Golfáček Chicco CT 0.4. Máte zkušenost?

beatrice.h
22. srp 2007

Ahojky, máte s ním někdo zkušeností? Jaký je a doporučujete jej? Díky za vaše rady a zkušeností. 🙂

elafe
24. srp 2007

Beatrice,tento kočárek mám asi měsíc,dlouho jsem vybírala a jsem maximálně spokojená-super cena i kvalita. 🙂

musko
24. srp 2007

Má ho známa atiež je veľmi spokojná 😉 . My máme CT 02, ale kúpený pred 1,5 rokom., Teraz by som bola brala radšej tú 0.4 😉

janickabez
23. dub 2008

Ahojky chtěla bych se prosím zeptat zda máte nekdo tu ct 0.3, konkrétně

http://www.babyportal.cz/kocarek-chicco-simplic...

je mi sympatické to celkové madlo a jeho výška, ale mám obavy aby mi nezavazel ten vysunutý košík, mám doma golfky ABC design Amigo a díky zdvojeným kolečkum jsou mi hole krátké (103cm) pořád okopávám kola, proto bych raději něco s vyšší rukojetí - zde uvádí 108 to by mělo být pohodlnější, máte někdo zlkušenost???? díky

aponchie
23. dub 2008

ja ho mam a je dobrej jen je treba dokoupit madlo ,ale nepotrebovali sme ho nejak moc..a slunecnik 🙂

frog
23. dub 2008

ahoj,právě jsem si ho koupila a bylo mi sděleno,že se v obchodech přestává prodávat a sehnat madlo je prý docela umění 😒

aponchie
23. dub 2008

fakt se prestava prodavat?a nevis proc?on prece neni tak starej jeste a to madlo se dokupovalo z jinejch kocarku a destnik taky 🙂

janickabez
23. dub 2008

Apo jaký madlo, jako tu dětskou područku????? nebo který, máš tu 0.3 nebo 0.4

krikri27
23. dub 2008

On se nepřestává prodávat, že by byl špatný, ale je maličko inovovaný a jmenuje se letos jinak-ne CT0.4, ale Multiway 😉 😉 Je komplet s madlem,trošku vyšší řídítka, asi nemá krytku okýnka na boudě a píší, že váží 8,5kg, ale vrtule ho vážila a měl, jestli si pamatuju, něco přes 9kg, je to tu někde v diskuzi-takže skoro stejný jako CT0.4 🙂

krikri27
23. dub 2008

A na netu bylo madel ještě nedávno spousta, tak nevím 😕

aponchie
23. dub 2008

janicka myslim to madlo na drzeni vepredu pred mimcem 🙂 ja mam ct o4
krikri to je parada ja myslela ,ze konci jako 😀 ja uz nejsem tak v obraze pac nejezdime uz rok

krikri27
23. dub 2008

Aponchie, ahoooj 🙂 já taky myslím to madlo k CT0.4, ne ledajaké 😉

krikri27
23. dub 2008

No jo, Terezka už je velká holka 🙂 prodalas Chicco, nebo necháváš na další dítko?

aponchie
23. dub 2008

krikri ahoj holka rada te vidim 🙂 ip 😉

frog
23. dub 2008

Holky pomoc kdo máte chicco ct 0.4 jak se vám vejde do kufru na dýlku,teda spíš kolik má na dýlku složený?já si ho zamluvila,dala zálohu a zítra pro něj mám jít a teďka zjišťuju že má na dýlku 114 cm,ale jinde zas píšou že 105cm...Máme fabii a to bych ho tam asi nenarvala ☹

cermonca
23. dub 2008

My máme Peugeot 208 a dame ho tam jen tak tak.A hdyby se ti tam nevešel tak se dají dost jednoduše sundat kolečka,pak to tam dáš v pohodě.

frog
23. dub 2008

fakt jo?Já to v tom obchode vybrala tak narychlo a byla jsem šťastná že jsem to vybrala napoprvé,páč jinak mi to třeba měsíc trvá 🙂 až jsem se na to zapoměla zeptat a podle fotky mi právě přišlo že ty kola moc cm neuberou..tak díky

aponchie
23. dub 2008

frog meli sme daewoo kalos a tam sem ho dala jen kdyz sem oddelala ty predni kolecka coz neni problem a tak nejak na sikmo ale vesel se .ja jsem ho vybrala behem 30min 😀 nebyl cas

frog
23. dub 2008

Já během 5 min a to je fakt rekord..äutosedačku vybírám už 2 měsíce a furt jsem nejistá,ale asi to bude STM 🙂 a když se oddělaj ty kolečka tak se to zmenší asi o kolik cm?Já z toho snad dneska neusnu..tááááák se mi líbí a jestli to nevyjde tak mě šlehne..

mausi
23. dub 2008

Ahojky, my tu 0.4 mame taky. Nejenze dobre vypada, ale je i kvailtou a prakticnosti super. Duvodem, proc jsem si ho vybrala, byly ty velky masivni kolecka. To se u golfacku malo vidi, vetsinou maji kolecka tak maly, ze se s nima clovek nedostane pres obrubnik. Ty kolecka u 0.4 jsou nadherne veliky a masivni, takze se ten kocarek hodi i pro maminy, co casto jezdi do terenu. To madlo jsme nedokupovali, nebylo zapotrebi, jde to v pohode i bez nej. Rychle se sklada a da se s nim prima cestovat i vlakem, da se pekne sepnout a na strane je i ucho, takze se pak nese jako taska. Takze ja jenom doporucuju !!!!! 😉

mausi
23. dub 2008

No a jeste jsem vystrachala rozmery slozeneho kocarku: 106 x 36 x 45 cm 😉

frog
23. dub 2008

Díky,ale to už je 4 rozměr ☹ ..já z toho asi zešílím..nemůže mi to někdo přeměřit jako je ¨to ve skutečnosti s kolama a bez??Já vím chci moc,ale.....smutně koukám ☹ ..jinak s těma kolama a vším máš pravdu,je prostě jedinečnej,ale četla jsem tady o něm že v něm děti sedí nakloněný na jednu stranu?????

aponchie
24. dub 2008

frog ja mam kocar skovanej uz pryc 😒 tak ti nereknu ,ale uz ho mas zaplacenej?nemuzes do toho obchodu autem sjet aby ti ukazala nebo ty jsis zkusila jak ho tam dat?jo a jinak kdzyz byl kufr plnej tak sem ho dala na vysku za sedack ridice

kpetra
24. dub 2008

Ahoj.My máme Chicco Multiway a jsme maximálně spokojení.Minulý týden jsme ho vezli v Citroenu Saxo a po sundání jedněch koleček se vešel v pohodě.A ty kolečka jdou opravdu sundat snadno.Krytku okýnka opravdu nemá, ale má ho černé tak to nevadí.A podhlavníček je bezva.

frog
24. dub 2008

tak už je to vyřešený,vejde se na sedadlo spolujezdce a jestě je tam místo 🙂