Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

janulka04
1. dub 2011

@danula.ch myslim, ze kolieska hrkotat nebudu, ak porovnavam ine kociky, je to iny material a aj po jazdeni my ostali hlanunke, neznicili sa, nezodrali, ako kockam na NUNE.
Ta spojena rukovat je super 😉
mne sa jazdilo bohovsky, boli sme aj vcera vonku, mala sa pekne hrala, ked svietilo, stiahla som cez nu striesku..no parada..aj cez kolajnice presiel v pohode, aj po travniku...
@monako3 no, som zvedava, co ti povedia..sakra...dufam, ze to pojde opravit, popr. vratit peniaze. Alebo, ak by si nebola spokojna, jedine ho predaj ☹
mrzi ma to, ale je to tak, zrejme ti nevyhovuje...

danula.ch
1. dub 2011

@monako3 nestaci tie kolieska namazat silikonom?
@janulka04 aj ja potrebujem zdolavat travniky a kolajnice 😉

janulka04
1. dub 2011

baby, ja som davala uz aj na Slovensku temu Callisto...aha, mne sa tam kraasne zmestila sestrocna dcerka 😉

akoze...vozit ju nemienim, len na porovnanie, ze kolko je v CC miesta 😅
je uzasny! Mala ma 114 cm na vysku

gucci
1. dub 2011

@janulka04 téda super foto, díkes 😉

monako3
1. dub 2011

@janulka04 tay jsem zvědavá teda...

@danula.ch calisto mám asi jen 14 dní a do předu jedou ok, ale když jedu dozadu, tak se hrozně křiví, přítel říkal, že jsou špatné, že promazáním bych nezměnila nic.

janulka04
1. dub 2011

@gucci dobre, co? Potvorka ani vyliezt nechcela 😀

triowax
1. dub 2011

Konečně jsem našla u nás cc na živo a malou do něj dala.
A opravdu je strašně uzky. Teda pro mě.
I sama prodavačka říkala, že to je tak jaro-léto,max podzim. Ale na zimu v zimním oblečení vůbec.
A to máme jen 10kg

janulka04
1. dub 2011

@triowax ja na zimu kocik mam, ale ak si chcela CC aj na zimu, tusim kocky tu spominali..niekde na zaciatku tu je o tom pisane 😉
ja som nastastie hladala nieco letne 😅

triowax
1. dub 2011

Ano chtěl, mala bude tu další zimu mít cca 27 měsícu, když počítám prosinec.

janulka04
1. dub 2011

@triowax fuuha, to ma mrzi, ze sa nezmestite. \on je naozaj uzsi ako ine kociky, preto mi vyhovuje, zmestim sa s nim vsade, prejde akukolvek uzku ulicku, do mesta ideal 😵
ja som tam dala sestrocnu malu, ale nabalit si ju netrufam, ma uz vyse 20kg-viac ako je odporucana vaha, takze nechcem nijako riskovat.
ides hladat dalej? 😕

caramilla
1. dub 2011

Zdravím všechny🙂
Vybírám golfky a jsem z toho tumpachová.
Prosím, mám otázku ke Callisto - jak dostupný je nákupní košík? Hledám kočár na pojíždění po krámech a mě ten košík přijde velký v pohodě, ale takový zadělaný pod tou opěrkou. Jak se v něm vozí nákupy?

Mě se moc líbí tyto golfky:
http://www.mimistyl.cz/sportovni-trikolka-hauck...
Nevíte náhodu, zda zádová opěrka 80 cm je dostatečná, kolik má pro srovnání Callisto?
A máte někdo zkušenost s kočárky Hauck? Jestli to něco vydrží nebo je to za 3 jízdy do popelnice🙂

Děkuji moc za odpovědi.

triowax
2. dub 2011

@janulka04 no budu muset.

gucci
2. dub 2011

@caramilla hauck má moje kámoška, ne přesně tyto co jsi dávala odkaz, ale jsou příšerný (ona i ta cena je taková povědomá), musela po dvou týdnech měnit celý podvozek, celé to hrkocá, je fakt hrozný

caramilla
2. dub 2011

@gucci Moc děkuji! Já právě moc dobré reference nikde nečetla☹ Škoda no.

Tak jsem se přesvědčila tedy na ten Cybex🙂

Na MMB jsou 2 typy k mání za cenu do 5ti tisíc. Kolekce 2010 a 2009.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41750729&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42602521&tab=2

Mám předběžně domluvený poslední kus toho 2009 v purpurové barvě (ač se mi teda víc líbí vínová🙂 Jasmínka dost chodí v červené, tak aby tam nebyla jak pěst na oko🙂

Máte někdo porovnání (byť z doslechu) těch drou "ročníků". Který byste doporučily? Rozdíl je cca 400 Kč🙂

Díky moc

caramilla
2. dub 2011

A ještě mě napadlo, má tento kočárek pratelný potah?🙂

janulka04
7. dub 2011

@caramilla moc sem teraz nechodim, nahanam nejake veci, ktore potrebujem dotiahnut, nakolko su spata s nastupom mojich malych do skoly a najmensiu mam horuckovu ☹ ..
takze: ak si precitas prvych par stran temy, su tam tie rozdiely spominane 2009
ja som ich tiez skumala podrobne 😉
a potah sa da krasne iba utriet vlhkou hadrickou, my sme boli na prechadzke cez vikend, kocik bol zarypany od malych, ako packali striesku a drobec papal v CC, takze vnutrajsok bieda a utrpeni, no nebolo treba vacsej namahy a pekne to vsetko slo dole...i ked, boli to iba chrumky...tak neviem, ako by zvladol nejaku cokoladku 😀

moninka
9. dub 2011

Ahojky holky 🙂 jak staré a velké děti máte v kočárku?

Vybírám gofky už měsíc a nemůžu se rozhodnout :-/

petruci6
14. dub 2011

kocky kde sa da v Prahe vidiet callisto nazivo? chcela by som ho okuknut 🙂

gucci
14. dub 2011

@petruci6 určo ho maj v Malvíkovi, jinak nevím

petruci6
14. dub 2011

pozerala som detsky raj vraj je na sklade,skusim kuknut

gucci
14. dub 2011

do ráje jedem v neděli, tak ti pak můžu napsat 😉

petruci6
15. dub 2011

@gucci dnes sme tam boli,mali ho vystaveny cierny aj na sklade 2 fialove,hned sme ho aj zobrali,je perfektnyyyyyyyyyy presiel aj skuskou ohna v starom meste na zamkovej dlazbe,mala je z neho hotova,tak sa tesim 🙂

befanna
26. dub 2011

ahoj,
mohu přidat něco do diskuse...
Byla jsem rok majitelkou cybexe callista 2010, dcera ho měla v období 1-2roky. Byla jsem maximálně spokojená,ozhodně to není žádná hrkačka a je to opravdu krásný kousek,má super boudičku - u kolekce 2009 ta boudička ještě nebyla tolik přehazovací. No,a kolekce 2011 ta je co se týče boudy dokonalá.
V nějaké diskusi jsem četla,že se prý CC pak blbě prodává...Můj rok starý Callisto šel na MMB na dračku 🙂 ,takže toho bych se nebála.A přežil bez újmy i dovolenou u moře.
No,a ted jsem si pořídila Rubyho,pro dceru 2roky a kousek je naprosto ideální,o 3kg lehčí než Callisto,měkká záda už nám nevadí,a ač má menší kolečka,tak jízdní vlastnosti super!!!!

Jinak cybexy se dají nejlépe vidět v Babystaru v Praze na Černém Mostě,jsou jejich výhradní dovozci.ale nemají tam všechny barvy,jsou vzorková prodejna,zbytek mají ve velkoskladu.každý model je tam tak ve dvou barvách,zbytek jde omrknout na Topazu,Onyxu,či Cybex autosedačkách 🙂

befanna
26. dub 2011

pár fotek.. 🙂

emi1602
27. dub 2011

Ahoj, uz dlhsiu dobu sledujem diskusiu o Calliste, pretoze ma velmi laka, tak prikladam odkaz na jdenu stranku, kde predavaju v akcii len vanicku s adaptermi, ak niekto ma zaujem 🙂
http://www.baby-markt.de/Kinderwagen-Babytragen...
mozno niekto potrebuje kupit 🙂

medla
3. kvě 2011

ahoj, taky jsm novou - šťastnou majitelkou CC. \potřebovala bych sehnat vložku. Poradíte kde? Šije někdo na MMB? Díky za tipy 🙂

d105
13. kvě 2011

Ahoj holky, taky bych ráda cybex, ale pořád se nemůžu rozhodnout, nikde jsem ho neviděla naživo, tak to jediné mě vlastě trošku nahlodává, zda ho pořídit či ne, ale vidím, že je na něj dobrá odezva vás co ho mají, tak už 2x jsem byla rozhodlá ho objednat, ale pořád váhám 😒
@befanna chci se zeptet, proč jste si ten kočárek nenechali a pořizovali jste druhý, je už pro větší dítě horší? Já vlastně chci abych ho mohla mít i pro 3leté dítko. A taky se chci ještě zeptat jestli je k tomu i pláštěnka a nánožník, díky 😅

befanna
16. kvě 2011

@d105 No,mě už na něm ted vadila váha (dohromady s větším dítětem),přišlo mi,že se hůře ovládal, dále madlo vpředu,dcera z kočárku už ted často vysedá a zase nasedá,a to připevnování zabíralo dost času.
A další roli hrálo to,že jsem ho chtěla dobře prodat,než ho úplně dorasíme a než bude nová kolekce (s lepší sříškou),no a taky jsem zas chtěla něco nového,no 😉
Callisto je prostě něco mezi golfkama a sportákem,a pro větší dítě zbytečný,dle mého názoru.
Skoro bych ted zpětně šla do kompromisu Cybex Topaz.

d105
18. kvě 2011

@befanna díky je to užitečná rada, asi do něj už nepůjdu 😉

moninka
7. čer 2011

obnovuju,je někdo spokojený majitel cybexu callisto 2011? 🙂