Golfky Caretero Gringo, máte zkušenost?

mafeska
3. zář 2013

Zvažuju jeho koupi, máte s nimi někdo zkušenost? Původně jsem chtěla inglesinu swift ale nepatří zrovna mezi ty levné. Předem děkuji

sisaman
4. zář 2013

máme doma asi týden a zatím spokojenost 🙂 jsou to obyčejné, nízké golfky, vhodné do města na nákupy, nebo na procházku.Jsou lehké, dobře ovladatelné, pro dítě se zdají pohodlné. Máme 8. měsíční holčičku, je trochu větší a teda moc si nedovedu představit jak se do nic vejde třeba ve 2 letech, to uvidíme jestli tak dlouho vydrží 😉

leontynka15
4. zář 2013

máme golfky caretero spacer asi 5měsíců a jsem s něma maximálně spokojena,mají velkou sedací plochu a jsou tedy pohodlné,malá se naučila později chodit a ted má dva a pul roku a pořád na delší trasy využíváme.

limpopocz
4. zář 2013

Také bych vám doporučila raději kočárek Caretero Spacer - http://www.limpopo.cz/hracky/golfovy-kocarek-ca.... Má větší kolečka, je prostorný a má měkkou podložku zad a také je lehoučký. Máme jej ve 4 barvách.

hankar20
6. zář 2013

Taky nad nima uvažuju....ještě mám v albu několik favoritů co koupit, tak váhám 🙂

klustel
19. bře 2015

Prosím, kdo máte Caretero Spacer, jak se sundají přední kolečka. Nasazení bylo rychlé, to se jen zacvaklo, ale s manželem vůbec nemůžeme přijít na to, jak se sundají. Děkuji

sofinka2016
23. zář 2016

Tyto golfky jsem měla a můžu říct že byli super lehoučké a dobře se ovládají.Doporucuji je pro mě jsou jedny z nejlepších 🙂