Fusak z beránka nebo moderní z fleecu. Poraďte

alterna
20. bře 2008

ahoj děvčata, můžete mi poradit?
Použivate na dítko fusak z beranka nebo z fleecu. Teta mi chce vnutit fusak 30 let stary co ma schovany na půdě? ☹

dendisa
21. bře 2008

kupovala jsem si berana a dostala Emitex na tu autosedačku. Jednoznačně 100% využívám berana. Už když se na to podívám, je mi příjemněji po těle. A mám macatější dítě, takže když jsme dostali ten Emitex (3 měsíce), do autosedačky už se mi s fusakem nevlezlo. Je ale fakt, že kdybych ho měla od narození, na jízdy autem bych ho využívala.

schnek
21. bře 2008

arietisko, ale na podzim a zimu bude nějaký potřebovat 😉

arietiska
21. bře 2008

Tak 2 fusaky...berana i nějaký tenčí, do autosedačky nic! 😀

aponchie
21. bře 2008

do autosedacky sem nikdy nic nedavala,jen deku pres malou a hned ji strhla 😉

berynka
22. bře 2008

Ahoj,
já si myslim, že fusak z beránka je dobrý do velkých mrazů a pro malé mimi. Teď za poslední dvě zimy by se snad ani neužil. A když si už mimčo sedá a v kočárku blbne, tak jsou potřeba bezpečností pásy a to by se ten fusak musel zbytečně stříhat a obšívat 😒 . My máme fleesový a když je odepínací, tak se pak dá využít do golfáče jako podložka 😉 .

olivz
22. bře 2008

Ahojky, já jsem taky pro beránka 🙂 Mám ho ještě po mně,nechala jsem ho vyčistit a je jako nový 🙂 A obě holky v něm byly (a jedna ještě je) spokojené.

jusnina
22. bře 2008

My máme fusak který je ještě po bráchovi (38), pak jsem v něm byla já a je super. Nechala jsem ho vyčistit a nemá chybu. Ale mám ho jen na chatě ve velkém kočáru, doma mám Jané a tam se nevleze. Vždyt není problém dát ho do čistírny a nechat na něj ušít nový potah. Malý má jen punčocháčky, bodíčko a mikinu a je krásně teploučký.

mama04
22. bře 2008

ahoj, taky mám starého berana. Dala jsem ho vyčistit za pár kaček a slouží 😀 .

ripka
22. bře 2008

Ahoj já mám taky dva jeden s pravým beránkem ještě po mě mám v hlubokém kočáru a do golfek jsem si kupovala od emitexu 3 v 1 s fleesem a jsem s ním moc spokojená výhoda je ta že neprofoukne a je odolný proti vodě což u beránka říct nemohu ale je zase teplejší. Záleží asi na tom jaký máš kočár jestli tam máš pětibodový zapínání nebo ne? A do autosedačky jsem měla tak z fleesu akdyž byla dcera byla malá tak jsem ho dávala i do tašky do kočáru.

jasmin26
30. bře 2013

My máme taky nového beránka a spokojenost.