Golfáč Quinny Senzz. Máte někdo zkušenosti?

annei
29. bře 2010

Ahoj holky, máte už někdo zkušenosti s tímto kočárkem?
Chci jej na nákupy, dovolenou a do auta, ale nějak se nemůžu rozhodnout a diskuze jsem o něm moc nenašla. Moc díky....

lucenek
29. bře 2010

mno annei skládání jako sporťák, ne jako gpolfky, takže naplacato, s tím počítek a váha 8kg a něco...strříška na prd, leda tak nějakou clonu....vzhledem k letnímu slunci.....a pidi kolečka..terén písek kámen...zanesení písku do ložisek...radši bych na dovču bralal chicco liteway nebo jane energy a kopila sprej wd40 proti těm usazeninám, aby kočár jel.....a v neposlední řadě cena...tenhle golfáč za ty prachy 7-8500Kč je dle mého úsudku nepraktickej......

annei
autor
30. bře 2010

Myslíš, že ta stříška nejde naklánět dopředu? Já ho naživo neviděla, ale přijde mi docela dost hluboká, Jané energy má taky docela nízkou, no co já vím....ach jo....

lucenek
31. bře 2010

anneino je maličká taková áčková, mě přijde že zastíní jen temeno hlavy, no uvidíš.....asi douho na živo nebude...zatím jen na objednávku

papuellka
31. bře 2010

Já jej viděla na veletrhu, taky se mi líbil, ale je jen na parádu, stříška k ničemu, jako by nebyla, nepolohovací rukojeť, malý nákupní košík, za ty peníze... nakonec jsem zvolila jiný golfáč...

lucenek
31. bře 2010

nejpraktičtější kočár od quinny mi přijde speedy, i když i ten má mouchy ale buzz a senzz je fakt o designu , co se týče praktičnosti a pohodlí pro dítě..ee, ve stejné cenové kategorii jsou golfky inglesina zippy a to už je jiné kafe

annei
autor
31. bře 2010

Já si říkala, že to s tou stříškou nebude jen tak. Aby stínila, muselo by mrně asi ležet nebo co....ono ne vždy to hezké je i praktické. Líbí se mi málokterý kočárek, všechno je to přeplácané barvami nebo tak složitou konstrukcí ☹ .
Na financích mi až tak nezáleží, chci hezký, pohodlný a hlavně na léto světlý kočárek. Na Q Senzz se mi líbí jednoduchost a světlé barvy, přitom je veselý. Jdu kouknout na to Inglesinu.... 😅

verusinek
25. led 2011

Nějaké nové zkušenosti s tímhle kočárkem??? 🙂

lucisa
14. únor 2012

Taky mám stejný dotaz jako @verusinek . Teď jsem ho viděla v akci, tak by mě zajímalo, jestli má někdo novější zkušenost, přímo z praxe.
tady ta akce
http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-senzz#var...

efkas
1. únor 2013

@lucisa má ho sestřenka,je spokojená,jen jak píšou holky,není do terénu a malá stříška,musela přikoupit clonu
já po něm taky pokukuju,hlavně na dovču 😨

lucisa
2. únor 2013

@efkas dík, já už na jaře koupila callisto nakonec.....

kacka.l
2. únor 2013

A já nesouhlasím, že není do terénu, je. A je super. 🙂

efkas
4. únor 2013

@kacka.l Tak myslíš,že s ním zmákneme chorvatské pláže 🙂 ?Musíš mne přesvědčit,že do něj mám jít.když jsem do tedka vydržela bez ,,golfáče"
Koukám,že jsem odpověděla na rok starý dotaz,ale nějak mi pořád nedochází,že už je 2013 😵

kacka.l
4. únor 2013

Určitě ho nutně potřebuješ. .-)Mi fakt vyhovoval a na pláže byl fajn. 🙂 Chtěla jsem najít fotku na pláži, ale našla jsem jen tuto. 🙂