Golfky bez polohování pro 2 leté dítě. Máte tip?

berenika39
24. čer 2010

ahoj, podařilo se nám přenechat známým kočárek, který máme (jsem ráda, potřebují to 😉 ), ale budu muset v petrových 2 letech koupit golfky, stačí mi lehké, bez madla, nemusí být polohovací, ale prostorné a s košíkem na menší nákup. Máte nějaký tip? Aby to nebyla taková ta kroutící se vrzajcí sestava trubek.....děkuji!

akcull
25. čer 2010

berenika,
my máme golfky maclaren quest sport a jsem s nima moc spokojená, jsou prostorné, polohovací, lehoučké 5,5 kg, vejdou se i do malého auta, nevržou...Nejsou tedy odpružené, ale zrovna dneska jsme s nima byli na výletě v přírodě a až jsem se divila co zvládnou a když to fakt nešlo, tak se složí a nesu je v poho na rameni (mají popruh) 🙂

kubaka
3. črc 2010

@berenika39 tak mě se naprosto osvědčil Britax Verve - je dost široký ještě teď, malý tam není stlačený v ramenou - malý má 18 kilo a přes 3 roky, - kočár je lehounký a subtilní, skvěle se manévruje, protože těžiště má pod rukojetí, a je naprosto nerozvrzatelný, protože má masivní trubky, spojenou rukojeť a skládá se na placku, ne na deštník. Je to takové rychloposouvadlo po obchodech, v hromadné dopravě, po rovných asfaltech. Do terénu až tak není, ale když se zafixuje přední kolo, projeli jsme i po kamínkových cestičkách. Popř. jsme malého vyndali a ten kus vždycky došel - na to už jsou velcí dost. v tomhle věku je to taková rezerva, když ho boleli nožičky. Prázdý Vervík projede úplně všude. Boudu i madlo můžeš sundat, mají pevný sed a pevná záda - opěrka se dá lehce sklopit do takového pohodlnějšího sedu. I bouda je dost vysoká na velké dítě. Jo, a košík je sice pidi, ale já ti ho zvětším - vymyslela jsem, jak na to. Pak se tam už něco vejde.
Někdo na tento typ nadává, já ho miluju - jde jen o to naučit se zacházet s tříkolým kočárkem. Já to vychytala do týdne - jako přizvedávat kolečko po přejíždění kolejí, protože hrozí zaseknutí do děr. Když se zaaretuje, tak to ale jde dobře.
Mivají ovšem častou výrobní vadu, a to, že táhnou jedním směrem a pak se sjíždí kolečko. Já mám štěstí, jezdí rovně. Pokud bys brala z druhé ruky, dobře se to pozná na zadních kolečkách, zda je jedno sjeté.
Fakt jsem nadšená, už si ho nechám - i na cestu k doktorce, na dovolenou.

berenika39
autor
3. črc 2010

@kubaka díkes! to neuhádneš, jaký máme sporťák už asi od deseti měsíců. BRITAX VIGOUR, tříkolo 😀 😀 . nenašla jsem na něm jedinou chybu, milujeme ho, jsme teréňáci a osvědčil se.ale už hodně chodí šourem, o víkendech na cestách pořád kočár máme v autě, potřebuju přesně jak píšeš něco na rychlý přesuny ve městě a malý do auta. tak já na něj mrknu, věřím, že je super.

kubaka
3. črc 2010

@berenika39 tak to máš jednoduchý vybírání, když máte Vigoura rádi - mě se vejde vervík i do kufru u Fiata Pandy a ještě je tam místo na tašky, - vozím ho tam pořád a vytahuju podle potřeby. Na rychlé přesuny je jako dělaný.
Ten Vigour se mi taky moc líbil, ale objevila jsem ho, až když byl Marián zralý jen na tyhle golfky, jsou to dobré kočárky.

😎 😎 😎

berenika39
autor
4. črc 2010

jojo, prostě funkční, žádný zbytečný serepetičky,židle na kolech. a ještě ke všemu kvalitní. my ho kupovali petovi těsně než mu byl rok, ideální. objednala jsem sporták, ani nevím z jakýho eshopu, všude byl za 8-9tis., a oni ho měli za 5. Dobrá cena. A pak překvápko, přišel kombinovanej kočár,včetně korby, za stejný peníze 😀 😀 😀 😀 . Korba čeká zabalená v krabici, známí čekají ted v srpnu, tak jim ho chceme nechat komplet. Jinak bych se ho nevzdala asi nikdy a nechala si ho jako vozejk na stáří 😀 😀 😀 .
Ten Verve jsem koukala mají kolem 3500,. ještě budu pátrat. Mám tak měsíc čas.
Přesvědčila jsi mě 😀