Golfáč Quinny Zapp. Prosím o hodnocení

monq
18. zář 2010

Prosím o hodnocení golkáčů Quinny Zapp - moc děkuji 🙂

akcull
18. zář 2010

nedávno jsme je koupili, co se týče skladnosti tak super, lehce se s nimi jezdí, jsou lehoučké, celkově na mě působí takové né úplně pevné, tak jako rozviklané a to byly nové...otřesné je skládání a rozkládání, je ze tří kroků, ne jak je člověk zvyklý od jiných kočárků rozložit je jedním tahem, nedají se polohovat, takže jsou rozhodně pro větší dítko (určitě přes dva roky), je to taková pojízdná židlička, když malou bolí nohy - záložní kočárek do auta🙂 dobré je, že na konstrukci lze nacvaknout autosedačka maxi cosi...

poopoo
19. zář 2010

Ahoj 🙂 Jsou super ...
Ale trochu na prd protože na delší např. celodenní výlety se nehodí protože nejsou polohovatelné no. 😖 .. ale se záhlavníkem to jde 😉 Kolečka nového Zappíka hodně rachotí ale časem se rachot ztlumí. Je super pro maminky které hodně cestujou autem atd. nebo pro starší dítka 2 roky a více. Kvalita stojí za to.. jakékoliv jiné golfky by se mi beztak už rozpadly.

monq
autor
19. zář 2010

Děkuji za postřehy 🙂 Potřebuji je jen na popojíždění - žádné dlouhé trasy - na to mám sporťák Jané 🙂
Viděla jsem i tu novinku - polohovací Zapp - ale cena o 3000 víc je opravdu hodně a také se mi nelíbí, že je to jen do 15 kg na místo 20 kg u klasického Zappíka 😒 😒 😒 No a i složený je o dost větší než klasickej Zapp 😒 😒 😒 😒 😒

evak81
20. zář 2010

Já jsem z nich úplně nadšená. Malá už spí 1x denně a to vetsinou udělám tak, aby to bylo doma nebo v nejhorším v autě a je to. Pro jistotu jsem si teda doma nechala S4, ale od té doby co máme Zapíka jsem ji nevytáhla 🙂. Rozkládání mě nijak neruší. Ale rozhodně je pro větší dítko, určitě bych do toho nešoupla půl ročního prcka.

monq
autor
20. zář 2010

Mám čtrnáctiměsičního lumpíka, který chce jen sedět a zanic na světě v kočárku neusne - tak jsem si myslela, že by tato volba mohla být šťastná 🙂 .

jmisa
20. zář 2010

Pokud Ti v kočáře nespí, tak bych to neřešila a klidně ho vzala, zase lepší než koupit sice polohovací golfky, ale s menší nosností a za pár měsíců stejně brát zappa.

monq
autor
20. zář 2010

Děkuji za názory... přídá ještě někdo postřehy? 😎

asandra
18. led 2011

Zdravím, ráda bych reagovala na tu nosnost kočárku.Všechny ale opravdu všechny kočárky (až na spec.vyjímky-kterou ale zapp není) mají dle standartu a normy EU doporučenou hmotnost 15 kg.

zuzu_z
18. led 2011

holky když tu řešíte to polohování - ten sedák polohovací se dá koupit zvlášť v některých obchodech. Když si koupíte starší zapp a na něj tuhle sedačku, celý komplet vás vyjde levněji - zvlášť než začne jaro, to se golfky blbě prodávají všude... buď můžete nepolohovací sedák dál prodat, nebo ponechat stranou a v době, kdy polohování nebudete využívat - prodat sedák. Já jsem koupila nový Xtra, vyzkoušela jsem už několik typů golfek, každé mají mouchy, ale tyhle mi sedly. Původně jsem měla nepolohovací, ale Kuba když v nich usnul, tak to vypadalo děsně - zkroucneý jak paragraf ☹ bylo mi ho líto, ale v té době se ten sedák ještě neprodával samotný, takže jsem musela prodat zapp a koupit Xtra. I tak ale nelituju penízků, měla jsem i Maclareny a ty mi nesedly vůbec. Ale jen můj názor 😉
A nosnost je opravdu všude certifikovaná do 15kg (jediné, o kterých vím, Maclareny do 25-30kg)

schnek
15. dub 2011

ahoj, extra téma mi bylo zamčeno a byla jsem odkázána sem - chystám se pořídit tenhle golfáček a zajímala by mě zkušenost se všitým polohováním. Znám názor výrobce a vím, že se vyrábí polohovací verze, přesto bych ráda znala dojmy majitelek přešitých kočárků 😉 díky

andalusie
24. dub 2011

Taky nad těmito golfkami přemýšlím, ale prcek má jen 9.měsíců. Nejvíce by mě zajímalo, do jaké výšky dosahuije rukojeť? Výrobce uvádí 102cm, ale u jiných prodejců jsem se setkala i s úvaji 106cm nebo dokonce 110cm, tak kdo se pak v tom má vyznat. Našla by se maminka, která by to prosím pro mě přeměřila? Jsem vyšší postavy cca 175cm, tak bych se nerada u nich hrbila. díky

i_moravcova
21. čer 2011

Tak jsem dnes poprvé vyzkoušela nově všité polohování na zappovi. Musím říct, že super. Jsem maximálně spokojená. Dcera mi v kočáru usnula a vše bylo v pohodě, nepadala jí hlavička ani tam nebyla zkroucená jako bez polohování. Ušila mi to paní Danuše z mimibazaru a je opravdu šikovná. Vyztužila i záda a je to o moc lepší. Dcerka se mi tam nekroutí a není tam prohnutá jak luk. Opravdu jsem nadšená a moc ráda, že jsem do toho šla a nechala si zappa takto upravit. Jak se tady spousta lidí bojí o převažování kočáru, tak co si budeme povídat, zapp není stabilní sám o sobě, ale tohle přešití na tom nic nemění, nezpozorovala jsem v tomhle ohledu žádnou změnu. Jediné co bych vytkla, tak tím vyztužením zad, nejde zapp tak krásně složit, ale do tašky se nacpe a opravdu se to nedá srovnat s tím, když je tam teď dcerka spokojená.

danielamass
1. črc 2012

Krasny den vsem,
moc prosim o radu!!! Mam kocarek zapp xtra + 2 potahy zapp, pojedeme na dovolenou a nechce se mi brat xtra sedacku, proto shanim nekoho, kdo ma kontakt na nejakou sikovnou pani, ktera to umi, nebo nejake special krejcovstvi, kde to udelaji, dekuji moc a moc

danielamass
1. črc 2012

@schnek ahoj, mam xtra + k nemu 2 klasicke potahy + slunecni clonu - kupovane jako set z Anglie, nemuzu si vynachvalit, dokonce potah sundavam z ramu sedacky a hazim do pracky 🙂 - pomoci plastovych tycek zasunutych v potahu v drazkach sedacky a stale drzi - jen se musi natahnout mokry - jinak se u toho nadrete jako kun - mokry potah na sedacku jde krasne natahnout 🙂

danielamass
1. črc 2012

@i_moravcova dobry den, mohla bych Vas prosim poprosit o kontakt, kde jste si nechala polohovani vsit a zda jde bez vyztuze? Chceme na dovolenou a nechce se mi tahat xtra. dekuji moc

danielamass
1. črc 2012

@andalusie jestli jde o zapp, tak jsem namerila na stred dlane 96cm

danielamass
1. črc 2012

@monq mam xtra i potahy a jsem max spokojena, kdybych mela vybirat golface znovu - nevahala bych a koupila zas ty same, xtra nosnost 15, klasicky 20

vercuska
5. dub 2013

Maminky,chápu správně,že na klasického zappíka jde nasadit polohovatelná sedačka. I na staršího nepolohovatelného zappa jde nová sedačka 2012? Že bych koupila už použitého. Děkuji, V.

kleik
27. kvě 2013

@akcull sice už je tvůj příspěvek trochustaršího data, ale třeba si ještě vzpomeneš, jak to se zappíkem bylo. Projevuje se to rozviklání tak, že když do golfek zatlačíš, tak ujedou řidítka jakoby trošku na stranu?

akcull
27. kvě 2013

@kleik myslela jsem celou konstrukci, když třeba najíždíš na obrubník, tak v těch spojích na konstrukci se to trochu viklalo, takže se to malinko ohlo i v těch rukojetích. Jsem zvyklá na pevnější konstrukce...

blani81
15. čer 2013

Je skvělý na cestování, skladný, lehký....... ale to je právě problém tohoto kočárku! Je moc lehký, nebo má špatné těžiště. Kočárek se mi bez zátěže ( dítětě v kočárku) pokaždé poroučel k zemi. Nesměla jsem na něm mít nic! Tažku s potřebami pro dítě, nákup, prostě nic. Když jsem ho pustila, v tu ránu ležel na zemi. A taky nebyl polohovatelný, což je dost nevhodné pro děti, které ještě potřebují spát.
Veliké plus, že se vlezl do tašky!