Golfáče nebo nějaký dobře skladný sporťák? Co myslíte?

monako3
4. led 2011

Ahoj holky,

na jaře si chci koupit nějaké golfky a nebo nějaký dobře skladný sporťák a nemám žádné zkušenosti. Potřebovala bych hodit nějaké tipy co už máte odzkoušené. Chci hlavně pohodlí pro mého broučka, takže polohování do plného leho, boudička aby se dala trošku stahovat, aby nefoukalo a možná plná rukojet, aby se dalo řídit i jednou rukou. Ale zatím není podmínkou...Prosím poraďte, děkuji 🙂

lojzina
4. led 2011

ja jsem maximalne spokojena,mame peg perego pliko completo .....,hlavne je super ta boudicka,jde cela preklopit pres dite,....Do uplneho lehu tyto golfky nejsou,ale nic hrozneho...rekla bych tak 30%sklon...My je porizovali hlavne kvuli cestovani,jsou lehoucke a jezdi se s nema moc dobre.

raaad
4. led 2011

ahojky......za sebe bych doporučila rozhodně Cybex callisto. Myslím, že by splňoval všechno, co očekáváš.....
spojená rukojeť, polohování úplně do lehu, krásně skladný(skládá se do deštníku), boudička stahovací skoro až k madlu, látka má UF 50(super v létě), konstrukce pevná, lehoučká.....prostě Cybex je kvalita. Krásně se s ním jezdí: odpružený a má fixovací kolečka. Vejde se do něho na výšku i 3-leté dítko(boudička se dá posouvat i nahoru-dolů)...
Má i nákupní košík- na golfáček dost prostorný(+kapsa na boudě)....Jo- a má vysouvací rukojeť,což jsem požadovala já, protože na mou výšku byly skoro všechny golfky docelá nízké...Callisto je výškově dostačující i na mého manžu(skoro 2m)....
Callisto máme jako druhý kočár (do auta: na nákupy, k Doky, na návštěvu..apod.),protože Elli má teprve 10měsíců a tak máme ještě jeden větší sporťák: tříkolku X-lander RUN...(mmj.taky super kočár).
Callisto má docela dost barevných provedení, my máme takovou cihlovou barvičku-série 2010. A teď je myslím v Malvíkovi (www.malvik.cz) Callisto ve slevě v černo-šedé barvičce (cena do 4tis.) Pokud by jsi chtěla ještě něco vědět, tak klidně písni i do IP...... Já jsem taky v kočárek tápala......a na e-miminu je jedna kočena, která se kočárkům plně věnuje a je jako encyklopedie....a ta mi dle mých požadavků poradila....a poradila perfektně. Jsme opravdu spokojení....A myslím, že nám tento kočárek vydrží ještě dlouho, až bude Elli větší a bude v kočárku i jen minimálně. Callisto je možné brát i váhově do letadla na dovolenou.....
Takže tak.....můj názor 🙂 🙂

breberka
4. led 2011

my máme Espiro city, jsme spokojený a cena super. Nejde do úplného lehu a jako slonu jsem používala deštník nebo nánožník. Má pěkný velký kolečka (super v zimě), ale blbý malý košík a když dítě leží, dost blbě přístupný, ale všimla jsem si, že to mají kdejaké golfáče, ale zase tolik mi to nevadilo. Co bych spíš brala je spojená rukojeť, když chceš něco sníst a jet nebo jedeš s deštníkem - to je u golfáčů nemožný 😉

zuzl
4. led 2011

Ahoj, my máme golfky MultiWay od Chicca....jsou výborné, velice pohodlné, prostorné, polohovatelné....jen tedy nemají tu spojenou rukojeť, ale jsou dobře ovladatelné. Cena bych řekla, že taky ujde. 🙂

hanaharris
5. led 2011

Ja mam nove koupene golfky Maclaren XT jsou absolutne beykonkurencni. Pred tim jsem mela kocarek Joolz, s kterym jsem taky byla spokojena, ale je celkem tezky a navic mene skladny. Tyto golfky jsou uzasne na rizeni- + rukou neni problem, skladne, daji se polohovat do nekolik pozic a jezdila jsem s nima i ve snehu bez zadnych vetsich problemu. Navic male (11 mesicu) se v kocarku pred tim moc nelibilo a tady je moc spokojena. Muzu maximalne doporucit. Akorat cena je v CR trosku vetsi. My jsme kupovali v Anglii za polovicni cenu nez tady.