Golfky či sporťáček se spojenou rukojetí

lumpisek11
10. lis 2010

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jaké golfky se spojenou rukojetí koupit. Potřebuji lehké, max. do 8 kg, aby se daly polohovat a stály tak max. 4.000,- Kč. Budou pro drobnější 11měsíční holčičku. Koukala jsem na Espiro Magic 4 new, Mark Q a také se hodně nabízejí Bertoni nebo Baby design. Takové ty lehoučké sporťáčky. Ale ty značky vůbec neznám. Chci konečně nějaké, které už vydrží!!!!!!!

raaad
10. lis 2010

ahoj, tak řešíme stejnou věc 🙂 Už mi z těch kočárků jde hlava kolem ☹ Malá má sice 8měsíců, ale hledám něco pro převoz autem. Do teď jsme používali autosedačku s podvozkem NANIA. To byla super věc. Ale Elli je docela dlouhá(78cm),tak už se tam nevlezla. Golfek jsem se snažila prohlédnout docela dost, ale jsme oba rodiče docela vysocí a tudíž nám jsou golfky nízké. Po pátrání jsem našla Bébé Confoort LOOLA UP. Mají spojenou rukojeť a pěkně se skládají. Váha něco málo přes 8kg.Jsou prostorné(tudíž už suplují sporťák)...Moc se mi líbily...jenže: cena nového je cca 8tis, tudíž cenově vzít pouze jeté.....ale: mají docela problém , že jsou jeté často vyviklané a zadní kolečka se rozjíždí při jízdě zpět(couvání). Takže jsem se trochu napálila koupí: kočár jsem si objednala na netu (skoro za 3tis.) a až doma zjistila, že kočár jede jenom jedním směrem..Takže jsem musela docela těžko kočár vracet...Takže tento kočár kupovat jedině když si ho vyzkoušíš osobně.
Včera jsem narazila na úplně novou věcičku ohledně lehoučkého kočárku: Babyjogger City Micro nebo Mini. Usoudila jsem totiž, že raděj koupíme kočárek nový. Hluboký máme 2kombinaci se sporťákem (s nafuk.koly),který je dobrý a kupovali jsme nový, tudíž snad vydrží, nebo můžeme ev. reklamovat.... Takže asi tento objednám, jen co si vyberu barvičku. A zjistila jsem, že Jogger dává na konstrukci doživotní záruku....je to americký kočár s dlouholetou tradicí. škoda jenom, že jsem si kočárek nemohla prohlédnout v reálu (shlédla jsem jenom video z firemní stránky). Kdyby jsi měla zájem,prozradím stránky, kde je nyní v akci(nevím, jestli tady můžu dělat reklamu
😉
Jinak dalším favoritem byla Inglesina TRIP,ale ta nemá spojenou rukojeť. Na ty Tvoje tipy jsem se snažila hledat recenze na různých diskuzích...a nic moc. Ale 100 lidí 100 chutí......
Tak třeba nám tu někdo napíše něco konkrétního.....povzbudivého 🙂

kagatkaga
20. lis 2010

asi měsíc máme Espiro magic4 a mohu jen doporučit.....fakt super!!!!není nad spojenou rukojet, cena super,super skladné do malého auta.....maximální spokojenost😉

lumpisek11
autor
21. lis 2010

@raaad tak jsem mezitím pročítala jiné diskuze a hodně chválí Cybex Calisto. Tak jsem ho jela do Malvíka okouknout a je moc krásný. Akorát na mě mají docela vysoko rukojeť (no, který nemá, mám 155 cm!!!). A cena je tak okolo 5 tis. Což je na mě už moc, ale byly fakt krásné. Skládají se jako klasické golfky i přes tu spojenou rukojeť.
A le zaujal mě tam kočárek Britax B-mobile. Je to prý novinka roku 2010. Moc hezky se tam na prodejně s ním jezdilo, akorát se mi zdál hodně široký. Dle prospektu má 62 cm (zadní kolečka), což je srovnatelné se sporťákem. Ale oproti Espiru má jen 2 cm navíc do šířky. A taky se skládá do malého balíčku.
A ten Babyjogger City mají i 4 kolku? Já viděla na netu jen 3kolovou verzi a já bych radši 4 kolečka.

raaad
22. lis 2010

@lumpisek11
Ahojky, tak po dlouuuhééém vybírání nakonec máme doma: CYBEX CALLISTO 2010- grenadine (vínová barvička)....náhodně jsem sehnala půl roku starý-použitý jen na dovolené,tedy jako nový -za 3400,-(v záruce ještě rok a půl)..... pročetla jsem docela recenzí ...a narazila na fóru e-mimino na super diskuze ke kočárkům.Jsou tam kočky, co mají dokonalý přehled skoro o všech kočárech a tak suprově poradily 🙂
Nejdřív mi doporučily tuto stránku: http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex..., kde je cena super. Původně jsem ho chtěla už objednat(ale náhodně jsem narazila na ten můj vínový). Tento je sice kolekce 2009 a jen v šedočerné. Ale myslím, že to nevadí-lze klidně pořídit za pár stovek barevnou vložku.A prý kolekce 09 nějak líp sedí na autosedačku a korbičku(to my ale nepotřebujeme)....
No- jen ty máš úplně jiný problém s výškou kočáru.....tento callisto je dost vysoký.Ale myslím, že malé osobě se vozí vysoký kočár líp, než opačně,kdy se musí hrbit.
No- a jak doporučuje kagatkaga: Espiro je taky dobrá volba a má plnou výbavu....a je dost nízký (proto my ho nemohli mít)... No- ale kvalitou se Cybexu nevyrovná. Záleží na Tobě.
no...a mmj. Já nakonec koupila ještě nový sporťák: Holky z e-mimina mi doporučili perfektní !50%slevu v Dětskémráji" na x-lander X RUN....v růžové, kterou jsem chtěla. Váhala jsem mezi jetým: Jane a Quinny speedi, protože jsem byla ochotná dát max.5tis. Nakonec jsme Run koupili včetně celé výbavy(nánožník,deka,taška,síťka,pláštěnka) za 4900,- Chtěli jsme spoťák větší a po zimě pak i na brusle.Tohle je trojkolka- krásná 🙂 . Tak jsem rovnou stávající dvoukombinaci prodala.....na prochajdě ve spoťáku Firkon-Verana byla malá jak sardinka (v kombinéze a ve fusaku).
Takže tak.... Ale už mi za těch pár dní surfování na netu a vybírání kočárů šla hlava kolem 😝
Tak přeju dobrou volbu!

m311
2. led 2011

Ahoj,
napadlo mě, ráda bych prodala golfky Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce.
Pořádám aukci od 1,- Kč . tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok. 🙂

petruci6
7. led 2012

ahojte,mam na predaj babyjogger city mini cerveny,trojkolesovy,pouzivany 4 mes,max nosnost az 22kg!vhodne aj pre starsie deticky,my ho uz nevyuzivame,chodime do skolky busom, mam ho v Prahe 😉

maffi.
7. led 2012

@lumpisek11 babyjogger city mini je i čtyřkolový. mají ho třeba na malvíku. je tedy o fous dražší než trojkolka, ale vypadá moc hezky. proti trojkolkám nic nemám, ale v tomto případě se mi 4 kola prostě líbí na pohled víc. na živo jsem tedy ale neviděla ani jeden.

cerstvamama
21. led 2012

Ahoj holky. Ten 4 kolák babyjogger city mini jsem viděla a osahala si ho a určitě do něj půjdu. Jen mi trošku vadí, že se nedají polohovat i nohy, ale jinak jsem z něj unešená. Budu ho kupovat někdy v březnu.

maffi.
21. led 2012

polohování nožek sice BJ citi mini nemá, ale četla jsem, že to holky řeší tím, že ten prostor pod nožkami něčím vypodloží a tím se to celé zvedne. třeba taškou, pláštěnkou, co s sebou vozí atd. jedna holčina snad dokonce psala, že to s tím jde i složit.
určitě jsem to četla někde na sk koníkovi. je tam celkem obsáhlá diskuze o citi mini, tak můžeš pročíst.

maffi.
21. led 2012

tak jsem to dohledala...fotky k tomu vypodlozeni jsou na strane 18 a je to tam i popsane
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocik-baby...

cerstvamama
21. led 2012

@maffi. Skvělý, díky moc za informace. Vypadá to dobře. Já jsem to až tolik podrobně v obchodě nestudovala, hlavně mě nenapadlo, že je to takhle měkký a dá se to vystužit. Skvělý nápad. Můžu se ještě zeptat jestli máš BJ nebo o něm uvažuješ?

maffi.
21. led 2012

já kočár teprve vybírám no a baby jogger je můj hlavní favorit. nejdřív jsem se zamilovala do elita a teď čekám na březen, až se objeví na trhu nové citi mini gt...bude mít o pár cm víc místa na sezení než klasické mini (širší sedák, vyšší zádová opěrka a prostor ke stříšce), bude mít polohovací rukojeť, parkovací brzdu taky už nahoře na konstrukci jako má elite, bude více polstrovaný a bude mít větší kola stejná jako má elite (podoba nafukovaček, ale vevnitř je to plněné nějakou pěnou/hmotou, takže se to nedofukuje a prý je to nepíchnutelné). bude to prostě něco mezi mini a elitem.

cerstvamama
21. led 2012

@maffi. Taky jsem o tom GT něco četla, ale spíš se mi hodí lehčí kočár a navíc do března nemůžu čekat. Odjíždíme dlouhodobě do ciziny a to už ho chci mít s sebou. Budu ho objednávat v únoru. Prý mají občas problém s dodavatelem, trvá jim než dodají madla či pultíky, tak abych to včas měla po kupě.

majkali
21. led 2012

Ahoj, my máme golfky Nuna 2011 a jsem s ním naprosto spokojená. Nejlepší co jsem měla a pár už jsem jich vystřídala. Pak mi přijdou dobrý ještě Hauck malibu, ale nemám ozkoušeno.

lipetra
22. únor 2012

Ahojky holky jake by jste mi doporucily golfky - Nuna Pepp, Espiro Magic nebo Cybex Callysto???

kubaka
10. bře 2012

Nuna , z těch třech návrhů - pokud postrádáte madlo, najdete ho u nás v e-shopu. 🙂 🙂 Snad jediný nedostatek tohoto kočárku.
Jinak já osobně jsem byla nadšená z Britax Verve. Je dost prostorný i pro 4 letého synka a přitom nemá ani kus zbyteného materiálu, perfektně ovladatelný a je po složení velmi maličký - vejde se pohodlně i do kufru Fiata Pandy a ještě zbyde na nákup 😉

zuzago
19. led 2013

Už dlouho se tu nikdo nevyjádřil, snad se někdo chytne. Řeším podobný problém, do léta bych chtěla pořídit golfky pro malou. Požadavky - spojená rukojeť, vysoké polohovatelné madlo (jsme velcí), co nejméně zabraného místa po složení, polohovatelná záda nejlépe až do lehu. Jsem zoufalá, nabídek je a trhu hodně. Poraďte. Mám 4 tipy: CAM dinamico,cybex callisto, hauck viper, X-lander x-run (ale velmi drahý)

zuzajda20
19. bře 2013

@zuzago Já právě řeším podobný problém, scháním nějaké golfky na léto a docela měla zaujala Loola up se spojenou rukojetí, ale vůbec nevím, zase když si čtu recenze, tak mi nepříjdou moc super. Už jste si nakonec nějaký vybrala? Cybex Calisto se mi taky moc líbí, ale i bazarový mi příjde drahý, chtěla jsem nějaký levnější.

zuzago
20. bře 2013

Ještě kočár nemáme, nakonec zatím budu používat sporťák od naší trojkombinace. Známí ho neberou a já mám tak ještě čas na výběr. Ten Váš tip je taký zajímavý. Známí mi ještě vychvalovali Buggstera, prý je lehký a skladný, má i hezký tvar. A nové provedení ve fialové barvě, strší ročníky mají krásné vzorové látky. Ale nemá spojené rukojeti. Těch kočárků je hodně, už sama nevím.

mmiirrkkaa
20. bře 2013

Osobně bych raději volila 4kolku než 3kolku, přeci jen jde o stopu méně... 😉

novaa
6. črc 2014

Zdravím všechny,
Co říkáte na golfky CAM Micro air 2014?
Děkuji

aknelkamullerka
9. zář 2014

Ahoj, mate nekdo zkusenost s golfkami Valco snap 4? Shanim golfky se spojenou rukojeti, lehke, dobre skladne do auta a se 100% sedem. Kdyz nemuzu dat kocarek poradne do sedu, tak je mrnous nastvany a vzteka se, polosed mu nevyhovuje.Cena mi take neni uplne jedno, max 6500 Kc. Chci pouze nove, jedny pouzite uz doma mam a kdyz si vzpomenu kolik me staly a co je to za krumpl, tak bych si nafa.... Dekuji vsem za rady. Lenka

hlasil
12. zář 2014