Golfáček Inglesina Zippy. Vejde se tam 2 letá dcerka?

beatrice.h
27. únor 2008

Milé maminky, obracím se na vás s prosbou při výběru golfových holí - mám vyhlédly Peg Pérego PLIKO P3, ale skladnosti je na mě objemný, proto jsem se poohlídla po jiném a to po Inglesině Zippy, ale mám obavy, zda se mi tam vleze naše dcerka, která bude mít 2 ročky v srpnu. Poraďte - nebudeme to mít kočárek na každodenní ježdění - jen nouzový (do obchodů, k dr, atd.) Hezký den

majka79
5. led 2010

ahoj lennik, sice Ti neporadím, ale jsem ráda že je tu někdo dlouho tu nikdo nebyl a já plánuju koupi Zippy a chtěla bych vědět jaký je tenhle golfáček, původně jsem chtěla variantu free s otočnou sedačkou, ale kvůli váze jsem ji zavrhla napiš prosím jaké má plus a mínus

lennik
5. led 2010

majka, zippy mám od května a opravdu jsem si je v létě nemohla vynachválit!! malý v něm i spal a bez problémů. skládání je úžasně jednoduché! velké plus je určitě velký košík, do kterého můžeš dosáhnout ze strany i když dítě spí, to je super. Ted v zimě s ním moc nejezdíme, vadí mi délka popruhů, které mám nadoraz a malý je tam chudák úplně narvaný, když má bundičku, tak to skoro nemůžu dopnout ☹ Je pravda, že Honzík má už asi přes 12 kilo, takže žádný drobeček, ale zajímalo by mě, jestli má někdo podobný problém s popruhy? mám Zippy 2009.

majka79
6. led 2010

lennik mockrát děkuju, také se mi líbí 2009 chci je hlavně až bude hezk, ale objednám si je už raději teď, protože mi už dva obchody napsaly, že kolekce se už doprodává a bude 2010 a mě se moc líbí 2009 oliva a ještě bude levnější než nové barvy Lukášek taky není drobeček má teď 10 kilo až ho budem mít napíšu Ti jak nám sedí pásy, ale říkám si, že to by se dalo pořešit, znám tu šikovnou švadlenu

blani2
7. led 2010

Ahojte holky, tak my taky pořídili Zippy. Sice máme doma ještě prďolu, ale o Vánocích jsme ho v Ziippy vyvezli do nákupního centra 🙂 Jsou skvěle skladné a rozkládání a skládání jednou rukou je strašně pohodlné. Kubík si v nich krásně hověl a hezky se prospal. Už se těším, jak v nich v létě budem brouzdat ulice 🙂

majka79
13. led 2010

náš Zippy už je doma dnes jsem ho vyzkoušela i venku ikdyž počasí na něj zrovna asi není jeli jsme jen kousek nakoupit, zatím se mi moc líbí a malému se v něm taky líbilo, pásy nám padnou dobře

robin154
8. únor 2010

Holky a kupovaly jste si k zippy i tašku, nebo je to zbytečné? Jde tam vůbec nasadit?

berynka
9. únor 2010

Robin, my originál tašku neměli. Doporučuju pořídit si nějakou třeba obyčejnou sportovnější kabelku, která má ucho se sponou na zkracování a prodlužování... na Zippy skvěle drží 😉 .

robin154
9. únor 2010

Díky berynko! Něco pohledám 🙂

blka
9. únor 2010

Holky, mně se líbí zippy 2010 hlavně proto, že má otočnou sedačku, což hledám a moc takových golfek není. Chci se zeptat ta váha 10kg není to moc? Můj sporťák z kombinace má 12kg. A nevíte, jak moc je ten kočárek prostorný a zvládá nerovný terén? Není to jen městský kočárek? Bydlíme na vesnici. Děkuju.

berynka
9. únor 2010

blka, já předpokládám, že je to tak i u novějších modelů, ale golfky IZ jsou řešené tak, že jsou stabilní a zároveň velice dobře ovladatelné, takže to má vliv na hmotnost a naopak 😉 . Samozřejmě jsou daleko lehčí golfáče, jenže to naložíš tašku s nákupem a ohnou se trubky 😝.
Jinak my s IZ najeli snad tisíce kilometrů jakýmkoli terénem (kořeny, kameny, lesní a polní cesty) bez problému.
Co se týká prostoru, tak dceři budou 3 roky, není žádný drobek a vejde se tam v pohodě. Teď v zimě už samozřejmě bez fusaku, ale dávám menší deku a nánožník.

blka
9. únor 2010

Berynko, moc děkuju, to mě utvrdilo, že ho chcu 😀 . Jenom ta cena 😒 . Ale za kvalitu se musí platit, že jo 😉 . Jako golfky o váze 5kg jsou podle mě naprd, jenom takové popojíždědlo a ne na denní procházky. Ještě je někde musím omrknout na živo 🙂

miminkopodruhe
12. bře 2010

Hezký den , sháníme golfáče pro většího syna. Potřebujeme aby byly snadno ovladatelné jednou rukou - při nákupech a jinných činnostech, které musím zvládat sama a navíc jsou tu dost vysoké a rozbité chodníky, takže aby se hole i s dítkem snadno nadzdvihávali. Zkoušeli jsme několik modelů_ Chiiico Multiway nelze skoro vubec jednou rukou ovládat a hole si jedou jak chtějí,ovšem nadzvedávali se opravdu výborně. Dále mi bylo doporučeno Pliko P3 - po zkoušce s dítkem je to to samé, ale hlavně všude píší jak snadno je pliko ovladatelné a přitom jediný obrubník s dítkem se nepřekonal abniž by se nemuselo neustále šlapat na přídavnou hrazdu, no nevím, tomuhle snadno ovladatelný kočár neříkám. Měla sem možnost vyzkoušet i jane Solo, které zatím obstálo a zaujala mě i Inglesina Zippy, kde píší, že je snadno ovladatelná jednou rukou. Tady v krámech ji však nikde nemají, a tak se Vás maminek ptám, je to pravda? Lze Zippyho ovládat snadno jednou rukou a jak dobře se nadzvedává na obrubníky? Děkuji moc za odpovědi 😉

robin154
13. bře 2010

Ahoj, tak zippy jde fakt lehce ovládat jednou rukou. Ale při tom nadzvedávání na obrubník musíš taky šlápnout na takovej ten stupínek. My máme golfky jen na takové to popojíždění a když potřebuju víc místa v autě. Když vím, že budu jezdit v terénu (tzn. i po vesnici) beru normální sporťák s nafukovacíma kolama a jsem móc spokojená jak se sporťákem tak s golfkama 😉

Jo a já si jaksi nedokážu představit golfky, který jdou nadzvednout na obrubník jenom jednou rukou...jsou vůbec takové? Golfky podle mě do terénu určeny nejsou...

baarca
30. bře 2010

Chtěla jsem se zeptat těch, co mají verzi 2009 nebo 2010 s těmi sklápěcími rukojeťmi, zda se jim nevyklají. Mě totiž jo a nějak mi to vadí. Mám pocit, že ten kočárek nedržím pevně v ruce a že mi každou chvíli vypadne. Jinak se mi moc líbí, ale tohle je pro mě dost problém. Zatím jsem využila jen podvozek pod autosedačku, ale v létě jsem plánovala už vyjet s celými golfkami.

luciferdik
3. dub 2010

Tak jsme se minulý týden stali majiteli Inglesina Zippy Free, zatím jsme z něj nadšení, moc se nám líbí, máme tu béžovou variantu. Malej v něm už i spinkal. I to odpružení je super, překlápěcí boudička a vůbec veliká boudička, ta sluneční clona atd. atd. atd.. Jsem zvědavá, co přinese čas, jestli nebudu chtít zase měnit a doma mě už pak asi nechaj zavřít do blázince 😀

luciferdik
3. dub 2010

baarca - ty rukojeti se viklají tak trošičku jako, mně to teda nepřišlo nějak divný až při tom, když jsem četla Tvůj příspěvek.

robin154
4. dub 2010

Mě taky nepřijde, že se viklají... Přece jenom je to skládací kočár, není to tam na pevno že jo. Já jsem zatím spokojená, akorát nemůžu sehnat nějakou vhodnou tašku 😒

baarca
4. dub 2010

Holky, díky za info. Já z toho mám takový blbý pocit, tak jsem si říkala, zda jsem neměla náhodou smůlu na špatný kus a zda bych to neměla dát na reklamaci.
Robin, já měl i velký kočár Inglesina Magnum a ta jejich taška tam jde celkem v pohodě. Mám i stejnou barvu obou kočárků, tak to je bez problémů. Ale jinak ta taška není žádný zázrak, takže jen kvůli golfkám bych jí rozhodně nepořizovala.

luciferdik
6. dub 2010

robin 154 - Já jsem si pořídila teda přímo tu ke kočárku od Inglesiny co mají teď, Borsa Free, je pěkná a dá se vzít pomalu i jako kabelka, takže bude mít využití na delší dobu, ale je to prostě jinak normální taška a ta cena je teda na to dost vysoká, no, co se dá dělat, když jsem to chtěla mít vyladěné s kočárkem 😉

A ještě mám dotaz - když zvedáte opěrku pod zádíčkama, tak děláte to jenom tahem jako nahoru, zvedat? Nebo přitom držíte odjištěnou tu pojistku vzádu jako při pokládání. Já to dělám tahem, ale přijde mi, že to jde nějak hodně ztuha a mám obavu, aby tam něco neprasklo, hodně to v tom cvaká, obzvlášť při zvedání úplně z lehu. Jde vám to taky špatně?

robin154
7. dub 2010

baarca: taky jsem měla hlubokou inglesinu i s taškou, ale byla to jiná barva a prodala jsem to dohromady 🙂
luciferdik: o té jsem taky přemýšlela, ale nedělají černou. Mám červený golfky a samostatná červená taška se mi k ničemu nehodí. Nechce se mi vyhazovat tolik peněz za tašku, která se mi bude hodit jen ke golfkám. Ale díky za tip. 🙂

robin154
7. dub 2010

jo a s tím polohováním - taky to dělám jenom tahem, ale návod jsem nečetla, takže nevim, jak je to správně. 😅

laada
23. dub 2010

Ahoj holky, můžete mi prosím některá ukázat foto golfek Inglesina Zippy 2010 na fotce s děťákem? 😉
Zatím máme čas ale už se pomalu po golfkách rozhlížím 🙂

luciferdik
6. kvě 2010

Tak se hlásím po chvíli užívání golfek. A mám dotaz - vržou vám? Manžel mi říká, že prý to vůbec nevnímá a neslyší, ale já jo. Při chůzi tak vrže trochu, ale ne v kolečkách, ale v tom plastu, co je jako spojovací díl na té konstrukci, nevím, jak bych to přesně popsala, ten plastový díl, co je na něm značka Zippy. Dělá vám to taky? Nebo jsem jenom moc háklivá a vnímám to, i když ostatní ne. Jinak jsme moc spokojení, malýmu se tam moc líbí a dobře se nám jezdí.

marketa137
17. lis 2010

Ahoj, má taky tyhle golfky a jsou super, už je mam po prvnim synovi a jsou stále jako nové. Ale zajímá mě jak to děláte se zimnim fusakem. přecejenom to chvilku trvá než tam ten fusak dam ale pak golfky nejdou složit 😒 tak jak to děláte? Každý den sundaváte a nandaváte fusak nebo je máte po dobu co tam bude fusak rozložené. když teda trošku fusak uvolnim tak to sice zavřu ale ne na 100% a pak zase fusak se dostane až na zem 😒

luciferdik
18. lis 2010

@marketa137 Já tam mám podzimní fusak od Emitexu a přes to origoš nánožník a skládat mi to s tím jde celkem v pohodě. Zimní fusak od Emitexu jsem tam taky zkusila nacpat, ale mám pocit, že už by se tam asi nevešel malej, takže šel zase pryč.

marketa137
18. lis 2010

@luciferdik tak nakonec jsem to složila 🙂 , jen jsem musela ty pásky připevnim jinam ale je to ok. představa že to budu každý den vyndavat 😝 . Tomík se tam naštěstí vejde ale musí si zvyknout 😉 . On nesnesl ani hluboký kočár a až v golfkách se mu líbí a ve fusaku taky moc nadšený neni ale už je zima 😉

m311
2. led 2011

Ahoj,
napadlo mě, ráda bych prodala golfky Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce.
Pořádám aukci od 1,- Kč . tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok. 🙂

sven
24. únor 2011

Ahoj, můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi Zippy a Zippy Rain?

marketa137
1. dub 2011

Ahoj kdyby ěnkdo měl zájem o tyhl golfky tak je prodávám https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/p02e/in...

cindy83
13. bře 2012

oživuju diskusi o golfkách iglesina zippy all over verze 2010 nebo 2011. Jaké máte zkušenosti? Jde mi o golfky na každodenní jezdění. Vypadají docela bytelně a i v diskusích je chválí. Spíš mě ale zajímají rozměry - šířka sedáku a délka zádové opěrky - v trojkobminaci už malý drhne v sedě o stříšku.