Golfky Cam Portofino nebo Bebé Beni Halo?

koira
28. dub 2012

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti s těmahle golfkama..na internetu jsem toho moc nenašla☹...V podstatě se mi líbí oba dva..jen u Bene mi vadí polohování zádíček pomocí šnůrek..a taky to madlo nevim jestli se při používání nezlomí. U camu zas, píší že je dost úzké..bohužel jsem ho neviděla na živo.Košíky mají oba dost velké.Jde mi také o kvalitu.Bohužel jsme si koupili peg perego pliko p3-údajně kvalitní golfky a upadlo nám kolečko..tak ted si má človek vybrat..díky za jakoukoliv odezvu

daisy14
6. zář 2012

@pisturik @janina88
Tak už máme kočárek doma a malá je z něho úplně paf, pořád se chce vozit i doma🙂 Už jsme byli i venku a je to super, jak je lehký a ovladatelný. Jediné co se mi moc nelíbí jsou kolečka, obávám se, že dlouho nevydrží, kamínky se do nich zapichují a pak na cestě skřípou, nic moc.
Ale celkově je fajn, tak snad ho užijem 🙂

sedmikraska81
18. bře 2013

Holky, ještě pořád jsem nepořídila, ale vzhledem k tomu, že je jaro, tak opět přemýšlím 🙂 Čekala jsem, zda nebude nová kolekce barviček, ale asi nic ☹ Chtěla bych vás některou poprosit, zda by bylo možné změřit vzdálenost od úplného sedu nahoru k boudičce (myslím, když dítě sedí a prší a musí mít boudičku, tak aby se mi tam vešlo). A ještě bych se chtěla zeptat, jak jste spokojené s těma polohovacíma šňůrkama, zda se vám pak nestává, že nedrží zádíčka v sedu 🙂
Díky moooooc

romi86
18. čer 2013

@sedmikraska81 ahojky,ja ted prodavam ten Bebe beni halo 2012 v zelene barve za 1700kc..byla jsem s nim naprosto spokojena a to polohovani bylo v pohode,clovek si to da jak chce a drzi to..prodavam ho po necelem rocnim pouzivani,maly uz se nechce vozit..je v krasnem stavu,neposkozeny a k nemu davam rukavnik na zimu ve stejne barve 🙂..Jsem z ostravy zabrehu.Kdybyste mela zajem pisnete na romanalugosova@seznam.cz

martas11
19. únor 2014

Holky prosím vás, ta stříška nemá sluneční clonu že?

caricia1
24. únor 2014

Ahoj,chtěla bych se zeptat zda se v tomto kočárku dá vozit dvouleté dítko?Dcerka je velká a bojím se aby nebyl krátký...A ještě prosím,jak je vysoko rukojet?Díky moc!!

znameni7
31. bře 2014

ahoj chtela bych poradit chceme si poridit sportovni kocarek halo bebe beni green potrebovala bych vedet jak je dlouha lozna plocha kolik centrymetru mame chlapecka 13mesicu a na vysku meri 73cm a vaha 11kilo. rad spinka v kocarku jakmile nekam jedem zachvily usne mate nektera skusenost s timto sportakem? jde nam o to aby byl prostorny mel delsi loznou plochu nez meri malej aby ho mohl mit delsi dobu aby se dal polohovat az do lehu ado sedu a mel prostorny kosik mame doma sportak jane a ten je na polohovani pomoci pasku a nejsem stim spokojena do sedu dat uplne nejde a do lehu jo prosim poradte a zda je vhodny na vylety veronika

bilavdova
14. pro 2014

ahoj holky, tyto golfky mi padly do oka. Ovšem já bych chtěla aby kolečka vydrželi i cestičku v lese- takže určitě odpružené kola. Tento je má odpružené? na fotce vypadají přední že asi i jsou? pletu se|? popřípadě jak se chovají po delším používání?

ringlicka
19. únor 2015

Zkusím opět oživit to diskuzi. Moc se mi líbí kočárek Bebe beni halo, ještě jsem ho neviděla naživo, ale ráda bych si vyslechla nějaké zkušenosti. Vydrží i do horšího terénu? A budu schopná jej s dítětem uzvednout např. do tramvaje? A zkoušeli jste někdo třeba i se skejtem, na kterém se vozil starší sourozenec?
Děkuji za případné odezvy.

petavin7
18. bře 2016

Ahoj, taky bych ráda aktualizovala diskuzi 🙂 Co ta délka zad, není krátká? A odpružení koleček je tedy přední i zadní kola? A celkově spokojenost? 🙂
Děkujiii 😎

ringlicka
19. bře 2016

@petavin7 mame bebe beni halo a záda jsou dostatečne dlouha. Kočárek je lehký, ovladatelný jednou rukou, což jsem ocenila při procházkách se starším sourozencem. Odpruzena jsou přední kola, ktera jsou zároveň otocna s možností aretace. Oceňuji velký košík pod kočárkem. Jako menší nevyhodu bych uvedla třeba stříšku na kočárku, kterou jsem v letních měsících musela doplnit o sluneční clonu. Dale se mi po roce užívani podarilo zlomit brzdu na jedné straně. Je totiž plastova. Jinak je kočárek skladny i do menšího kufru auta. A myslím, že poměr cena x kvalita je odpovídající.

petavin7
19. bře 2016

Aha, aha děkuji moc za info 🙂 Taky jsem si při prohlížení kočárku na fotce říkala, jestli ta bouda nebude chtít clonu, ale tu bysme stejně pořídili i na stávající kočárek 😉