Jak vybrat dobrý fusak pro 3měsíční miminko?

opija
3. zář 2017

Ahojky maminky

Poraďte jak vybrat dobrý dudák pro 3mesicni miminko👶
A jaké máte Skusenosti?
Od Concordu jsou Dobré?

Předem děkuji za odpovědi.
O.

bekyc
9. zář 2017

@eliskaxox žejo, taky mám ten pocit. Teď na rok a půl starého ho využiju, protože už bude víc chodit, takže bude víc nabalenej a nepotřebuje tím pádem ještě péřový fusak. Ale na malé mimino bych ho nedoporučila.

z_kopretinka
9. zář 2017

@eliskaxox ja mela emitex na dcerku narozenou v zari a uplne stacil. Kombinezu jsem ji dala jen kdyz fskt mrzlo, jinak stacila jen chlupata medvidkova.

eleanooor
9. zář 2017

Ahoj, nemate nekdo zkusenost s fusakem BABY TEX? ☺

pucmelinka
9. zář 2017

@maxpex mam peg perego,jen jsem dokoupila sportak,nechtela jsem ho pred tim skladovat...co mas Ty za kocarek?

maxpex
9. zář 2017

@pucmelinka britax go big trojkombinaci

pucmelinka
9. zář 2017

@maxpex a na zimu uz budete ve sportaku,nebo jeste v korbe?

maxpex
9. zář 2017

@pucmelinka uvidime,ale spis ve sportaku. Videla bych to,ze podzim odjezdime v hluboké a na zimu sportak. Ikdyz mala v kocarku vydrzi,spis podle jejiho tempa bude určitě na vanoce sedet😁 a to uz se ji v hluboke libit nebude.

pucmelinka
9. zář 2017

@maxpex Tak malýmu zbývají v korbě tak 3 cm, takže to je tak do konce září a pak už sporťák... Máš taky akční dítko? 🙂 Tak to si taky užíváš jak já... malej se furt točí na bříško a hrozně rád by chtěl sedět... kolik je malej?

maxpex
10. zář 2017

@pucmelinka bude ji teď 5mesicu. Je to šikula, jak píšeš ty..otočení není problém,už se snaží i plazit a dnes se zvedala tak,že byla zapečená jen za špičky a o hlavu🙂

Netušíte někdo,zda na ten fusak Little angel seženu slevu? Třeba v Marianne? Hledala jsem na netu,ale oni ho prodávají přímo na littleangel.cz nebo jsem ho našla jen na eshopbaby.cz

eternitypel
10. zář 2017

Ja kupovala přímo v táborské prodejně za poloviční cenu protože byl špatný nápis což mi vubec nevadilo a byla jsem jako se vsim od little angel max spokojena.vřele doporučuji i chlupatou zimni kombosku s outlastem.malou jsem mela v zimě spala 2krát denně v kočárku a nikdy nebyla ani malinko studena.cepicky bomba prostě tam nakupuji pořád.co bych pro ni neudelala.

pucmelinka
10. zář 2017

@eternitypel jj,cepicky jsou super,ted tam pujdu koupit zimni a koupim asi rovnou dve na stridacku... ja mam od nich i deku a ta je taky bomba 😀

eliskaxox
10. zář 2017

@maxpex na ty dny marrienne platí sleva do babiez.cz a tam ho měli. Navic měli slevy i na eshpu bez kódu. Takže ja ho kupovala přes eshop.

eliskaxox
10. zář 2017

Taky od nich máme cepicky, podzimní fusak a zavinovacku a jak píší holky je to luxus.

pucmelinka
10. zář 2017

@maxpex ja to kupovala v Plzni,mame tu jejich pobocku,nastesti...ale za plnou cenu,no,co nadelam...
Malymu bylo ve ctvrtek pet mesicu,ale korigovane o tri tydny mene...

@eternitypel a jeste vlastne zavinovacku,ale jen chvili,pac malej se mi po 14 dnech ze zavinky vykopaval...

eternitypel
10. zář 2017

Ja už mám holku větší takže leginky,puncosky bodycka a jdou koupit i moc pěkné veci na bazarku.deku do kočárku mam taky a porad je to jako nové.vyplatí se koupit dražší co vydrzi.k

pucmelinka
10. zář 2017

@eternitypel jj,to s Tebou souhlasim...vyplati se priplaceni...

maxpex
10. zář 2017

@eliskaxox ted jsem na babiez koukala,ale nemaji mazlika,jen tapku☹ pockam na dny marienne,jestli nebude sleva primo u nich a objednam. Ona nam to kupuje tchyne teda,moje dobra vule,ze ji to chci sehnat co nejlevneji,ze😀

eliskaxox
10. zář 2017

@maxpex :D nebo bych se nebála i.koupit použitý na bazarku v top stavu. Je to věc která fakt vydrží, náš už se teď používá na druhé dítě 4. rokem a je pořád jak nový

maxpex
10. zář 2017

@eliskaxox penize nejsou problem,to spis ja jsem moc hodna😀

lucka215
12. lis 2017

Zdravím. Maminky prosím, které máte fusak little angel poraďte. Plánuji ho koupit. Vím, že se do něj nemusí dítko moc oblékat, ale malý bude mít 9. měsíců a říkám si, že možná i bude ještě zima. Myslíte, že se bude potit, když bude mít bundičku a fusak bude vlastně jen na spodní část těla. Jde mi o to, že bude pak chtít být někdy i mimo kočárku, takže bude muset být oblečen.
Doufám, že jsem to popsala tak nějak srozumitelně.
Moc děkuji.

eliskaxox
12. lis 2017

@lucka215 Ja dávala jak píšete jen tepláky, triko a bundu, posadila do fusaku a horní část nechala polorozepnutou a v pohodě. Třeba před obchodem jsem ho vyndala a ty dvě minuty na zimě přežil úplně v pohodě. Když byl starší a chodil tak.jsem ho nechávala na tom fusaku jen sedět a třeba jsem mu to zapnula jen u bot.

luj89
12. lis 2017

Ja mam tento (Baby Joy stars), splnuje vsechny me pozadavky 😀. Tj. Pekny v neutralnich barvych (aby byl i pro druhe ditko), s ovci vlnou, vhodny do hlubokeho i sportaku a za dobrou cenu. Dnes v nem byla dcerka poprve a je fakt teplounky 🙂.

lucka215
13. lis 2017

@eliskaxox díky. Mě právě příjde pro tyto účely praktičtější když je zip z boční části, dá se rozepnout a ohrnout do pasu. Ale už jsem se pro ten fusak rozhodla, nechce se mi zase hledat 🙂

lucka215
30. lis 2017

Ahoj maminky, tak jsem pořídila fusak little angel a chtěla jsem se zeptat, jak do něj oblékáte mimčo tak kolem nuly. Nám je 9. měsíců. Přijde mi, že je fusak u hrudníčku dost vykrojený, tak aby nebyla třeba jen v mikče prckovi zima. Zkoušela jsem to stahnout kolem hlavičky, ale stejně u toho hrudníčku je to takové odhalené.
Díky moc za rady.

pucmelinka
30. lis 2017

@lucka215 davam mu chlupatou funkcni bundicku little angel a dolu teplacky a nozky backurky...malymu bude 8 mesicu...kterou verzi fusaku mas?Ja mazlika,u toho hrudnicku to je odhaleny,zkus ho posunout nz do fusaku

lucka215
30. lis 2017

@pucmelinka já mám myslím tu ťapku. Posunout mi bohužel nejde, protože už má zapínání mezi nožkama a bohužel je ve fusaku jen jedna díra. :(

pucmelinka
30. lis 2017

@lucka215 no,malej uz taky bude muset do sportaku ☹

jbzirafa
30. lis 2017

Mám little angel, model sport (nevím jak se jmenuje přesně , prcek sedi v zimní bundě (středně teple, ne moc naducane , )na nohou tepláky, bačkůrky (pokud vystupuje, tak boty.)fusak nezapinam úplně, malých cena mito ruce venku, tak by se tam ani nenechal nacpat.