Golfáče bytelné, pohodlné, dobře vypadající. Pomožte

pet.s
3. led 2012

Prosím o pomoc, začínám koukat po golfáčích. Mám požadavky- pohodlné pro malou (asi bude dlouhá), polohovací záda, dlouhá rukojeť. Dobře vypadající. Na ceně mi nesejde.Když budou mít otáčecí sedačku po a proto směru jízdy, tak super. Poradíte mi?

pet.s
autor
4. led 2012

@monivo nooo vypadá taky dobře a má taky otočnou sedačku..pokud jsem to dobře pochopila...

leiladelly
4. led 2012

@lucy222 Rádo se stalo. Ale třeba jsou už i novější typy, tak se raději podívej 🙂 Mně se prostě ten Pop tak líbil, že jsem dál nepátrala 😀

lucy222
4. led 2012

@leiladelly Ne, ne - máme také Pop - kolekci 2011. 😉

lucisa
14. únor 2012

@vorllinka můžu se prosím zeptat na BBC Elea? Kámoška je spokojená? Jak je to s polohováním a stříškou, kryje prcka dobře? Já mám BBC Hightreka a ten má právě stříšku super, tak mě zajímá, jestli i tenhle jejich golfák je tak dobře dělaný.
Vybírám nějaký golfákosporťák 😅 , chci spojenou rukojeť a moc se mi líbí Nuna, ale manželovi připadá jak ufo a dnes jsem natrefila na Eleu a taky se mi moc líbí Quinny senzz, jen jsem o něm už před chvilkou četla diskusi a tam je ta stříška prý naprd.... 😒

kachen
14. únor 2012

Ja dnes taky natrefila na Eleu, maji na ni v Babyparku slevu. Jen teda na cernou verzi. Tak by me zajimal nazor. Jinak nemate nekdo Mamas and Papas Sola? Uz jsem se ptala v jine diskuzi, ale zatim zadna odpoved. Byla jsem rozhodnuta pro Bee, tak jsem si ho sla osmatat, ale docela me rozhodilo, ze je takovy jakoby vyklechtany, nesly odaretovat kolecka a prodavacka byla taky na ranu. Pak jsem tam zahlidla Solu a nadchla jsem se.

laloona
14. únor 2012

@monivo Loola nakupuj, je to golfáček na prd. měli jsme a šel rychle z domu, mimi je v něm sice jako na obláčku, ale pořádně se nevyspí, hlavičku má pořád vysoko i na poslední polohu,nožičky nejsou polohovat vůbec a je těžký ☹

lucisa
15. únor 2012

@kachen tady mají v akci více loňských barev - černou, hnědou a červenou, a ještě o 300 kč levnější:
http://www.babystyle.cz/kocarky-bebe-confort/be...
i když tady na stránkách babyparku mají taky všechny tři barvy:
http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-ele...

Mě se líbila i Mamas and paps luna nebo luna mix, ale nová je zase docela pálka, v akci jsem ji nikde neviděla a použitých taky teď moc není. Ale ta Sola je taky moc pěkná, ale zaset y prachy. u té Elea je ta sleva fakt poloviční, do toho už bych šla. U nuny kolekce 2012 a 2011 je rozdíl v krásných barvičkách taky, ale cenově už to není taková hrůza, kdežto Elea mají letošní kolekci super barvičky, ale cena výraznější. ☹ 😒

lucisa
15. únor 2012

A jen na okraj, nemáte někdo zkušenost s Lunou, trošku mám strach, že ta bočnice je dost nízká, aby mi malá nepřepadla dřív, než ji stihnu připoutat....

kachen
15. únor 2012

@lucisa Mas pravdu, na 3 barvy. Diky. Bee uz jsem odpiskala, ale porad se rozhoduju mezi Solou a Eleou. Musim to jit porovnat a videt in natura.

lucisa
15. únor 2012

@kachen no, já asi hlasuju pro Eleu, Sola už je dost, naše Mia už má skoro 2 roky, takže už nebudu tolik investovat, teď jsem prodala dva kočárky, jeden doma ještě mám, hightreka, tak toho asi taky ještě obětuju a koupím Eleu.
Chci jet za měsíc do Brna na veletrh Prodítě, a obkouknout a vyzkoušet kočárky tam, možná tam nějaké z mých vybraných favoritů budou, tak se rozhodnu na místě.

kachen
16. únor 2012

@lucisa Myslis, ze na tom veletrhu budou mit lepsi ceny?

lucisa
17. únor 2012

@kachen já tam jezdím už delší dobu a mívají.
Je fakt, že víc se vyplatí třeba celý komplet, na tom třeba jedna známá ušetřila skoro 2 tis.oproti ceně v obchodu. Ale to mohlo být i tím, že tam třeba kočárky vystavuje buď přímý výrobce (jeho dceřinná společnost v CZ) nebo přímý distributor u nás, tak mají ceny levnější, než další prodejce.
Každopádně mívají veletržní slevy (třeba na vystavený kousek) nebo akci. A pokud není možné odvézt si kočárek hned odtama (nemají zrovna třeba vybranou barvu apod.), je možnost to tam za tu veletržní cenu objednat a tobě to pak přijde domů. Nebo získáš kupon s kódem na slevu apod.

Není to pravidlo u všech, je lepší si udělat seznam, co by tě lákalo koupit, napsat si k tomu cenu, za jakou máš možnost koupit to či ono na netu nebo třeba v kamenném obchodě a pak porovnat a koupit. Nebo je to fajn pro lidi z menších měst, kde není prodejna s kočárky a chtějí si naživo kočár vyzkoušet, osahat, to ti tam dovolí se všemi, ukáží ti skládání, rozkládání, manipulaci, pokud máš dítko, vložíš/posadíš, povozíš, vyzkoušíš....

A já mám zálusk na Nunu, ti tam budou a pak n BBC Eleu, jestli tam bude nějaký dovozce, pak od Quinny Senzz, ti tam jsou taky, uvidím.
Na stránkách výstaviště ještě moc info není, protože je veletrh až za měsíc, ale když budeš stránky sledovat, nejenže tam budou vyskakovat aktuality a nové info, ale i soutěže.
Každý rok se soutěží o nějaký kočárek, jídelní židličku apod., odpovědi hážeš přímo na výstavišti do odpovědních schránek, tam také jsou letáčky se soutěží, ale odpověď najdeš právě v předstihu na netu na stránkách prodejců apod., takže je lepší si to dopředu doma vytisknout, pohledat odpovědi, v klidu napsat, pak to jen vzít s sebou a na místě vhodit.
tady stránky o veletrhu:
http://www.bvv.cz/prodite/prodite-2012/profil-v...
http://www.bvv.cz/prodite/prodite-2012/aktuality/

A koukám, že ty jsi přímo z Brna nebo okolí, tak to bych vůbec neváhala, sice vstupné je docela dost, ale my využíváme rodinnou vstupenku a nejlepší je chodit v pátek, o víkendu je tam plno akcí pro děti a je narváno. A úplně nejlepší je to ve čt, sice píšou, že je to pro odbornou veřejnost, ale pustí tam i laickou veřejnost, a to je tam vůbec pohodička, klídek, plno místa, žádné tlačenice.

lenkamik
22. únor 2012

Ahojky, já mám mamas and papas - urbo. Je trochu menší než sola, takový golfáč. A jsem moc spokojená, jezdí krásně i jednou rukou a je hooodně bytelnej. Bytelnější než leckterý sporťák. Ale drahej.

kamilka007
28. únor 2012

My máme sporťák Concord Fusion a max. spokojenost - dokonce nám ho i na ulici chválili 🙂

Jinak čistě golfky jsem pořídila starší model od Chicca, protože jsou nejlehčí a nejskladnější na trhu - na takové ty už chodící procházky v hezkém počasí, kdy se ti nechce strkat kočárek.