Golfky Chicco Multiway nebo Caretero Monaco?

lenny7
4. bře 2014

Ahojky holky chci koupit malé golfáč a líbí se mi tyto dva můžete mi napsat který je lepší a jaký máte s nima zkušenosti?Díky Lenny

lv
4. bře 2014

mám Chicco multiwai a nijak extra spokojená nejsem

ivasad.
4. bře 2014

U babičky máme golfky multiway, ani mě nijak nenadchly. Jsem k nim malá (160cm), rukojeti jsou pro mě vysoko, a i já se svou ,,výškou" kopu do zadních dvojkoleček. Nánožník je krátký, 18m dítě s fusakem se tam nevejde (drží to na stranách jen na suché zipy, malej si protáhnul nožky a hned to bylo dole). Složené golfky jsou dlouhé, do kombi fábie se vlezou jen naštorc, tudíž obsadí celý kufr. Kolečka se mi každou chvíli vzpříčují, přestože je každou chvíli sundám a ty úchyty promažu vazelínou. Polohování zad taky není nejlepší, při zvedání nahoru se nemusí mačkat žádná pojistka, tudíž dítě se zvedá z lehu a bere s sebou i tu opěrku, (dolů už samozřejmě sama nejde), musím opěrku neustále znovu pokládat a pokládat, když potřebuju aby spalo a leželo. Celkem brzy mi začaly slézat dolů pěnové obaly rukojetí. Vzadu, jak je to skládání, se mi to nějak zkřivilo, přitom skládám kočár málokdy. S jinými golfkami nemám srovnání, doma mám sporťák jane nomad a ten si mě teda rozmazlil, je lehoučký, skladný a pro mně i synka mnohem pohodlnější, takže žádné golfky domů nechci. (v poho sama naložím do mhd se schůdky)

petto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz