Golfky Cam Portofino. Máte s nimi zkušenosti?

besinecek
14. lis 2007

Ahoj holky, má prosím vás někdo zkušenosti s tímto kočárkem, chci koupit golfky a tyhle se mi líbí, jsou lehký a cenově přístupný.

viona
14. lis 2007

Jestli myslíš CAM portofino evolution,tak to ti neporadim,ale taky se mi moc líbí a na jaře bych je chtěla koupit,líbí se mi bledě modro-černý -moc 😀 takže taky čekám na příspěvky,dobrý téma 😉

rozak
15. lis 2007

Pokud to nepletu, má je švagrová a dost velkou nevýhodou je, že nemají dostatčnou část pod nožičkama. Ale pokud se týká váhy a skladnosti, tak si je chválí.

schnek
1. bře 2008

nemůžete mi někdo poradit, jaký rozdíl je mezi portofino a portofino evolution? díky 🙂

vrtule83
3. bře 2008

schneku nejsem si jistá ale myslím že jen v designu

georgine
3. bře 2008

ahoj holky cam portofino jsou lehoucke, skladne, dejme tomu ze i pohodlen, ale nemaji polohováni pod nozicka - coz jsem vnimala jsako velkou nevyhodu, jinak maji veliký nakupni kosik, nejsou vratke - stabilni, ale jnak pro prenáseni do auta - super, vozeni ditka ktere nespi v kocárku taky fajn-zase skoda polohovnai nozicek, jinak se záda hezky polohuji.

radost
11. bře 2008

taky se mi moc líbí tento kočár, hlavně ten golfový pretty evolution 😉

lenerka
5. dub 2008

ahoj
a nevíte jestli Cam Apollo má polohovatelný pod nohama?ty jsou taky moc pěkný a cenově dostupný 😉 díky Lucka

petraluk
5. dub 2008

Lener všude píšou, že ano, ale raději bych se zeptala prodejce. Oni píšou cokoliv a realita bývá často jiná 😉

mishulle
10. bře 2009

ahoj, prosím, nevíte, zda se dá na portofino v případě potřeby přidělat korbička od Camu?

labell
10. bře 2009

michulle: nerada bych kecala, ale myslím že ne, nebo si to aspoň nedovedu představit jak bych to udělala.

krista
10. bře 2009

grisgot • 1d, 18tt • 26. březen 2008 v 11:38
Ahoj maminy, co říkáte na tyto golfky - CAM portofino 2007, máte s nimi někdo zkušenost? 🙂

malovani • 1d • 26. březen 2008 ve 13:04
Zkušenost nemám, koukala jsem na ně, nemají polohování nožiček 😒 , nevadí?
Vypadají pěkně 🙂 ...

schnek • 1d, 37tt • 26. březen 2008 ve 13:09
jsou strašně mrňavý,ale fakt strašně. Mě včera přišly ty Evolution a opěrka je Ondrovi zárověň s hlavou 🙄 a to polohování nohou mi taky dost chybí. Vypadají pěkně, ale fakt jsou malilinkatý 😝

schnek • 1d, 37tt • 26. březen 2008 ve 13:11
jo a podotýkám, že rozhodně Ondra není nějakej dlouhán, nosí 74

luckaa • 1d • 26. březen 2008 ve 13:13
Ahoj,my je mame taky a vadí mi to,že se nedají polohovat nožičky a jsou menší,jsou sice hezký,ale už bych do nich asi nešla.

schnek • 1d, 37tt • 26. březen 2008 ve 13:29
koukala jsem na Babycafe a dost je tam ženský nedoporučovaly, že se blbě zvedají jednou rukou (třeba když chceš najet na chodník) - jelikož máme psa, tak kočár velice často ovládám jednou rukou, zkusila jsem to a fakt se mi špatně zvedaly. Objevila jsem tenhle kočárek, Portofina vracím a tenhle jsem už objednala 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10658694&tab=1

grisgot • 1d, 18tt • 26. březen 2008 v 16:21
Díky, díky za recenze..on fakt na obrázku vypadá moc hezky 😉
Schnek : kočárek TINY? To jsem nikde neviděla, ale vypadá dobře! A jenom 7 kilo..hmm! A ani není tak drahý! Hmm 😉
Holky a co Chicco Multiway? To je docela prostorný nebo ne?
Já původně chtěla Jané Energy, je hrozně lehký, ale taky docela malý..

schnek • 1d, 37tt • 26. březen 2008 v 18:38
snad příští týden ho budu mít, tak poreferuju 😉 na Chicco jsem koukala, ale nelíbí se mi ta kolečka 😉

jinak ¨Portofino vypadá pěkně i ve skutečnosti, ale je opravdu mini 🙂

grisgot • 1d, 18tt • 26. březen 2008 ve 20:15
Jojo, ty kolečka jsou fakt zvláštní..ale líbí se mi, že je to docela propracovaný..i když normálně bych si Chicco nikdy nekoupila. Zkusím dát ještě téma na tyhle golfky 😉 A ty mi určitě pak poreferuj..moc prosím 🙂

schnek • 1d, 37tt • 26. březen 2008 ve 20:16
multway má jedna Plzeňačka, zkus jí napsat IP cermonca

krista
2. kvě 2009

mata35 • Dnes v 15:59
Kočky máte niektorá tento kočík? Celkom sa mi pozdáva, len som ho nevidela naživo, iba na nete.

mcoya
1. led 2013

Ahojte, babulky, nejake nove skusenosti z CAM PORTOFINO 2011, 2012? Tam uz je aj polohovanie noziciek. Je to aj pre vacsie dieta? Dakujeme

hani07
26. kvě 2013

ahojte, uvažujeme o koupi golfek cam portofino 2013, máme 11měsíční holčičku. Máte někdo zkušenosti? díky

barborka10
3. pro 2013

Ahoj holky jestli má někdo zájem tak já mam Cam portofino béžový s hnědým pruhem je uplně nový 2 dny použitý nevhodný dárek....Volejte 777282845 nebo pište email