Golfky Chicco Multiway X Peg Perego Pliko P3

eatygrenee
1. dub 2013

Ahoj holky, sháním pro 13 měs. dcerku golfky. Aby byly lehké, snadno ovladatelné, přitom prostorné. Mám dva favority. Prosím poradíte z vlastní zkušenosti?
Na to chicco slyším samou chválu, u toho perega se mi moc líbí, že stříška jde stáhnout až do lehu, takže není potřeba při sluníčku žádná plena či slunečník...díky za názory a tipy. 🙂

tvarohacek
1. dub 2013

měla jsem 2 x chicco multiway (pro dvě děti), kvalita bych řekla, je úměrná ceně. je prostorný,ale není odpružený, po asfaltu jezdí pěkně. Stříška jde též sklopit.

hojda
1. dub 2013

TAk jesli vybířáš z těchto dvou, tak určitě PP. Chicco odpovídá kvalita ceně, jsou to nenáročné golfky. Jinak Chicca se dost reklamují kolečka, řekli mi v obochodě a reklamovala i švagrová, V obchodě řekli, že pokud chci kvalitní golgky, tak Inglisina nebo PP. Šla jsem pro Multiway a koupila PP Sí 😉

janinka4
1. dub 2013

@eatygrenee Doporučuji ti Pegperego pliko p3,sice jsou dražši ale lepši,měla jsem aji Jane carera golfky jsou skoro podobne jak Chicco,Pegperego pliko jsou hodně dobre golfky,lehke,skladne,neměla jsem sněma žadne problemy,Jane carera jsou take dobre golfky ale nejsou tak prostorne a nemaji tu vyhodu te boudy,posilam fotky pa Jana

2hanah
1. dub 2013

My máme doma Chicco a jsou dokonalé, a pokud jde o tu stříšku, na konci té pevné boudičky je zip, který když odepnete, můžete celou stříšku překlopit až skoro k nožičkám, takže ji taky lehce napolohujete, jak je potřeba proti sluníčku a nemusíte mít už nic jiného taky.

eatygrenee
autor
1. dub 2013

děkuji všem za názory a fotky. ty peg pergo složené, zaberou hodně místa v autě? jdou dobře složit?

janinka4
1. dub 2013

@eatygrenee Pegperego pliko jdou složit krasně a jsou skladne,do auta vlezou krasně jak je složiš.Jana

eatygrenee
autor
1. dub 2013

super. budu muset kouknout na bazárky 🙂

eatygrenee
autor
2. dub 2013

tvarohacek: stříška myslím že sklopit aby sloužila jako sluneční, že nejde u chicca

cuci25
2. dub 2013

@eatygrenee taky vybírám golfky a můj hlavní favorit je Peg Pérego Pliko 🙂 A taky sháním bazárkový, protože nový je moc drahý. Zamilovala jsem se do odstínu Mokka, ale našla jsem jen skoro nový za 4500kč, což mi přijde drahý 😒 Tak musim hledat dál...

eatygrenee
autor
2. dub 2013

tak já mám taky už vybráno. tedy typ kočárku- ten peg perego. a ted hledám jaký.... 🙂

eatygrenee
autor
2. dub 2013

Kočárek Peg Perego Pliko P3 Compact On Track Classico 2012 > varianta London

co říkáte na tento???je i lehčí...7,5kg

eatygrenee
autor
2. dub 2013

MÁTE NĚKDO TU ODLEHČENOU VERZI?

paaajuska
2. dub 2013

Měli jsme Chicco multiway, ale nebyli jsme vůbec spokojeni. Přišel mi dost špatně ovladatelný a myslím, že to bylo těmi dvojitými kolečky, nebo rukojetí. U druhého jsme vybírali podle spojené rukojeti.
Máme Nuna Pepp, ale některé maminky říkali, že je na ně malý. Ellenka je drobek, tak tohle řešit nemusíme🙂
Hlavně ať Vám dobře slouží🙂

maximka33
5. bře 2014

prosím o obnovení diskuze, dnes jsem viděěla Chicco a byla jsem nadšená.. ale nejsou odpružené, ani jsem nevěděěla, že golfky můžou být.. takže taky vybírám mezi těmito dvěma

kacka.l
8. bře 2014

Měla jsem chicco liteway a pliko taky a za mě jednoznačně chicco, se starším dítětem se pliko blbě ovládá.

hojda
8. bře 2014

Ve více obchodech mi říkali, že PP je kvalitnější než Chicco. Já původně šla pro Multiway, ale zdál se mi krátký sed a prý se hodně reklamují kolečka (reklamovala je i švagrová), Pliko na nás bylo moc mohutné, tak máme PP Sí, pokud bych, ale bydlela ve městě, tak bych šla asi do Plika.

katynka83
9. bře 2014

Ahojky, chicco multiway měla švagrová, přemýšlela jsem, že si je od ní koupím, ale jezdilo se mi s tím strašně blbě, takže já bych se rozhodla určitě pro peg perego, jestli vybíráš mezi těmato dvěma značkama, i já chtěla peg perego pliko, ale nakonec jsem si koupila cybex callisto, kvůli spojené rukojeti, je i docela odpružený(jako na golfáč, třeba to chicco fakt není) a nelituju, je naprosto skvělý, ta ovladatelnost cybexu je ve srovnání s tím chiccem sto a jedna.

sonikyti
25. kvě 2014

@hojda jaký je teda rozdíl v Pliko a Sí? Sí s těmi jednoduchými kolečky asi moc do terénu nebude, ne? Líbí se mi Pliko, ale mám tady poblíž nabídku na Sí, ještě jsem naživo neviděla, jen fotky.. Samozřejmě chápu, že do terénu (do lesa třeba..) není žádný z nich, ale i na sídlištních chodnících bývá docela veselo 🙂 Děkuju 🙂

sonikyti
25. kvě 2014

jo a Multiway jsme měli, jiné jsem do té doby neznala, takže spokojenost - snadno se skládaly, ale byly po složení hodně dlouhé, do fabie kombi jsme je musela cpát napříč..