Gesslein F4 - sportovní kočárek s vložnou taškou

luciafff
6. bře 2014

Ahoj holky,
chtěla bych znát jakýkoliv názor či Vaše zkušenosti s tímto kočárekem.
Podle námi zadaných kritérií je ideální ....
Mockrát děkuji

duppi
17. říj 2014

@marketkab prosím.. ještě jeden dotaz...když ti vyměnili ten kloub, je to nějak poznat, že je pevnější? Na těch starých konstrukcích byl kovovej, teď je plastovej.. nedali ti třeba už taky kovovej? Já mám fakt strach s kočárem jezdit, že malýho někde vysypu...přemýšlím, že napíšu výrobci přímo do německa.. tady v čr už mě prodejce fakt štve....není to první věc....

marketkab
17. říj 2014

@duppi ty stare byly urcite pevnejsi....vymeneny kloub ma plastovy kryt, jako ten puvodni, ale uvnitr je kov zality do plastu, pohledem to podle me nepoznas do doby, nez se rozlomi...kde jste kocar kupovali?

duppi
17. říj 2014

V Pardubicich v Duze...jako nechci jim krivdit, ale tech veci uz je vic, co se mi nelibilo, jak jednaji...konstrukci nam poslali v podstate obratem- takze objednani z Nemecka urcite neprobehlo, ze nebyl uplne novej bylo videt - byl to proste nejakej, co meli na prodejne jako ukazkovej a navic to kolecko s boulema, rukojet nam premontovali ze staryho kocarku...navic jsem prosila, at opravi hrkajici rucni brzdu, ale hrka to jeste vic nez predtim...mam fakt chut to poslat rovnou do Nemecka, ale nevim, jestli se to takhle vubec da....:(

atmosfera
23. říj 2014

@marketkab nám se po 3 měsících jízd taky stalo že prdnul v tom kloubu, nevím, kdes kupovala ty, my v Pardubicích a uznali a na počkání, oba vyměnili...jako doufám, že tam zase s něčim nepojedmee, když slyším, jak se "daří" Vám :(((

atmosfera
23. říj 2014

Jinak holky, potřebuju radu, jak jste do sportáku upnuly fusak? Když mam diry předšite za raminkama a mezi nožičkama jen a sportak ma kširky i z boku? A zrovna ty co se zaklapavaj dolu mezi nohy? Jsem z toho jelen :(

marketkab
23. říj 2014

@atmosfera my mame fusak emitex a tam jsou predsite i bocni...nam kloub taky vyměnili bez potizi...jinak v pondeli bylo pokracovani sisovaci story, opet neuznano, po dvou mesicich vypadal jak z popelnice, ale jim to prislo v poho, každopádně nam ho majitel prodejny nechal presit na jinou barvu, tak mame vlastne fungl novy kocar, po vic nez roce dohadů... @duppi kolecka nam vymenili bez problemu, pry se jim nepovedly stejne jako ty klouby, tak to kdyztak taky zkus...brzda hrka taky, manzel uz ji mockrat serizoval, pomuze to vzdy na chvilku

marketkab
23. říj 2014

Jo, nemate postup jak z vlozne tasky udelat nanoznik na sportak? Pry to jde, ale me teda ne 😠

duppi
23. říj 2014

@marketkab tak já jim tak kdyžtak zkusím zavolat a zeptám se zrovna na ty klouby, jestli jsou měněný... jinak plánuju udělat se synem "zátěžový test"...má teď nějakých 12kg, tak zkusím sporťák otočit proti směru a jezdit, tak uvidíme, ale docela se bojím, abych pravdu řekla.. nerada bych mu ublížila ☹
No nánožník je to takovej spíš pro nechodící dítě...musíš vytáhnout ty popruhy na nošení tašky, pak veškerý výztuhy (hlavně zádovou, 2 boční destičky - můžeš a nemusíš) a pak odepnout zipem celej vrchní díl...tím pádem ti zůstane jakoby měkká matrace po zádama, kterou položíš do sporťáku a ten nánožník je ten konec té tašky.... to je myslím vše, dělala jsem to už dávno a nevím, jestli jsem to teda napsala srozumitelně 😀....já ho teda používala jen chvilku na jaro, když mi syn ještě nechodil, ale už v kočárku seděl, tak jsem to měla jako takový ukončení a v případě zimy zapla vrch....pak už jsem koupila klasickej nánožník od Pinkie, kterej se jen hodí přes nožičky nebo fusak...🙂

luciafff
autor
24. říj 2014

@duppi Taky se chystám pořídit od Pinkie, mají nějaké velikosti ? Nebo sedí dobře ? Děkuju

atmosfera
24. říj 2014

@marketkab je to přesně jak píše @duppi , posilam fotku jak to vypadá odstrojené vedle sebe, fakt jen odepneš zipy, já odepínala a vytahovala a odepínala a vytahovala až z toho zbyl spodek + "nánožník" :D
jinak nánožník jako takovej sem pořídila od emitex, takže ho chci zítra nainstalovat místo tohodle spodku tašky...tak sem zvědavá...

marketkab
24. říj 2014

@atmosfera dekuju moc 🙂

duppi
26. říj 2014

@luciafff myslím, že velikost mají jen 1, akorát mají buď zateplený nebo ne.. já mám ten nezateplený, chtěla jsem ho i na léto, když prší, tak abych nemusela vytahovat celou pláštěnku... posílám foto, jak sedí 🙂

luciafff
autor
26. říj 2014

@duppi Paráda děkuju 🙂

duppi
26. říj 2014

@marketkab ta brzda me pekne stve teda, uz jsem uvazovala, jestli jo neoddelam, ale chybela by mi tam :(....neporadila bys mi ty nebo manzel, jak to seridit? Pokud to teda neni nejak moc slozity...ja vubec nevim, kde bych tam co mela pritahnout nebo tak 😕

marketkab
27. říj 2014

@duppi poptam se manzela, jo jinak ten je uplne brunatnej, na tech koleckach, co mame dva tydny jsou uz zase boule a rekla bych vic, nez predtim ☹

duppi
28. říj 2014

@marketkab coze???? No tak to je gool teda...takze se jim jako nepovedli jeste vic nez predtim, jo? 😖 aby to nedopadlo stejne i s tema kloubama 🙄 ....ja byla nejdriv stastna, ze mi poslou tu novou konstrukci a ted si teda rikam, ze jsem si spis asi pohorsila :((

marketkab
29. říj 2014

@duppi njn, poradily nam vymenit kolecka mezi sebou, uvidime...jinak na tu rucni brzdu jsem se ti poptala, manzel vycistil pakny čističem brzd (na auta), pak jednu musel prilepit, protoze se odchlipovala a pak to seridil jako na kole, lip to nevysvetlim, asi to musi delat chlap....

duppi
29. říj 2014

@marketkab hmm.. složitý 😀...zkusím to dát do cykloservisu 🙂, ale děkuju, jsi hodná ;)... a čemu jako pomůže, že ty kolečka prohodíte? ty boule tím nezmizí, ne? :-/

marketkab
29. říj 2014

@duppi pry by mohly, no uvidime...

duppi
30. říj 2014

@marketkab tak tomu se mi nechce verit 😀...ale kdyby jo, dej vedet, prehodila bych je taky...ja ma boule zatim jen na 1 kolecku

duppi
31. říj 2014

Maminky prodavam potah buggy, da se rict, ze novy....viz. https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/qore/p...

alendariela
10. lis 2014

@hoamai Tohle se nám přesně stalo o víkendu, praskla nám rukojeť na obou stranách.Sjížděli jsme na silnici z chodníku. Naštěstí manžel kočár chytil a nic se malýmu nestalo.

hoamai
10. lis 2014

@alendariela Ty jo, na obou stranách? A můžu se zeptat, jak dlouho kočárek máte, jestli byl nový, když jste ho kupovali a odkud?
My už ho máme podruhé vyreklamovaný s tímto problémem, reklamace vždy proběhla rychle a v pořádku, kočárek je stále ještě v záruce, ale mám strach, že se to stane znova, až už v záruce nebude. Kupovala jsem ho s tím, že investuju a budu mít kvalitní kočárek pro všechny děti, které se nám povedou ale takhle teda nevím. Jinak jsem s ním moc spokojená, ale tohle je celkem velká závada...

alendariela
10. lis 2014

My jsme ho koupili od jedné paní před měsícem, byl kupovaný v červnu 2013. Takže by měl být ještě v záruce. Až když jsem kočárek koupila, dozvěděla jsem se od jiné paní, že jim se takhle stalo 3 x. Pozdě, a nemyslela jsem si, že nás to potká tak rychle. Hrůza. Já už ten kočárek nemůžu mít, u nás jsou kopce a aby se mi z něj dítě kutálelo, to ne! Nechápu jak tohle výrobce může připustit.

hoamai
13. lis 2014

@alendariela No to chápu. My máme kupovaný v říjnu 2013, jezdíme s ním do začátku prosince, takže necelý rok a už se to stalo dvakrát. Vždycky to teda bylo jen na jedné straně, takže nám kočárek nikam neujel, ale teda nevím, co bude dál. Kdyby se to ještě jednou stalo v záruce, kterou teda máme ještě rok, tak budu požadovat vrácení peněz, ale kdybych si měla koupit jiný kočárek, tak fakt nevím, protože žádný mi svými parametry tolik nevyhovuje.

amadeuska
27. únor 2015

Na Facebooku jsem akorát vytvořila novou skupinu pro Gessleinové nadšence, takže kdo má tento kočárek, nestyďte se a přidejte se- můžeme se podělit o tipy, triky, zkušenosti nebo inzeráty 😉 https://www.facebook.com/groups/506371616167356/