Kočárek G-mini Grand - jak zvládá terén, sníh nebo štěrk?

lucitop
11. čer 2018

Prosím jake jízdní vlastnosti ma g mini grand? Zvládne terén? Jak jezdi? Lehce? Nebo ma nake zásadní nedostatky.. jak zvladne snih nebo treba písek, stěrk? Diky za info. 😊

leniczka23
12. čer 2018

Za me katastrofa..cela.korba je jen z tenoucke.latky, je moc otevrena takze tam fouka. Celej je takovej forovej. Drnca.. Na zimu bych do.nej nesla ani nahodou.hodne je na nem znat ta cena.ale kazda mame jiny kriteria pro vyber kocarku..takze treba ho nekdo pochvali..😉

crazy_girl3
12. čer 2018

mě se taky hrozně moc líbí, takže za nic nestojí jo?

leniczka23
12. čer 2018

@crazy_girl3 ja uz jsem cetla i pozitivni komentare, takze je to asi o nazoru. Nejlepe se jit mrknout a pijezdit s nim v obchode. Kazdemu vyhovuje neco neco jineho.

terka555
12. čer 2018

Ja si ho koupila a uz se tesim az s nim vyjedeme🙂

pavlinar
12. čer 2018

Já ho mám. A vyhovujeme mi. Ale nemám srovnání s jinýma.. brala jsem ho právě na léto, že je takový vzdušný. Na zimní dítě bych asi volila jiný. Kdo ho vezme do ruky (zkušené matky), tak říkají, jak se pěkně řídí. Na velký terén, jako kořenitá cesta, to není - kvůli tomu se ho zbavila předchozí majitelka. Normální cesty, lesní upravené, luční, polňačky zatím dobré. Ale žádný "tankodrom" jsme ještě nezkoušeli.

malecek
13. čer 2018

Měla ho znama a moc si ho chválila, terén nevím, mi se nelíbí a hlavně u nás jich jezdí snad deset.

baaar1
10. srp 2018

ja ho mam a vyuzivam do ted a to je male rok. Pres zimu super s dobrym fusakem a zvladl kazdej teren. je fakt ze predni kolecka jsou menci ale za tu cenu bezva. ted uz vybiram sportak pac na vetsi deti to nevydrzi dele...