Golfky Cam Flip. Zajímá mě váš názor

pecule
27. bře 2009

Ahoj holky,zajímalo by mě váš názor a zkušenost na golfky cam flip. Už je mám sice objednaný, ale doufám ,že jsem zvolila správně. 🙂 😲

nanusacek
18. bře 2011

@jburi v záruce je ale ty kolečka jsou jen ojetá jsem puntičkářka 🙂 jinak je v super stavu a s velkou výbavou takže jsem spokojená ale chtěla bych nové.... 🙂 ale děkuji za odpověd

nanusacek
21. bře 2011

@nanusacek Tak holky pro zajmovost komplet kolečka stojí 1 018 Kč.což se teda fakt nevyplatí takže golfky jsem měla týden prodala jsem dál, a celkově ?? jsou hezké,stabilní ale mají pro mě stašně blízko kolečka pořád jsem do nich kopala takže golfky nechci a kupuji znovu tříkoloý kočár 😀

petulka_1
20. dub 2011

@jburi Ahoj, mne sa paci velmi tento kocik, potrebujem ho iba ked niekam pojdeme, aby sa dal dobre zlozit do maleho kufru. 🙂 Zaujima ma to polohovanie chrbatika, ci vie mala v nom aj spinkat? Nemohla by si dat prosim ta foto ako to vyzera ked je celkom v leziacej polohe? Dakujem

petulka_1
20. dub 2011

@jburi a este by ma zaujimalo ci ma okienko v strieske?

nanusacek
26. dub 2011

Bohužel už ho nemám a polohování si moc nevybavuju měla jsem ho jen chvilinku 😒 ale stříšku nemá určitě boudička je celá látková ....

jburi
28. dub 2011

tady jsou fotky vleže, lepší fotky jsem teď nenašla ☹
okýnko ve stříšce nemá, ale stříška má vzadu takovou plachtu, která se dá zvednout a přichytit a jde na dítě vidět

petulka_1
28. dub 2011

@jburi Dakujem pekne... Uz som ho objednala, tak dufam, ze budeme spokojni obidvaja...

antynka1
22. čer 2011

Ahoj holky, tento kočárek mám chvilku a za mě musím říci - absolutní nespokojenost - hlavně tedy s jízdními vlastnostmi - kolečka špatně zatáčí - špatná ovladatelnost...... Pro mě to nebyla správní volba ☹ Kolečka špatně doléhají a prostě špatně sedí na zemi - tak nevím, máte to některá taky? Už mě i napadlo to reklamovat. Jakou máte ostatní zkušenost?

jburi
13. črc 2011

@antynka1 Nám ta kolečka taky špatně zatáčela, naprosto nereagovala na hladkém povrchu (draždice v obchodních centrech), takže jsme to vyřešili tak, že jsme kolečka zaaretovali. Docela jsem si na to zvykla. To, že některá kolečka nedolíhají, je fakt, ale nepřišlo mi to nikdy moc strašný.
Po pravdě, ten kočárek je dost levný, takže jsem za tu cenu nečekala zázraky. Ale ve smyslu "poměr cena - výkon" mi přijde perfektní.
Naštěstí malá (2 roky) raději chodí, než jezdí. Přes den už nespí. Takže kočárek už nějakou chvíli odpočívá v předsíni nevyužitý. Hned se bez něj cítím svobodnější. Než řešit jak do tramvaje, do metra... kde nás čekají schody... co když malá bude chtít běhat a hlídat ji a navíc se starat o kočárek...
Každopádně, kočárek udělal dobrou službu a jeho koupi nelituju. Musím podotknout, že nemám srovnání s jinými golfkami, takže určitě jsou i lepší... 😉

martichal
8. dub 2012

Dobrý den,můžete mi prosím někdo zjistit zda tento kočárek cam couvá-jezdí pospátku.Pro prvního syna jsme měli espiro city-necouvá-museli jsme prodat.Přestěhovali jsme se a máme v paneláku nájezd.Děkuji s pozdravem Marti Chal.

jennyska
23. říj 2013

Ahoj Maminky emoticon

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Cam Flip a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/cam-flip , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností, tipů, rad apod. 🙂
Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

januchovic
11. bře 2015

Tak tyto golfky nikdy vice, zakopavam o spodek, uz druha reklamace poruchy aretovani kolecek, samy se zaaretuji, je to levny sunt

svoba
11. bře 2015

Za nas dobry. Jen je treba pocitat s tim, ze to jsou levnejsi golfky. Vydrzi jedno dite. Ale doporucuju!

januchovic
11. bře 2015

@svoba tak to zavidim, ja je mam tyden, jezdila jsem s nimi asi 2x a mam nervy v kybli. Zitra jedu znovu reklamovat, jsem sama na sebe nastvana, ze jsem se nechala zlakat nizkou cenou. Budu doufat, ze mi je vemou nazpatek, vyberu si jine golfky a doplatim rozdil.

januchovic
11. bře 2015

@antynka1 jenom nejhorsi zkusenost

leotynka
15. bře 2015

Mam take a jsem spokojena vozim v nich 2 letaka

luciesofi
28. črc 2015

@svoba Evi, ty máš cam flip? Já sháním nějaké levnější golfky na popojizdeni... jen hodit so auta a tak 🙂 Koupila bys je znovu? Diky

leotynka
28. črc 2015

Moje nadseni z golfek brzo opadlo tyto golfky vic ne pro tezsi ditko des

svoba
30. črc 2015

@luciesofi mám. na popojíždění super. jen pozor, jsou dlouhé. my je brali na dovolenou, do letadla. jsou fajn. takový levnější golfky.

svoba
30. črc 2015

@leotynka já v nich občas vozím i tříletáka. nejsou hrozné.

leotynka
30. črc 2015

Ja vozila 2letaka a des je pravda ze jsou lehke ale maji mala kolecka a kdyz nam po pul roce upadlo zadni kolecko spise se ulomilo reklamace zadna moje chyba vic uz bych do nich nesla jen muj nazor