Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

janulka04
4. bře 2011

@beruskanula 😀 😀 vidis, aka som ja slepa? 😀 😀
dakujem.. 😉

beruskanula
4. bře 2011

@janulka04 : v poho 😀 🙂

janulka04
4. bře 2011

@beruskanula videla si vsetky farby nazivo?
lebo mne sa paci aj hneda, ale s tymi tyrkysovymi napismi je skor pre chlapca 😒

sa neviem rozhodnut aku farbu..ale asi teda pojdem do kolekcie 2011 😉
uz kaslem tych 50€, lebo vyuzijem ho aj buduci rok..dufam

no a k farbam...cerveny kocik uz mame, tak tu cervenu nie....kebyze je tohtorocna kolekcia vo farbach 2009 😝
som nenarocna, vsak?
A tyrkysovu a petrolejovu milujem....ale ani fialova nieje zla....
len nazivo vyzeraju isto inak....tak ak niekto videl, sup sup....piste dojmy 😉
dakujem 😵

janulka04
4. bře 2011

juj, teraz pozeram, ze som to poplietla, lebo ta tyrkysova je z kolekcie 2010 😕
tak to uz som uplne stratena... 😢

janulka04
4. bře 2011

tak uz to mam..bud ten fialovy..alebo tento
snad mala neutrpi ujmu, z jednej z tych farieb,....ale ine ma neoslovili ☹

beruskanula
4. bře 2011

@janulka04 : ja nazivo videla jen 2010 😅 , tu 2011 jen na obrazcich 😅 s tim, ze kdyby se nam ve skutecnosti nelibila barvicka, vratili bysme to 😀

zkus mrknout na :

http://www.emimino.cz/diskuse/cybex-callisto-od...

na te strance je fotka toho cactusu, kdyz kkliknes na fotku, vjedes na album, ale ted koukam, ze o cactsuu nepremyslis

😀

jinak ten moonlight a coffe nafotila jedna mamina na emiminu taky:

http://www.emimino.cz/fotoalba/cybex-calisto-20...

ad barvy...my mame kocar cerny a callisto to coffee s tim, ze si je neachame i pro druhy, ikdyby to byla holcicky, ta hneda je fakt elegano...
nam se jinak z tech barevnych libily na obrazku cactus a taky moonlight, ale kdyz vidim ta skutecna fota 😅 , hlavne ten cactus nnei zelenej, ale sedej 🤐 😕 😅 , a ta modra taky vypada uplne jinak, tze jsem rada, ze jsme sli zase do neutros barvy 🙂

janulka04
4. bře 2011

@beruskanula moooc dakujem za linky, naozaj nazivo vyzeraju farby inac..skoda, ze tam niejeta carribean-petrolejova, ta sa mm velmi paci 😵
ja by som radsej asi fialovu...

nastastie, toto je moje posledne babulko, tak ja uz neuvazujem, ze by kociarik posluzil nejakemu surodencovi 😅
vyslovene ho chcem len pre malu 😵

beruskanula
4. bře 2011

@janulka04 : nemas zac 🙂

tak my brali tu hnedou taky skrz to, ze proste k ni se lip pak ladi oblecny, doplnky apod. 🙂

jinak, pokud teda pro holcicku, tak bude coffee 😀 nebo fialovou 🙂 a nebo lipstick 😀 tam by snad mela byt barva docervena i ve skutecnosti 🙂 😀

barica
5. bře 2011

@beruskanula ty jsi tu cervenou videla? fakt vypada v realu vic cerveny, nez na netu? na netu mi prijde spis do vinova🙂...

Zkoukla jsem v realu 2010 a moc se mi ten kocarek libil, takze do nej jdeme, ale porad premyslim, jestli radeji nekoupit 2011, jake jsou v nich rozdily? Pouze bouda a popruhy? Jdou u 2011 ty popruhy rozdelat tak, ze tam budu moci dat fusak a fusakem popruhy protahnout? Na popisu u e-mimina je napsano neco v tom smyslu, ze u 2011 jde podhlavnicek oddelat?

beruskanula
5. bře 2011

@barica : ja nevidela zadnou 2011 nazivo, s tou cervenou jsem to myslela tak, ze by snad i v realu mela byt cervena, napr. barva cactus na obrazku vypada do zelena, zatimco ve skutecnosti-dle fotek na emimino- je spis seda s minimum zelene 🙂

my nazivo videli a vyzkouseli taky jen 2010 s tim, ze pujdeme do 2011 😀 🙂
ta bouda je vazne super 🙂

barica
5. bře 2011

@beruskanula a prosim te nevis, jak je to u toho noveho kocarku s popruhy? Jestli je mozne v kocarku pouzit fusak? Bylo by to takove docela nesikovne, kdyby ne🙂... Navic my ho budeme kupovat pro 1,5 rok stare dite, tak aby ji ty popruhy vubec byly🙂... Chtelo by to fakt vyuzkouset v realu🙂...

beruskanula
5. bře 2011

@barica : myslim, ze fusak do toho jiste date 🙂

jj, mas pravdu, chce to vyzkouset v realu, zvlast, kdyz mate vetsi ditko 🙂

my se uz nemuzeme dockat, az s callistem vyjedeme 🙂

barica
7. bře 2011

tak uz mame vinoveho krasavce doma🙂... nakonec jsme vzali 2010, preci jen je to jednobarevny kocarek, rozdilu jsem tam moc nevidela a cenove to vychazelo take rozumeji... tak uz aby bylo jaro a mohli jsme drandit🙂

beruskanula
7. bře 2011

@barica : to byla rychlost 🙂 😉 super 🙂
kdyztak hod foto, at se taky pokochame 🙂

😀 plne chapu, taky se uz nemuzu dockat, az vyrazime 😀

barica
7. bře 2011

@beruskanula no jo, vyrazili jsme do Malvika a uz jsme si ho hned museli odvezt🙂 ... a predstav si, ze si ho zrovna brala i dalsi pani, ve stejne barve, tak bylo docela stesti, ze vubec 2 v teto barve na sklade jeste meli🙂...

lenulice
8. bře 2011

Ahojte baby, moc se mi Callisto líbí, aj bych vzala tu starší kolekci - 2010, jen mi tam připadá dost divoce řešená ta boudička vzadu. To tam stále tak visí, nedá se nikam připnout? A kolekce 2011 je jinak řešená s tou boudou? Díky moc za odpověď 🙂

beruskanula
8. bře 2011

@lenulice : mame 2011 a ta boudicka se da "srolovat" a pripnout suchym zipem 🙂

barica
9. bře 2011

@lenulice 2010 se tam da taky pripnout na suchy zip, nezkousela jsem to rolovat, ale proste ten konec, co visi dolu, ma na spodni hrane z obou stran suchy zip a da se prilipnout na kocarek tak, ze to tam uz tak divne nevisi🙂... dnes jsme se byly s kocarkem cournout po louce a nadhera, lehoucky suprove ovladatelny kocarek, jsem z nej nadsena🙂!

vladulinka
11. bře 2011

A co holky chicco multiway? Jaký máte názor na tyhle golfky?

monako3
11. bře 2011

Mohu se zeptat kde jste kupovali cybex calisto? Měla jsem vyhlídnuté šedé v Malvíku, ale bohužel akce na ně zkončila, teprve včera jsem je poprvé viděla. A ted nevím kde je objednat, pokud vůbec objednat. 😒 ...jako až tak z nich nadšená nejsem, ale to z žádných golfků bohužel, jen cybex má fakt dobré reference. Spíš mě ted štve ta cena 😝

monako3
11. bře 2011

@vladulinka mě se nelíbí, ale hodně maminek s ním jezdí, fakt ho potkávám na každém rohu....

beruskanula
11. bře 2011

@vladulinka : tak mne se nelibi, navic nemaji spojenou rukojet 🙂

@monako3 : my objednali callisto z malvika🙂 , pze u nas v kamenny meli jen 2010 a vubec netusili, kdy jim prijde 2011

monako3
11. bře 2011

@beruskanula no v tom obchodě jsem měla byhlídnutý šedý 2010 za 3990 tak nějak a už tam nesjou skoro žádné barvy z kolekce 2010 myslím, jen 2 a pan psal, že ani neví jestli vůbec přijdou... 😒

beruskanula
11. bře 2011

@monako3 : 😒 to je blby 😒
tady je maj o neco draz:
http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-cybex-call...
ale kdovi, jak to bude s dostupnosti

monako3
11. bře 2011

@beruskanula a vy už jste s kočárkem jezdili venku?? a nevíš jaký je rozdíl mezi 2010 a 2011 nebo to je jen desing?

beruskanula
11. bře 2011

@monako3 : zatim nejezdili...
tak rozdily krom designu hlavne ve strisce..2010 ma clonu zevnitr boudicky-je vyndavaci, zatimco 2011 ma rozepinaci strisku na zip, ten kdyz rozepnes, boudicka se zvetsi, rozevre a krasne kryje cely "luzko" 🙂
pak taky v podhlavnicku-je to videt na obrazku... no a ta 2011 ma poloh 5 zatimco 2010 4, ale obe kolekce maj stejnou tu nejnizsi-skoroleh 🙂

jinak ad chicco...hodne maminek si chvali velka kolesa, ale i cybex je ma velky-o 1cm mensi nez multiway 🙂

monako3
12. bře 2011

@beruskanula Děkuji, já stále uvažuji o té 2010 a ted přemýšlím, že jak jsi mi posilala ten odkaz tak tam píšou, že barva black takže to bude asi černý co? Já měla dojem, že byl šedý 😒 ...Ale ve sktečnosti ty barvy asi vypadají všechny jinak co? Jen nechápu, proč v té černé je tam za 4399,- a v barevném provedené o tisíc korun víc. 😒 ...To bych si teda rovnou koupila 2011 když to bych si doplatila už jen 300,-...

monako3
12. bře 2011

jo ještě, mám 163 cm a v obchodě se mi to zdálo v pohodě ta výška rukojetí, ale nevím jestli mi to v terenu nebude dělat problém 😒 😒

barica
13. bře 2011

@monako3 my jsme byli v Malvikovi minuly tyden primo na prodejne a meli tam min. jeste 3 z kolekce 2010, grenadine, cerny a pak nejaky zeleno sedy a kdo vi, kolik jich jeste meli na sklade, protoze jsme tam byly zrovna 2 maminky, ktere jsme chtely grenadine a prinesli nam ze skladu nove🙂... a stal 4660,-

jaru30
13. bře 2011

Ahoj,
@monako3 my byli v Malvíkovi včera a ty, o kterých píše @barica tam pořád byli 😉