Golfáče v zimě. Jaké máte zkušenosti?

mery.luu
9. zář 2009

Ahojky,

chtěla bych vás poprosit o zkušenosti s golfáčema ve sněhu. Jde mi o to, že uvažuju o prodeji trojkombinace (cortiny), ale nevím, jestli si jí ještě na zimu nechat , nebo zda to zvládnem odjezdit v golfkách.

Díky moc.

beruska2x
9. zář 2009

podle me zalezi na tom kolik je u vas snaho, jak moc jezdis s kocarem a v jakem terenu... odklizene chodniky ve meste asi ujdou ale pak mimo je to dost problem - alespon tady u nas kdyz jsou 2 metry snehu.. kluky mame asi stejne stary takze ja nn zimu sportak pocitam a taky sanky, nebo spis chci koupit bob s operkou zad..

beruska2x
9. zář 2009

snehu 😅

brnka
10. zář 2009

mna by este zaujimalo, ci sa do golfacu sprace naobliekane dieta aj s fusakom

lila75
10. zář 2009

Ja doporucujem pockat si na golfac do jari. Jednak je to otazka jazdnych vlastnosti - moc by som sa nespoliehala na to, ze v mestach odpratavaju sneh 😀 a okrem toho odpratavaju ho takym sposobom ze vytvaraju obrovske kopy, cez ktore sa potom musis s kocikom prepracovat... Jednak je to otazka dostatocneho tepla pre dieta. V golfaci sedi dieta nizko nad zemou a je problem do neho narvat dieta naobliekane a este aj vo fusaku. Sportak je v tomto smere aj lepsi lebo byva k nemu aj ten nanoznik, ci ako sa to vola (kryt na nozicky), takze dieta sa da skutocne dobre "zateplit" 🙂

beruska2x
10. zář 2009

no pokud to je na prejeti tak je ditko v kombineze a to asi staci, pres snih se musis dostat i se sportakem a to zase golfky jdou lehci.. zalezi jak je ditko stare...

tady jde spis o to kdyz dite uz v golfkach jezdi jestli jsou pouzitelne i na zimu, treba pro me jo ale kazdy musi zohlednit kde bydli, a tak...

atreides
10. zář 2009

tak k našem golfkám je jak fusak, tak i nánožník ... spíš bych měla obavy jestli to ty kolečka zvládnou
u nás to na zimu sporťák jistí

papuellka
10. zář 2009

Určitě bych na zimu si kočárek nechala, jednak malej je ještě moc malej a ve sporťáku bude mít více pohodlí a pokud ještě nechodí, do golfek bych nešla...

brnka
11. zář 2009

atreides, a aky golfac mas?

baruna
11. zář 2009

Jezdili jsme v golfák minulou zimu a v pohodě. Malá se tam vešla i s fusakem a sníh jsme zvládli taky. Mám golfky Chicco CT 0.4.

atreides
11. zář 2009

brnka Babypoint Mark - osobně mi příjdou dobrý tak na převoz, ale na delší ježdění je určo lepší sporťák (aspoň pro nás)

mery.luu
autor
11. zář 2009

Holky díky moc za reakce. Ještě pořád teda váhám. Kdyby tak existovala nějaká dlouhodobá předpověď na množství sněhu v českých ulicích 😀 to by se mnohem lépe rozhodovalo 🙂

V golfáčích už normoš jezdíme, taky má nánožník. Fusák mám emitex, ale ještě jsem ho golfkách nezkoušela......teďkom mě vlastně napadlo, že ten fusak bude zřejmě delší, než celý nánožník... 😒 musím to zítra prubnout...

Ještě mě právě hlodají ta kolečka - jak zvládnou ty "duny" písku na krajích cest a chodníků.... 😝

baruna
11. zář 2009

Mery - no já měla taky Cortinu a jako ten sporťák byl fakt na dvě věci 🙄 Takže jsme koupili golfky s velkejma kolečkama a bylo to. Nánožník se mi pak už na fusak nevešel - mám od Aestheticu. Teda né, že by se nevešel, ale malá ho vždycky odkopla, protože tam byl fakt tip ťop.
Duny jsme většinou objížděli.

brnka
12. zář 2009

dakujem aj ja. tak dnes sme kupili chicco multiway, tak som velmi zvedava ako sa nam bude jazdit 😉

klubo
13. zář 2009

baruna: jaké golfky s velkýma kolečkama máte? Jsme z okrajové části města, kde chodníky nic moc, tak budeme muset hledat nějaké teréňáky 😝

baruna
13. zář 2009

Klubo - chicco CT 0.4, jezdili jsme s nima na vesnici a fakt v pohodě.

kacka.l
14. zář 2009

Z vlastní zkušenosti píšu, že pokud napadne sníh a než ho stihnou odklidit s golfáči se budeš strašně trápit, je fakt že jsem měla možnost jet s Ct 04 a ty velké kola byly o hodně lepší, takže ten snad jo. Já jsem měla klasický sporťák se zdvojenými kolečky vpředu a byl to kumšt. Jsem pro to nechat si cortinu a prodat ji až na jaře.

brnka
14. zář 2009

klubo, kacka.l, zmente si udaje v pase 😉 😉 😉

mery.luu
autor
14. zář 2009

baruno - s cortinou jsem naprosto spokojená, mám nafukovací kola, takže mě nepřipadá na dvě věci 😉

kacka.l - už jsem se roszhodla si nechat cortinu ještě i na zimu. Máš pravdu, i když mám golfky s velkými kolami, tak jízdní valstností se s golfáčem nemohou srovnat a vzimě by to byla asi fuška. A navíc bude mít malý ve sporťáku určitě větší pohodlí...... 🙂

Takže holky díky za názory 🙂

atreides
14. zář 2009

taky máme Cortinu a v zimě, když je hafo sněhu, jen zaaretuji přední kolo a jede hezky a přesně jak píšeš, malá tam má o dost větší pohodlí

bubu.le
14. zář 2009

Já taky nechávám na zimu jěště sporták, ale až bude po zimě přejdeme na golfáče.

klubo
14. zář 2009

baruno díky, taky jsen na ně slyšela chválu 😉

zuzikkaa
26. pro 2010

planujem kupu golfaca ale na dlhe trate pripadne spanie vonku mam QUINNY FREESTYLE COMFORT XL-je super do snehu,na nerovny teren a rychlu chodzu.perfektne a bezproblemov ovladam jednou rukou a da sa vozit v oboch smeroch.nemyslim ze s golfkami sa da "zimovat"... 😖 😖 😖 ked je vela snehu mam problem zist z chodnika aj s quinnym a nie mrnavymi kolieckami.na zimu by som si urcite nechala vacsie nafukovacie kolesa!!! 😎 😎 😎

xkacatkox
26. pro 2010

záleží na tom kolik chceš investovat, koukni pro inspiraci na gesslein F4, ten si budeme pořizovat mi, je to něco mezi sprtákem a golfkama,a v zimě se sním dá jezdit dobře, stejně jako s ostatníma kočárkama, zkoušela jsme u jedné paní, po vánocích ho jdeme koupit

m311
2. led 2011

Ahoj, J8 svou trojkombinaci už prodala a hodlám celou zimu odjezit v golfkách Inglesina Zippy Free. Momentálně máme Inglesinu Zippy, ale zhládla jsem se v Inglesina Zippy Free, takže svou Inglesinu Zippy, bych ráda prodala.
Napadlo mě, třeba budete mít některá zájem o tyto super kvalitní golfky... Prodávám je na aukci od 1,- Kč.
Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce s překránou barvou, která se hodí jak pro kloučky, tak i pro holčičky 🙂 .
Tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok.