na sezení.Máme Emitex Combi a přes něj máme ještě zateplený nánožník.Nedovedu si představit, jak dítě v mrazu sedí třeba i půl hodiny v kočáru bez fusaku.Maminka tlačí kočár, tak ji je teplo, ale dítě v kočárku nemá pohyb.A zespod mu taky musí být chladno bez ničeho.

leonik
26. únor 2009

ahoj, my máme taky fusak Emitex Combi, dcera v něm spala v kočáru ještě ve 2,5 letech 😉

maly_prcek
13. zář 2010

Ahoj,
prodávám oranžový fusak Emitex letní a zimní verze (vypínací flísový vnitřek, to je podle mého super, hodně jsme využívali.) Jde i do autosedačky.
Loňská kolekce, používaný jednu sezónu, super stav, jako nový. Zatoužili jsme po eko beránkovém, jinak bychom neprodávali 🙂

Cena: 1200Kč.

Více zde: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/woyz/fu...