Golfky Cam Flip. Zajímá mě váš názor

pecule
27. bře 2009

Ahoj holky,zajímalo by mě váš názor a zkušenost na golfky cam flip. Už je mám sice objednaný, ale doufám ,že jsem zvolila správně. 🙂 😲

theresa
31. bře 2009

Ahoj Pecule taky o nich uvažuji, prosím nevý někdo jak velké jsou při složení???

pecule
autor
31. bře 2009

theresa,tak už je mám doma a jsou v pohodě.Dobře se mi s nima jezdí a po polích s tim jezdit nebudu 😀 tak nemám zatím žádný to co by vytkla,to třeba časem,ale myslím si ,že základ je všude stejnej.Co se týče délky při složení neboli výška tak mají 107cm

theresa
31. bře 2009

Pecelu moc díka za info. Já právě mám x-lander sporťák a potřebovala bych něco skladného jenom na nákupy, ale nevím jestli bude Cam Flip dostatečně široký. Malej má v 8. měsících 10kg.

pecule
autor
2. dub 2009

theresa,j jsem s nima spokojená a malej se tam v pohodě vejde,takže můžu jen doporučit. Širokej je hodně Chicco multiway o něm jsem taky uvažovala,ale nakonec jsem koupila tyhle. Pokavad nevíš tak je nejlepší někam zajít a ozkoušet si to,na netu to všechno vypadá široký a krásný. 😉

andy80
4. dub 2009

Ahoj holky,

tak já mám Cam Flip taky. Malá není žádný drobek a pohoda jako, je tam místa, že se tam vejde tutově do 2 let. Jinak taky jezdíme x-landerem x3, ale na nákupy a na výlety jsem pořídila Cam Flip

pavlina05
4. dub 2009

Ahoj holky!!!
TAké o nich uvažiju. Líbí se mi ta cena...jinak nevím jaké jsou v realu...
theresa...máme také x.landera, je super, ale potřebuji na cestování něco lehkého a rychlého 🙂

Chicco je krásný, ale není zbytečné mít takové golfíky, když jsem spoky ze svým X-landerem? 😒

Ahoj Andy 🙂 JJ, vím že máte X3.

tAkže jsou ok??? V ceně je pláštěnka, za kolik jste je pořídily holky???

andy80
5. dub 2009

Pavlí, já ho mám od známé, která mi ho prodala za 1.500,-- . Měla ho jen týden v létě na dovolené a už ho nepotřebovala. Dokoupila jsem k tomu univerzální madlo a nánožník (pláštěnka u toho byla).

pavlina05
5. dub 2009

Andy a spokojenost?

jitas
29. dub 2009

Ahoj, holky, je tam zvedání (polohování) nohou? Kolik tak stojí ten univerzální nánožník? A jaký by se na to hodil? Dík moc.

dibla
1. kvě 2009

Ahoj holky potřebuji sehnat náhradní kolečka na golfky Cam flip, a pultík na odkládání pro miminka... nikde jsem nic takového nenašla dokážete poradit???
Golfky jsem našla...ale bez ničeho...ani madlo,ani pultík,ani pláštěnka a potřebovaly by nové kolečka....

janac
10. črc 2009

holky premyslim o techto gofkach, kdo je mate jakou maji vydrz? nejsou po pul roce pouzivani na vyhozeni? chci je na dovolenou a pak na nejake popojizdeni.....

andy80
10. črc 2009

pavlina05: naprostá spokojenost

jitas: právě, že jako jeden z mála má i polohoování nohou

dibla: ty kolečka nevím, nevím

nánožník je univerzální od emitexu, madlo ABC desing univerzální na všechny golfky, pláštěnka u něj byla, pultík nevím, ted u toho nemáme

jinak nánožník jsem pořídila černý, protože kočárek je žluto-černý

janac: už je používáme skoro půl roku a stále jsou jako nové. Používáme je na výlety a to jezdíme hodně, když jsem píchla x-landera, tak jsem s ním jezdila i jako s hlavním kočárkem. Minulý víkned jsme s ním byli dokonce na hradě Zvíkově a zámku Orlík, kdo tam byl, ví, jaké tam jsou cesty a kočárek všechno proje. Kamení, nekamení, všechno jsme to přeskákali a kočár je pořád jako nový. Teď jedu na týden do Prahy k našim a protože máme hoodně věcí, cestovní postýlku, tak se nám už x-lander do auto nevejde, takže jede Cam s námi.

janac
11. črc 2009

diky andy, jeste to zvazuji, ted mam druhou variantu Cybex Onyx....

kacka.va
7. srp 2009

my jsme objednali taky Cam Flip, vyzkoušela jsem je v obchodě a jezdí se s nimi dobře a hlavně jsou i za dobrou cenu. sháněla jsem nějaké lehké golfky jen na krátké tahání, protože jinak máme Jané Nomad a ten je pro mě bezkonkurenční, lehký, takže jsem měla problém najít golfky, které by byly lehčí než Nomad a to Cam Flip jsou.
Jinak jsem byla překvapená, jak se s některými golfáči jezdí hrozně, když v nich už sedí dítě.
U mě by (nebýt ceny) asi vedli Bebe Confort Viva a Chicco Multiway Fuego a pak teprve Cam Flip. Ale když člověk porovná cenu, tak jsem měla jasno. 🙂

kacka.va
7. srp 2009

jinak na Slůněti teď mají akci - je to i s pláštěnkou, madlem a nánožníkem.

krista
18. lis 2009

petronelie • 1d • Dnes v 09:02
Milé maminky,zajímalo by mne, zda máte někdo zkušenost s golfkami Cam Flip.Pořídili jsme golfky Chicco Multiway,ale bohužel jsem je po páté jízdě již podruhé reklamovala a vrátí mi peníze.Koukám tedy po jiných golfkách.Hlavní je pro mě samozřejmě bytelnost kočárku a také kolečka, takže veškeré Bebe Confort,MC Lareny,SilverCrossy apod. jsou pro mne nevyhovující.Prosím o Vaše názory.

lucy.l
7. pro 2009

ahojky holky, zaujaly mě tyhle golfky, jdou záda do úplného lehu ?

denisa31
17. led 2010

Ahoj holky, přidá někdo nové zkušenosti? Ten úplný leh by mě taky zajímal 😉

lucy.l
19. únor 2010

ahojky, dnes mi přišly golfky cam flip, jako jsou super, ale do úplného lehu nejdou, je to tak na 80%

lumixii
28. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem si včera koupila golfky Cam Flip, jsou super lehké, dobře skladné. a stáli mi v kamenném obchodě 2300 Kč včetně madla, pláštěnky a vytepleného nánožníku v barvě kočárku. Co jsem s nimi zkoušela jezdit doma a po krámu, jsou fakt super. Tak ještě uvidíme v terénu 😉 🙂 Doufám, že budu spokojená.
Zrovna jsem totiž prodala golfky co jsem používala cca 3 měsíce a to jen občas. Funkčně byli bez závad, ale byli děsně těžké, troufám si říci že těžší jak X lander, se kterým jezdíme dnes a denně. 😖

lumixii
28. srp 2010

Mimochodem, taky jsem se rozmýšlela mezi Cam Flip a Chicco Multiway, a když jsem je viděla vedle sebe na živo, tak je pravda, že Chicco Multiway je o kousek širší než Cam Flip, ale zase o něco těžší 🙂 a taky ta cena je podstatně jiná. 🙂

blizennec
20. únor 2011

ahoj holky, jen bych chtěla obnovit diskusi 🙂 zalíbili se nám tyto golfky, jaká jsou vaše zkušenosti s nima?

jburi
21. únor 2011

My jsme je kupovali, když měla dcerka rok a čtvrt, někdy loni v létě. Za tu cenu mě nadchla výbava - madlo, pláštěnka, stříška, nánožník. Zatím šlapou jak hodinky, jen v zimě když napadl sníh, musela jsem vytáhnout starý kočár s nafukovacími koly, protože s golfkami by to nešlo. Samozřejmě nemám srovnání s jinými golfkami, ale s těmito se mi jezdí dobře. Bez problémů je i s dcerou vynesu a snesu ze schodů (dcerka má už 11 kilo, golfky mají myslím 8 kilo). Kolečka jdou zaaretovat, což momentálně využívám neustále, protože s nezaaretovaními kolečky se mi hůř jezdí. Golfky zvládají i horší (lesní) terény, typu cyklistická stezka pro méně náročné. Jen nevím, jak hodně je z toho dcera vydrncaná. Nic neříkala. 😉
Opěrku zad lze položit dle potřeby, nemá omezené polohy, je upevněná na popruzích. Ovšem nelze do úplného lehu jako většina golfek. Opěrka nohou má dvě polohy - pro sed a pro leh. Záda mají polstrování. Ochranné kšíry lze zapínat jak jen přes nožičky (tříbodové), tak i přes ramena (pětibodové). Když jsem je dceři dávala přes ramínka, nechtěla je.
Golfky jsou skladné a mají madýlko pro nošení ve složeném stavu.
Klasický fusak (Emitex) šel do nich bez problémů nainstalovat.
Brzdy jsou nášlapné - dvě, každá nad zadním kolečkem.
Kdyby byl ještě nějaký dotaz, ráda zodpovím.

nanusacek
6. bře 2011

ahojte holky mam cortinu x3 ale ted jsem jí prodala a potřebuji ještě na občas kočár koukala jsem na cam flip a líbí se mi ale nevím do kolika je kilo malí jsou 2roky a má 11kg tak aby mi nějakou chvilku vydrželimůžete poradit???

jburi
10. bře 2011

@nanusacek Podle instrukcí ke kočárku je Cam Flip určen pro děti do 15 kg, nosnost košíku jsou 2 kila. Takže celkem 17 kilo, což je slušný.

nanusacek
16. bře 2011

Děkuji moc za odpověd už máme Flip doma a Natálka z něj nesleze a mě snad bude také vyhovovat 😉

nanusacek
18. bře 2011

Milé maminky nevíte kde koupím nové kolečka na flipíka 😅 Děkuji za odpověd

jburi
18. bře 2011

@nanusacek Hm, tak to neporadím. Obávám se, pokud by se dala sehnat, že by to stálo dost peněz. Na stránkách lovelybaby jsem viděla náhradní kolečka na Cam Cortinu za 390 Kč.
Tos ho kupovala z druhé ruky? My jsme kupovali nový, na necelé 2 tisíce. To mi tak drahý nepřišlo, abych se pouštěla do starších golfek.

nanusacek
18. bře 2011

No právě kupovala jsem ho použitý ale kolečka bych chtěla nový jde to na nich trochu znát že je jetý a ted jsem zjistila přidat si 800kč tak mám nový 😒 takže jsem docela naštvaná... ☹

jburi
18. bře 2011

to věřím ☹
my máme ta kolečka trochu jetá - rozpíchaná od štěrku, ale jezdí bez problémů
předpokládám, že už nejde vrátit a záruka se na něj už nevztahuje
pokud kolečka nejsou prasklá a neomezuje to v jízdě, asi bych to neřešila