Golfáče bytelné, pohodlné, dobře vypadající. Pomožte

pet.s
3. led 2012

Prosím o pomoc, začínám koukat po golfáčích. Mám požadavky- pohodlné pro malou (asi bude dlouhá), polohovací záda, dlouhá rukojeť. Dobře vypadající. Na ceně mi nesejde.Když budou mít otáčecí sedačku po a proto směru jízdy, tak super. Poradíte mi?

camelinka
3. led 2012

@pet.s hodne stesti, ja u vybirani golfek umiram treti tejden 😅 😅 😅

pet.s
autor
3. led 2012

@camelinka nestraš.-))) já teď koukala na peg perega pliko switch completo... a docela mě zaujaly..má je ségra a ta na ně pěje chválu. Kdysi jsme na nějaké hlídací dítě měla inglesinu a ty byly taky bezvadné,al eto je tak 8 roků.

camelinka
3. led 2012

@pet.s jojo to pliko se mi taky libi nejvic 🙂 ,ale golfky chci koupit jen jako nouzovku takze nejaky obyc 🙂

jop
3. led 2012

@pet.s Já plika mám (kupované minulý rok) a nelíbí se mi. Neovladatelné jednou rukou, kolečka moc u sebe, takže do nich kopu, horší terén než chodník je u nich pasé. Golfky už nikdy, příště bych šla do sporťáku s pořádnýma kolečkama. Jezdit např. ve troše sněhu v golfkách je fakt peklo.

pet.s
autor
3. led 2012

@jop já sporták m ám,ale potřebuji kočár na občasně ježdění po městě, cca 3x do měsíce, ale ty kolečka blízko u sebe by mi vadily..a máš přímo ty pliko switch?

svoja
3. led 2012

@pet.s ahoj, ja jsem mela i pliko switch i nunu a za me rozhodne nunu!!! Plika jsou jakoby rozhrkane, nedaji se uridit jednou rukou a kopala jsem do kolecek. Nuna se ridi naprosto nadherne, krom toho, ze tenkrat jeste nebyla polohovaci a mela malicky kosik byl by to pro me dokonalej kocar!!! Ted uz ty nejnovejsi nuninky jsou polohovaci, maji vetsi kosik a dokonce i kolecka. Je to takovej malinkej lehouckej sportacek.

leiladelly
3. led 2012

@pet.s Já jsem měla Silver Cross golfáček, prodávají ho v Mamas a Papas. Pro syna a pro dceru jsem pak koupila holčičí, ani jsem jiný nehledala. Je pohodlný, skladný, má polohovací záda, líbil se mi vzhledově. Jedině nejde přehazovat proti a po směru jízdy, to není u golfáčů moc časté, vím, že kamarádka takový hledala, nakonec našla, ale značku si nepamatuji, nic mi to jméno neřeklo.

lucy222
3. led 2012

@pet.s musim souhlasit s @leiladelly - jako slepi k houslim jsme prisli ke golfkam Silver Cross a ackoliv jsme je jen zkusili a dal jezdime ve sportaku (mame super sportak a dcerka je jeste mala),musim rict,ze mne nadchly.

pet.s
autor
4. led 2012

@leiladelly
@lucy222
@svoja děkuji všem za reakce....ty nuna se mi docela líbí.
Nemáte ještě někdo zkušenost s golfáčky v odkazech?
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Harta...
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Casua...

ten Hartan mě docela zaujal....

svoja
4. led 2012

@pet.s jestli jeste muzu: tak golfove hole, tedy rozdelena rukojet bude vzdy tezsi na manipulaci a rizeni a ve vetsine pripadu jsou potom kocarky jakoby rozhrkane. z tohoto duvodu je, teda aspon za me, lepsi rukojet spojena, protoze potom kocarek lehce uridis jednou rukou(dite vedes za ruku, druhou ridis nebo telefonujes a druhou ridis atd.). ja mam jeste vyzkouseny tento http://abckocarky.cz/kocarky/sportovni-kocarky/... a je super.

lucy222
4. led 2012

@pet.s jj,ty nuny jsou krasne-rikala jsem si,ze kdybych kupovala,tak jdu do nich (i recenze na ne nejsou spatne)-pak se k nam ale neplanovane dostaly ty Silver Cross a musim uznat,ze co jsme zatim zkoumali s manzelem,tak nejsou spatne. Hodne stesti 😉

lucy222
4. led 2012

@svoja podle toho odkazu co jsi posilala,tak jsou dost tezke (9 kg?)..ty Crossky maji jen okolo 7...

svoja
4. led 2012

@lucy222 jo, ale to me osobne nevadi. pro me byla rozhodujici spojena rukojet, kosik, polohovani, rozmery. jinak ja teda z tech, co tady padly, doporucuju urcite nunu!

vorllinka
4. led 2012

@pet.s tak za mě jednoznačně bugaboo bee+ jsou to opravdu skvělé golfáče, jezdím s nima od loňského jara a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Sedátko i opěrka se dají vytáhnout podle délky dítěte, mají spojenou rukojeť, velký nákupní košík. Kdyby ses chtěla na něco zeptat, tak klidně napiš 😉

anka.
4. led 2012

@pet.s ahoj, já bych doporučila maclareny (rukojeť tam teda přehazovat nejde, ale jinak jsou super a další Tvoje požadavky splňujou)

lucy222
4. led 2012

@svoja jj,kazdy ma jine pozadavky. Ja to brala tak,ze ty golfky jsme chteli porizovat kvuli skladnosti a lehkosti na dovcu apod 😉
Ty nuny jsou krasne. Mame od teto znacky lehatko a davam plny pocet bodu 😵

jop
4. led 2012

@pet.s nene, ja mam ty plika bez moznosti obraceni sedacky, ale kamoska ma switch a taky nadava, bude to to same. Priste bych je urcite nekupovala. Ty kolecka jsou fakt opruz, clovek si na to castecne zvykne, ale treba manzel si nezvykl, protoze nejezdi tak casto.

anehap
4. led 2012

@pet.s taky přemýšlím nad golfkama už pěkně dlouho 😖 A právě Peg pérego Pliko je favorit, akorát teda Pliko P3, zatím jsem na ně slyšela převážně chválu 😉
Ale teď jsi mi nasadila opět brouka do hlavy, Hartan vypadá taky super, takže zase nevím 😀

anehap
4. led 2012
ivett
4. led 2012

pokud ti nejde o cenu, tak doporučuji Bugaboo Bee...pak jsou prý super Cybex Callisto...mě se ještě moci líbí PP Sí, Ingelisna Avio, Bebe Confort Loola a něco mezi sporťákem a golfkama mi přijde Gesslein F4 Buggy a ten jsem viděla na dovči a fakt super...
pokud jde o Nunu, zkušenost nemám, líbí se mi, ale co jsem ji potakala, přijde mi úzká, dítě je tam vždycky nějak napasované, je hrozně nízko, takže je brzy zespod odřená od patníků apod., kolečka mi přišly hodně sjetá a vadilo by mi, že to nemá madlo před dítě...ale tohle mám jen odsledované z toho, co tu potkávám, nunu vidím každou chvíli, takže je asi hodně oblíbená...

pet.s
autor
4. led 2012

@ivett
@anehap
@jop
@lucy222
@anka.
@vorllinka Moc všem děkuji za super názory.
Ne o peníze mi nejde. Vzhledem k tomu, že jsem měla hluboký za 13000, sporťák máme za 18 000, tak golfáče už jsou pakatel. 😀
Ale třebas ze sporťákem za tu cenu jsem na mrtvici. Máme Teutonii Bee You(snad jsem ji nepřejmenovala).Zaujala nás na výstavě. Objednali jsme ji. Ale jsem těžce nespokojená. Nízké opěrky z boku, takže trnete hrůzou, kdy se malá víc nahne a přepadne. Brzdy se nám rozbila po dvou měsících používání. Už nám blbne i jeden z kloubů. Občas neskutečně zatáčí k jedné straně, že mě bolí ruka jak to pořád rvu na druhou. Jen, co koupím golfky tak pomastí na reklamaci. Upozorˇnuji, že máme terasu a chatu, takže s kočárkem vyjedu tak 1x za týden.(jinak jsme na terase nebo na zahradě)A bydlíme v hostorickém centru(takže v lese byl kočárek asi jen jednou) Nákupy v něm nevozím. (to jezdíme autem bez kočárku). Fakt jsem na ten kočárek naštvaná.

Cena a váha kočárku mi fakt nevadí.

ivett
4. led 2012

@pet.s to je celkem blbé, Be You měla být nejvychytanější Teutonie, co jsem četla, měla to být kombinace několika osvědčených Teutonií, znám osobně 2 lidi, co ji mají, pouze krátce a zatím spokojenost...Já si nemyslím, že jsou to špatné kočáry, ale myslím, že při té ceně mohly být víc dotaženější nebo jak to říct, prostě u tak drahých kočárů člověk nechce řešit blbosti s brzdou, zatáčením, opěrkou apod., nedivím se, že jsi naštvaná, byla bych taky...

ono u těch golfek když ničím nejsi limitovaná, tak koukej po tom, co se ti líbí designově a to pak studuj, jestli ti vyhovuje...já osobně preferovala co nejskladnější, ale přitom prostorné, dobře ovladatelné, s polohovacíma nožičkama a zádíčkama zvlášť, lehké, jednoduše skladné, s normálním košíkem, no a BGB Bee mi to všechno splnil...no jelikož kočárkománie je šílená, tak bych klidně zkoušela další a další 😀 už jsem jich měla dost, ale stejně mě chytají cuky vyzkoušet zase nějaký nový... 😀
pokud bych mohla mít jen jeden, asi si nevyberu nebo se z toho dřív zlbázním 😀

tak hodně štěstí při výběru...

lucy222
4. led 2012

@pet.s vidis a my mame take Teutonii (Spirit) a urcite nechame pro druhe mimco protoze jsme moc spokojeni. Ne,ze bych byla tak malo narocna,ale chytli jsme dobry kus,takze to nikde nevrze,nedre,..jede rovne..a co se velikosti tyce-mala je mensi,tak vyskove naprosto v pohode (zatim,samo uvidime za rok).
Je to ja pise @ivett kdyz uz clovek da tolik penez,tak nechce resit blbiny,ale chce za to kvalitu.
Ale to jsem odbocila 😉
Ty Bugaboo vypadaji super - koukala jsem kdysi i na kocarek a ten mam v planu pro 3.ditko 😀
Tak stastnou ruku pri vyberu 😉

pet.s
autor
4. led 2012

@ivett no to ona asi je vychytaná, má přehazovací rukojeť, přehazovací sedačku(teda nikdy jsme nevyužili, já chci aby malá seděla čelem ke mně(nechci se připravit o to období, kdy s tebou to dítě chce ještě komunikovat. Pubertáci se omezují na slova dobrý a dej, taky ještě ovládají co je k jídlu a odvezeš mě 😀 😀 😀 )Když přehodíš rukojet, tak se těma velkýma kolama napřed jede šíleně. Jedna maminka psala, že jejímu dítěti vadí boudička, že je nízko. Pravda je, že když bys ji hodně víc stáhla, tak asi vadí. Terinka je ještě malá a navíc zvědavá kukačka, takže musí mít rozhled.
Ale třebas přidělání nánožníku je dost nedomyšlené-(že by to vymýslel chlap?)
Na pohled vypadá pěkně. Je stabilní.
Ale přesně jak píšeš, kdybych si koupila kočár za 4000 z Polska, tak bych s tím počítala, ale čekala jsem kvalitu za ty prachy.

ivett
4. led 2012

@pet.s já nepopírám, že kvalitní je, určitě s ní bude dost lidí spokojených, ale mě by tyhle věco u tak drahého kočáru otravovaly...
ty Bee jdou otočit sedačkou na obě strany, já to jako podmínku neměla, naopak jsem nechtěla závisláčka a chtěla jsem ať kouká ven, na mě se může koukat celý den doma 😀 takže já je mám stejně od začátku po směru jízdy a malá si tak zvykla, tak jsem ráda, protože i sporťák mám jen po směru, jsou prostornější, což je logické, protože se tam nemusí vecpat adaptéry, aby šla sedačka přehazovat...no a to jsou právě věci, které si každý musí zvážit sám a podle toho vybrat, co vyhovuje nejvíc jemu...

pet.s
autor
4. led 2012

@ivett To ta teutonie široká je...naše mladá v ní ve svém flegma stylu tak jako pololeží, rozvalená jak medvěd 😀, ale já mám děti všechny závisláky(jen u pubertáku se role prohodily-závisím já na na nich 😀 😀 ), ale právě když byla kluk malý(před 15 lety), tak jsem na něj měla kočárek jen dopředu, pořád v něm stál, aby na mě viděl. A navíc my jsme strašně ukecaná rodina, já si s malou chci povídat, ona chce všechno komentovat. Ale to je jak komu vyhovuje a podle zkušeností. Ale u těch golfáčů tohle neřeším.
Jak píšu. Ven chodíme převážně na terasu, Máme ji velikou a hned u bytu. Když jdeme na procházku, tak nejraději pěšky, aby měla pohyb a tady je pěší zona až na Staromák. Takže kočárek vytáhnu jen občas. A navíc jsem zjistila, že už malá občas chce vidět, co se děje, tak ta sedačka po směru by nám už asi taky vyhovovala.
Ale ono to je vše o zvyku. Když to nemáš tak to nepoitřebuješ.-)))))

vorllinka
4. led 2012

@pet.s ještě mě napadl tento kočárek, má ho kamarádka a je s ním strašně moc spokojená. Je to něco mezi golfkama a sporťákem. Zdá se malý, ale ona má velkou holčičku a krásně se tam vejde 😉

http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-ele...

pet.s
autor
4. led 2012

koukám na ty Bugaboo Bee, noooo desing je na mě trochu nadčasový, ale je jeden z favoritů