Gesslein F3 kolekce 2012/2013

nikol_bl
15. led 2013

Ahoj holky, zakládám novou diskuzi. Na kočárky gesslein už tu je diskuze, ale má přes 100 stran a probírají se tam všemožné kočárky a to nejen od téhle značky. Mě však zajímá výhradně F3. Budu kupovat sporťák a tohle je můj favorit. Moc diskuzí přímo na tenhle typ není, akorát jsem našla, že tahle trojkolka má tendence být nestabilní (?!) v terénu....
Máte ho někdo? Napište mi prosím recenze, přece jenom je to velká investice, tak ať se rozhodnu správně. Díky

zlatat
7. kvě 2013

@darka2001 ja by som asi tú klasickú korbičku vzala - viac sa mi s ňou kočík páči 😀

darka2001
7. kvě 2013

@zlatat no ved to ,ze ani mne sa ta taska c-lift moc nepaci,mam vybrate asi 3 typy kocikov tak riesim co a ako,keby som z kazdeho mohla nieco vybrat a dat to spolu🙂

zlatat
7. kvě 2013

@darka2001 ja sa rozhodujem medzi dvoma - ale ešte mám na to kopec času 😀 No ak by vyhral Gesslein, tak jednoznačne s pevnou vaničkou - s ňou je taký pekný elegantný 🙂

darka2001
7. kvě 2013

@zlatat kedy mas termin a co este mas vo vyhlade,lebo ja som to vcera omrkla po prvy krat v obchodoch aj ked gessleinlu nemali vystavenu nikde,tak sa vobec neviem rozhodnut,spekulujem este nad jane,alebo abc desing

zlatat
7. kvě 2013

@darka2001 no ja som ešetlen na začiatku, takže mám pred sebou dlhú cestu ... až v decembri, ale už teraz poškuľujem po kočíkoch, lebo bude to fuška vybrať dobrý kočík - ešte mám vyhliadnuté Brio go 2013

lisian
7. kvě 2013

@darka2001 ja som mala vanicku, tie fusakotasky sa mi ani trochu nepacia. vanicka bola priestranna dostatocne na to, ze su teraz na trhu kociky s velmi malymi.

majkakajka
16. čer 2013

@boobinka Ahoj, už je ten kočiar predaný?

boobinka
16. čer 2013

@majkakajka omylem jsem si tě přidala do přátel, překlikla jsem se, chtěla jsem ti napsat soukromou zprávu. Kočárek je ještě na prodej.

kacenka.matej
29. srp 2013

@renisco Prosím o info. Ty máš gesslein f3? Já se teď akorát rozhoduju mezi golfkama s4 a s3(f3). Ten nánožník od emitexu máš přesně jaký? Koukala jsem že nabízají nějaký sport deluxe, pak na trojkolky a tak nevím, jaký bych měla zvolit. Pokud máš tu f3, mohla bys mi dát trochu recenzi ke kočáru? Líbí se mi moc, ale váhám, jestli se ta trojkolka nebude na šikmém terénu převracet? A popř. na co si dát pozor? Díky předem

renisco
30. srp 2013

@kacenka.matej bohužel F3 jsem neměla - měla jsem jen future (ten byl děs pro mě), pak vision (ten už byl lepší) a F4 (jak s otočnou korbou tak s buggy sedačkou). F3 je něco jako vision, ale vision byl na rozdíl od něj těžší a nenaučila jsem se s ním vůbec jezdit - na chodnících jsem ho převracela. F4 byl super - jel úplně sám, lehoučký, má super těžiště, nájezdy na chodník sem ani nepocítila. Ale když jsem pak čichnula k Baby joggeru, tak byl pro mě jednička zase ten....

kacenka.matej
1. zář 2013

@renisco Ok díky. Včera jsem byla vyzkoušet s3 a objednali jsme. Díky za rady

atmosfera
6. led 2014

Ahojky, nemáte někde někde schované nějaké video jak se Gesslein F3 používá? Třeba systém skládání a tak? Dlouho vybíráme kočárek, kde potřebujeme vložnou tašku a asi jsme už vybrali Gesslein, jen třeba na youtubu nic k tomuhle není a nemůžu vůbec sehnat žádné prezentační video 🙂) Díky moc 🙂

angel18
9. črc 2014

Ahoj maminy,

já mám taky příspěvek, i když trochu nestandartní...kdo chcete čtěte.

Po dlouhém rozvažování jsem se rozhodla, že sem napíši i můj příběh. Pokusím se ho shrnout v co nejkratší verzi, abyste nemuseli dlouho číst.

Jmenuji se Anna Homolová roz. Hegedüšová, jsem rodilá Liberečanda a momentálně žiji 11 let na Slovensku. Mám 4 měsíčního syna....a tu to vše začíná.
Vzhledem na to, že náš syn velice rychle roste a stávající dětský kočárek je mu již malý, rozhodli jsme se s manželem pro koupi většího. Po měsíci hledání a srovnávání jsme našli takový, který nám vyhovoval jak kvalitou, tak velikostí. A to od výrobce německého Gesslein konkrétně verzi F6. Jako hrdá Češka jsem si našla výhradní prodejce v Čechách a to prodejnu Duha - Pardubice. Poslala jsem svůj dotaz, bleskově mi odpověděli a jednání z jejich strany bylo profesionální i co se týkalo telefonního rozhovoru.
Nakolik ale cena kočárku byla dost vysoká ( jen sportovní verze + příslušenství ) cca 24000 kč, nechala jsem si cenovou nabídku vypracovat i u jiných prodejců značky Gesslein a zjistila jsem, že z Pardubic byla nejvyšší. Slušnou formou jsem se dotázala, zda je cena konečná. Bylo mi nabídnuto zboží zdarma v hodnotě cca 3000 kč, slušně jsem odepsala, že děkuji, ale nabízené zboží zdarma již vlastním a že děkuji za jejich ochotu a vstřícnost, ale obchod se neuskuteční.....
Druhý den jsem nestačila valit oči, když mi "profesionálové" z Pardubic omylem poslali e-mail, který adresovali svému nadřízenému a nazvali mne tam krávou. Takto uctivá byla v e-mailu paní Renata Kutíková.
Na jednu stranu mi to přišlo směšné a na druhou politování hodné, že v dnešní době, kdy je třeba o zákazníka bojovat a je přirozené ptát se na slevu, když se rozhodnete utratit 24000 tis Vás otitulují dobytkem a ještě jsou tak "chytří", že Vám to zašlou.

Proto jsem si dnes večer dala tu práci a celý příběh Vám napsala. Nevadí mi ani tak urážka, která vůči mojí osobě kolovala v nitru firmy Duha-Pardubice, ale přetvářka ze strany prodejce ve stylu navrch Huj a vespod Hnůj, doslova nekoupíš tak táhni.

Jestli jste dočetli až sem, tak děkuji za Váš čas.

PS: Pokud byste měli podezření, že zbytečně haním firmu Duha, mám uloženou celou e-mailovou komunikaci, která mezi námi probíhala a nemám problém ji komukoliv zaslat, aby viděl, že já nejsem ta, která se zachovala přinejmenším neslušně.

kristinah
11. črc 2014

Výborný príspevok o firme Duha! Žiaľ, neplatí to len o tejto spoločnosti, ale aj o mnohých iných firmách. Minule som bola v jednom malom obchodíku, kde som si ja a ešte jedna pani prezerali tovar, a keď tá pani odišla, tak sa majiteľ obchodu pred svojou manželkou nahlas arogantne vyjadril vulgarizmami na adresu tej ženy, pričom som stála asi 1 meter od nich a rozmýšľa, ako asi počastujú moju osobu, keď odtiaľ odídem bez nákupu. Ale aby sme zostali pri téme: ja som sa tiež rozhodla pre trojkolku gesslein f3 s kolesami air, pretože s trojkolkami mám veľmi dobré skúsenosti (kvôli jednoduchosti jazdy), ale s nafukovacími kolesami nie, tak dúfam, že tento nový systém kolies air a značka gesslein nesklame. Ak potom budem stíhať písať recenziu, tak sem snáď ešte prispejem.

atmosfera
23. říj 2014

@angel18 Ty jo to se mi snad nechce ani věřit, já tam F3 koupila, už jednou sem měla problém ale ztracený záručák, takže jsem tam naběhla i bez a paní Kutíková byla tak hodná, že neměla vůbec problém, vystavila mi novej hned, na počkání opravili vadu a já jela...kdykoliv pisnu mail s dotazem, hned odpovídá... :(

tina_7
9. lis 2014

Prosím jak je na tom F3 (2012) se stabilitou a prostorností?

amadeuska
27. únor 2015

Na Facebooku jsem akorát vytvořila novou skupinu pro Gessleinové nadšence, takže kdo má tento kočárek, nestyďte se a přidejte se- můžeme se podělit o tipy, triky, zkušenosti nebo inzeráty 😉 https://www.facebook.com/groups/506371616167356/

marosko1
25. pro 2015

Ahoj. Chcela by som sa opytat, mam novy Gesslein F3 a nevieme zlozit podvozok do auta.
Vie mi niekto poradit, ako na to?

jirinka1989
21. dub 2017

@leamax To totiž je nejlepší kočárek vůbec!!! Klidně bych jej znovu odkoupila..

leamax
21. dub 2017

@jirinka1989 dakujem,mozno v buducnosti nad nim znova porozmyslam.mam 2,5r dvojicky a tie by sa mi donho nezmestili asi😀takze pre dalsie bejbynko porozmyslam😉

jirinka1989
22. dub 2017

@leamax a ty ho máš?? já jsem z něj totálně unešená 😀 pokud budeme mít druhé dítě, tak jedině Gesslein!

leamax
22. dub 2017

@jirinka1989 nie,nie,okrem dvojiciek zatial nemame ziadne bejbynko,takze snad o par rockov😉