Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

sheinka
13. bře 2012

Ahoj holky..chtěla bych se zeptat zda vozíte na golfkách nějakou přebalovací tašku. Popřípadě jakou. Díky.

beruskanula
14. bře 2012

@sheinka : ahojky, spis jsem vozila veci v kosiku, ale nekdy jsem dala na kocar prebalovacku pinkie-je to vlastne jen kus hadru 😅 😀 😝 , ale nelibilo se mi to, tže jsem hodila tu tašku kdyžtak do košíku a bylo 😀

blizennec
19. bře 2012

ahoj holky, mohla bych nějakou z vás poprosit o foto složeného kočárku? příp. cca i rozměry?
jo a ještě otázečka, jde na cybex nějaká autosedačka? 😅 díky moc

lipetra
23. bře 2012

Ahojik holky Cybex Callisto 2012 nebo Quinny Zapp Xtra 2012???Co myslite?

lawine
28. bře 2012

@ebony222 Ahoj, na netu je psáno rukojeť 110 cm až 112 ve vyšší poloze. Pa

lawine
28. bře 2012

@blizennec Ahoj, Cybex zažali nejdřív s autosedačkama, pak s golfkama. Takže ano, jde na to autosedačka i korba. Pa

lawine
28. bře 2012

@lipetra Ahoj, taky jsem se mezi nimi rozhodovala,ale Zapp je malinkatej, bež se podívat do nějakýho obchodu a uvidíš. Tyhle dva kočárky velikostně nejdou vůbec srovnat, takže pokud máš malého prcka a dostatek peněz, tak na pár měsíců Zapp a pak na stopro Cybex. Papa

lipetra
29. bře 2012

@lawine Uz mame objednany Cybex...!!!

lawine
30. bře 2012

@lipetra Tak to si myslím, že je nejlepší volba, je velký, kvalitní, dáš tam i 4 leté dítě a hlavně má madlo.

lipetra
30. bře 2012

@lawine Uz ho mame doma. No koukala jsem na ulici na golfky a tyhle proste zvitezily na prvni pohled. Ma to vse co je treba a to je dulezite. I kdyz je drazsi, ale zas lepsi vozit dite v mercedesu nez v embecku🙂

alilinka
25. dub 2012

🙂 Ahoj.Taky uvažuji o koupi cybexu.Ted mají pěkné barevné provedení a o mín koleček.A co se mi líbí na kočárku je posuvná střecha a lehkost i rukojet. 🙂

jukl
30. dub 2012

Ahoj. Tak já jsem si právě objednala cybex callisto kol. 2011 lagoon.
Moc už se těším, jen jsem zvědavá, jak dlouho se nám do něj malý vejde. Ale poměřovala jsem to s golfáčema co máme doma a měl by být zhruba stejně velký, takže by to mělo být v pohodě. Potřebovala jsem spojenou rukojeť, jednoduchá kola a polohování co nejvíce do lehu, všechno toto cybex splňuje, tak snad nebudu zklamaná, pak tady porsferuju, jak se nám jezdí 😉 Ke všemu ta barva, to je prostě láska na první pohled 😵. Teď jsme měli chicco a teda hrůza všech hrůz, golfky s rozdělenou rukojetí a dvojitýma kolama bych už nikdy nechtěla, to se prostě s větším dítětem už nedá uřídit 😝

jukl
11. kvě 2012

Tak máme ode dneška Callista doma 🙂 Jsem úplně zamilovaná a ta spousta vychytávak a lehkost řízení je vážně super! Dokonce i malý je nadšený a nechtěl z nich ani vylézt, na to, že jinak v kočáru už moc dlouho nevydrží.
Jediné, co mi momentálně kazí radost a to dost, tak že při couvání se křiví zadní kola a skoro nejedou 😲 😕 Koukala jsem zběžně, že s tím tady někdo měl taky problém. Dělá to všem, nebo jenom někomu? Tak jako nevím, když je prázdný, ještě jakž takž jde dozadu, ale s dítětem vůbec. Nevím, jestli je to vada na reklamaci, nebo to tak prostě dělá? Moc se asi normálně s kočárem necouvá, ale když budu potřebovat někde kousíček vycouvat, tak je to teda hodně nepříjemné... Poraďte prosím, jestli vám to taky dělá a jak to řešíte.

lucula73
12. kvě 2012

@jukl ahoj,ja zvažujem tiež tento kočík........neni moc úzky?moj krpec má 16kg a tá sedačka vraj len 30cm,tak neviem..........a tá buda sa dá sklopiť úplne dopredu proti slnku?

jukl
12. kvě 2012

@lucula73 Ahoj. Mě úzký nepřijde, jako většina golfek. Je na šířku stejný, jako golfky co jsme měli předtím, takže mě připadá úplně normální. Mnou přeměřený spodní sedák má na šířku 33-34 cm v místech, kde dítě sedí, to číslo 30 cm platí pro opěrku zad. Naopak oceňuju, že se u něj dá libovolně posunovat stříška, takže i hodně větší dítě tam může sedět v pohodě, aniž by mělo střechu napláclou na hlavě, což je problém spousty kočárků. Golfky jsou hlavně i z důvodu úspory místa a váhy, takže jsou prostě většinou menší a užší než klasické kočáry, s tím se musí počítat 😉 Takhle velké dítě by tam mělo asi problém v zimě nabalené, příp. s fusakem, ale v létě naprosto v pohodě. Otázka spíš je, jestli u takhle velkého dítěte ten kočárek ještě využijete, nebo jestli by nebyly lepší nějaké úplně lehoučké gofky, přeci jen, s těžkým dítětem už to bude celkem váha, callisto samotné má něco kolem devíti kilo... Na druhou stranu se ale zase lehké golfky pod takovou váhou hned rozvržou a budou se špatně ovládat, callisto mi přijde stavěné na vyšší váhu, nebo pak tuším taky cybex Topaz 😉
Ano, boudička se dá sklopit parádně do předu, to jsem zatím u žádného kočárku tak skvěle vychytané nezažila 🙂
A jinak, systém zadních kol už mi byl osvětlen. Prý tímto způsobem přibržďují, aby nesjížděly dozadu při stoupání do kopce. Což je tedy logické, jistě i praktické v tomto směru, ovšem při běžném užívání a nezvyku to spíš obtěžuje. Ale věřím, že za čas už mi to ani nepřijde divný. Hlavně jsem teda šťastná, že je kočár opravdu v pořádku a nemusím reklamovat 😀 A stále láska a čím dál víc 😵 🙂

laloona
18. čer 2012

@jukl ahojky 🙂 prosím mohu se zeptat,uvažuji o koupi, akorát se chci zeptat, nerachtají kola jako u všech ostatních golfek? děkuji 🙂

jukl
22. čer 2012

@laloona Ahoj. No, ono všechny golfky jsou bohužel trochu rachtátka, dělají to ta malá a nenafukovací kola, většinou v plastu. Ale CC rachtá určitě o dost míň, než jiné golfky co jsem si tak všimla. Rozhodně daleko míň, než třeba Nuna. Naložené dítětem nerachtají vůbec, to jedou opravdu tiše. Rachtají ty kolečka trochu jen, když jede kočárek prázdný 😉

zlababa07
30. črc 2012

Zdravím a prosím o radu: někde jsme vytrousili madlo před dítě na callisto 2011 ☹. Myslíte, že se dá sehnat náhradní? Prohledala jsem net, i stránky výrobce a nikde nic ☹ ☹ ☹ Barva černá. Dííííík

kofinek
15. zář 2012

@jukl Ahoj, ozval sa ti niekto na tento tvoj dotaz? Pretoze som si to vsimla i ja u mojho callista... a to hned 2.den pouzivania... 🙄 Dost blbe, ked potrebujem vycuvat z autobusu, par krat som si myslela, ze ich mam normalne zabrzdene... co s tym? ach jaj...

jukl
16. zář 2012

@kofinek Myslíš to přibržďování? No, zjistila jsem to jinde. Cybexy to tak prostě mají, že jim zadní kola přibrždují, výrobce to tak dělá u všech, prý aby z kopce kočár neujel, když se musí třžebas odběhnout k dítěti a není čas zabrzdit kočár. No, já už jsem si na to celkem zvykla, holt přizpůsobuju tomu jízdu a necouvám, ev. když už je couvání nutnost, tak nadzvednu trošku zadek a couvám jen po předních. Ale to je minimálně, třeba, když vyjíždím z výtahu kde není místo se otočit, jinak skoro nikdy není potřeba couvat. Ale ono to i časem trošku povolí, mám pocit, že už mi to nebrzdí tak moc jako ze začátku.

kofinek
17. zář 2012

@jukl dakujem za odpoved, vcera som to zistila i ja na inom fore 😉 akoze dobre, ale nepocitala som s tym a fakt ma to prekvapilo, ked proste vystupujem z busu a tramvaje, no presne ako pises, zdvihnem zadok a pojde to. Tiez som uz na to myslela. Ja som len znervoznela, novy kocar, nie najlacnejsi a hned zacne robit toto. Kazdopadne, nemusim sa bat, ze sa mi nejako odlomia, ked aj tak trochu cuvnem? 😕

ciocca
19. lis 2012

Ahoj holky, jaký jste pořídily na Callisto nánožník? Nějaký univerzální nebo originál Cybex?

dendasek
30. lis 2012

@ciocca: uz jsi nejaky poridila? Taky by me to zajimalo🙂

ciocca
1. pro 2012

@dendasek Nepořídila. Líbí se mi univerzální nánožník od Pinkie, ale neviděla jsem ho na živo. Navíc ještě nemám kočárek, ten mi přivezou dnes. Tak omrknu kočárek, nánožník na internetu a možná ho zkusím objednat a kdyžtak pak poreferuju. Kdybys vypátrala nějakou další možnost, tak dej prosím vědět 😉

dendasek
1. pro 2012

@ciocca: Mam v planu, kdyz uderi opravdova zima pouzivat, sportak a Emitex fusak...bohuzel ten se do Cybexu vazne nehodi 😀 😒
Jenze v unoru poputuje sportak dal...tak jsem premyslela co pak..na ten Cybex...kez by uz bylo teplo 😀
Jasne, kdybych neco sehnala..hodim info🙂

ciocca
1. pro 2012

@dendasek Teď jsi mě teda trochu vyděsila s tím fusakem, přišel mi dnes Emitex 3v1 s tím kočárkem🙂 Tak jsem to letěla vyzkoušet a já myslím, že dobré 😀 Malá tedy ještě ani nesedí, takže zatím jezdíme v hluboké korbě, Callisto jsme kupovali již nyní, protože jsme jej mohli mít za lepší cenu, ale vytáhneme ho nejspíš až na jaře. A do jara, jestli přestane bavit hluboká korba budeme nejspíš využívat sporťák s fusakem a nánožníkem. Jinak z kočárku jsem nadšená, už se těším, až ho vyvětráme 😉

dendasek
1. pro 2012

@ciocca: me se nehodi 😝 , Cybex mam filaovy a fusak taky ten 3v1 cerno-cerveny..proto se nehodi. Ty mas jeste malou prdolinku...tak to ani resit nemusis. Ja asi az v tom unoru...

ciocca
1. pro 2012

@dendasek Jo tááák🙂 Já právě koupila černočerný, aby se mi hodil jak do zeleného sporťáku, tak do šedočerného Cybexu 😵

dendasek
1. pro 2012

@ciocca: ja se do te fialove zamilovala..a tak samo do toho cerveho sportaku...a neuvazovala jsem... 😝 😅

ameliejulliette
25. led 2013

@jukl @kofinek Tak vidím, že jste řešily stejnou věc s couváním jako já 😀 Já kočárek kvůli tomu i reklamovala. Nicméně dnes už vím, že je to konstrukční záležitost a nezbývá, než se s tímto malinkým problémem naučit žít 😉 Jinak jsem taky s golfakama spokojená hodně, využíváme je i v kombinaci s autosedačkou. Jediné, co by z nich udělalo už naprosto dokonalou záležitost, kdyby ještě výrobci přišli s otočným sezením... 😀
Hodně spokojených kilometrů! 😉