Fusak pro rok a půl staré děti. Máte tip?

ivarei
24. srp 2011

Dětem je teď 14 měsíců a uvažuju, zda na zimu pořídit fusak - ušetří nám to dost času při oblékání. Máte nějaké typy na fusaky pro takhle stará dítka? Líbí se mi dost fusaky Lodger, jen ta cena :-/ - stojí za to? Předem moc díky za rady, případně i odkazy 😉

benjik
24. srp 2011

emitex,dcera ho bude mít i tuto zimu ve 2 a půl letech. Ve 14 měsících ho určitě upotřebíš,děcka se na sněhu rychle unaví.

mpavlinka
24. srp 2011

Nikolce bude v zimě rok a půl. Máme Emitex combi a Lodger Bunker 😉 😵 Malá je zatím klidná a hodně kočárková, tak snad jí to vydrží. Ale myslím, že jí stejnak budu muset navlíct, páč už to prostě není to ležící miminko 🙂

andy80
24. srp 2011

My ho měli i v necelých dvou letech, přece nedám dítě v mrazu na kočárek bez ničeho.

vojtisek2007
24. srp 2011

já měla pro Elis v roce a půl ještě fusak (pro Vojtu i ve dvou) ke kočárku byl origoš - ne úplně ten tlustej,klasickej fusak, takže když jsem věděla, že nebude lítat, jen bude v kočárku, tak měla punčochy,tepláky a fusak....když se jelo pro Vojtíka do školky, nebo na nákup apod...myslím, že ho využiješ, lodger mi přijde zbytečně drahej, ten bych pořizovala miminům, nějakej "lehčí" fusak se ale určo bude hodit.....ale třeba kamarádka ke kočárku fusak neměla, tak balila jen do deky a dávala nánožník....

marecek4
24. srp 2011

já si na rok a půl pořizovala ten prodloužitelný a určitě ho užijeme i letos ve dvou a půl letech,malý je totiž naučený spávat přes poledne v kočárku venku

ja.na81
24. srp 2011

Tak o tomhle ja taky premyslim, jestli kupovat ted jeste extra fusak na zimu. Mam kocarek s vloznou taskou, ktera je "prestavitelna" na slabsi fusak, tak bych zatim rekla, ze to staci, prcek uz bude prece jen muset byt vic oblecen (zimni kombinezu asi, nebo tak neco), jinak mam jeste takovou tu "beranci kuzi" - podlozku... jinak dalsi moznost nanoznik plus deku... no a jinak uvidim, az ta zima opravdu bude a pripadne dokoupim neco pak...

babulinkab
24. srp 2011

emitex combi, já v něm vozila syna i ve 2,5 letech, třeba po nemoci doktor nakázal procházky v kočárku a tak syn byl krásně v teploučku

monunik
24. srp 2011

Já mám emitex a super a určitě ho v zimě užiješ hodně. 😉
Já ho používala i na sáňkách a bobech.

mifinka
24. srp 2011

Má fusak , klasickej s beránkem.. A bohatě postačí.. nejen do kočárku ale i do saní..

schnek
24. srp 2011

lodger mám, koupenej na bazaru, ale i tak je krásnej, a jsem z něj nadšená. Řekla bych, že záleží na tom, jestli ti děti capají a jak zvládnou v zimě chodit 😉 můj prostřední nebyl moc valnej chodec a nenarodit se třetě, tak zimu odjezdil v kočárku 😉

romana29
24. srp 2011

No my neměli - Dan byl už ve sporťáku a byl velký - teda Dan, né sporťák 🙂, fusak se tam nevlezl ani omylem a kočár jsem nový odmítala kupovat. Jezdili jsem normálně denně asi hodinku venku denně a byl v oteplených kalhotách a bundě + tenká deka na nohy - nebyl ani jednou nemocný, natož rýmu.
Dcerka má stejný kočár a bohužel, fusak opět nebude 😀

akcull
24. srp 2011

My jsme měli Emitex, je dobré, že jde odepnout ten spodní díl, takže když malá už nechtěla chodit nasedla do kočárku a koukaly jí ven ty špinavé botičky. Rozepínala jsem jen jednu stranu fusaku, ta druhá byla pořád zapnutá, takže to bylo i rychlé...

miskadis
24. srp 2011

Máme Emitex, malá do něj půjde i tuhle zimu, a v pohodě se tam vejde.

jennyska
16. říj 2013

Ahoj Maminky,

na Modrém koníkovi si všechny těhulky, maminky a snažilky společně vytváříme knihovničku pojmů a zkušeností kolem všeho mateřského 🙂

Dnes v ní přibyl i článek na téma Fusaky a proto bych Vás ráda poprosila, zda byste mohly své zkušenosti s fusaky (jaká značka, cena, materiál, kvalita atd.) napsat k článku https://www.modrykonik.cz/fusaky .

Některé maminky mohou shánět informace o fusacích, jejich využití, popř. kolik je dobré si jich pořídit pro dítě a na jaké období atd. a vy jim s tím můžete velmi pomoci 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

blahova_andrea
16. říj 2013

My měli prodlužovací Emitex, ale jen do 15m - do letošního jara. Teď je prckovi 22m a kočár už prakticky nepoužíváme, takže s fusakem nepočítáme. Když náhodou kočár vytáhneme, tak bude syn v kombinéze nebo oteplovačkách a bundě a hodím přes něj deku.

pohodovamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz