Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

beruskanula
10. čer 2011

@moninka : ahoj, CC 2011 mame🙂
ale priznam se, ze jsem vahala mezi nunou 2011 a cybexem, drahy zamitl nunu, tze jsme vzali callisto...spokojeni jsme 🙂 , obcas si teda rikam, zda jsme nemeli vzit nunu 😅 😀 , asi klasika..ikdyz treba u kocaru jsem si jista, ze lepsi kocar jsme si vybrat nemohli-mame brio go, tak si rikam, ze kdyz cervik hloda u golfek 😅 ....no uvidime
😀

coxa
20. čer 2011

ahoj, jsem na tom stejně, callisto jsem včera zahlédla na netu a hodně nad ním přemýšlím, potřebuju kočárek s větší nosností a přitom golfáč... 😅

flasarka
20. čer 2011

Ahoj, holky. Už taky pěknou dobu hledám golfky, které by vyhovovaly nejenom malému, ale také mi samotné 😀 Když jsem začala číst tuto diskuzi, byla jsem přesvědčená, že už mám konečně vybráno 🙂, ale jak jsem přišla na poslední stránku, tak zase nevím ☹ Mám doma sporťák (příšerně těžký), tak bych chtěla nějaké lehké golfky - do města, zoo, apod.. Callisto se mi strašně moc líbí, ale jak tady někdo psal, že s větším dítětem je kočárek těžký, tak zase váhám. Chtěla bych totiž golfky nejenom pro syna, který má teď 26 měsíců, ale také pro další dítě, které bych v něm vozila samozřejmě již dříve (takže golfky s měkkými zády bych nejspíš nevolila). Tož co teď? 😨 jsem zase na začátku 😖

mamkamarketa
21. čer 2011

@coxa
@flasarka
pokud muzu doporucit cybex topaz 😵 synovi je 2,5,ale treba kdyz si ho beru z jeslicek,je desne unaveny a chce se nosit. topaz a callisto jsou hodne podobne,ale topaz ma zdvojena kolecka a jsou to golface, ale callisto ma spojenou tyc-ja chtela klasicky golfky,ale topaz muzu jen doporucit 😵 http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex...

coxa
21. čer 2011

@mamkamarketa díky moc za tip! my máme sedačku cybex a už druhou, takže se značkou jako takovou jsem spokojená. teď řeším ty golfky... jakou má prosím tě topaz nosnost?

mamkamarketa
21. čer 2011

@coxa 22,5kg 🙂

mamkamarketa
21. čer 2011

@coxa v tom odkazu je max nostnost,ale v manualu a na visacce je 22,5kg 😉

bodlasek
21. čer 2011

@flasarka myslím si, že každé golfky budou s větším dítětem těžší a těžší 🙂
@coxa CC je golfáč, jde parádně složit i rozložit, děcko má pohodlí a i se tam v klidu vyspinká....já jsem s ním fakt moc spokojená 🙂 výhoda je spojená rukojeť, jde parádně ovládat jednou rukou 🙂

befanna
10. črc 2011

Jé,já nechtěla Callisto nijak hanit.Sama jsem ho používala rok s maximální spokojeností.Jen pro naše potřeby už nebyl.Dceři už vadila rukojet,takhle si do kočárku sama vlézá a vylézá.A my ho používáme opravdu minimálně,usnula v něm zatím 2x,vždy tak na půl hodky,a má v tom polohu asi jako v autosedačce.
Každopádně si pořád myslím,že Callisto je něco mezi golfkama a sportákem.nejsou to klasické golfky.

laloona
29. srp 2011

Holky prosím o radu, nebude naše malá v Cybexu moc "plavat" když má sice 8 měsíců,ale jen 6 kg a 63 cm? Myslím, jestli nebude lepší kočárek s madlem před mimčem nebo nějaký jiný, více vypolstrovaný 😅

mamkamarketa
29. srp 2011

@laloona to je drobek 😵 bude ji urco vetsi,to ale asi kazdy kocar,ale je je prijemne polstrovany,tak asi nezbyva nez jen zkusit,jinou radu nemam 😅

ciernavila
25. pro 2011

Kto mate Cybex Callisto je podla vas lepsi Cybex alebo Peg Perego Aria? Aria sice nema polohovanie noh ale je zase len 6 a pol kila lahka...tak sa neviem rozhnodnut.

dendasek
31. pro 2011

Ahojky holky..jak je to u Callista s nanoznikem..nasla jsem jen nejaky maly...????

ebony222
2. led 2012

Ahoj, rozhoduju se pro Cybex Callisto. Chtela bych poprosit nekoho, kdo ho ma doma, jestli by mi zmeril, jak vysoko od zeme je ta rukojet v nizsi poloze. Taky nejsem moc vysoka, tak abych to mohla "vyzkouset".
Dekuji! 🙂

kopa
15. led 2012

Ahojky, budeme taky kupovat Cybex sice topaz, ale jak řešíte nánožník? Nemáte někdo zkušenost s Emitexem?

lipetra
18. únor 2012

ahoj holky,mate nejaka cybex callysto nebo cybex topaz a jak se vam s nimi jezdi?

lamarika
19. únor 2012

Maminky co máte callisto, chtěla bych se Vás zeptat. Většinou čtu, že je to kočárek pro vysoké maminky. Máte některá méně jak 170cm? Já mám 167 cm. Vyzkoušela jste ho některá i jako hluboký kočárek s korbičkou?

bodlasek
19. únor 2012

@lamarika Já mám 168 cm a naprosto v pohodě, naopak si dávám i rukojeť výš 🙂 Ale já to tak mám i klasického kočárku 🙂 S korbičkou jsem nezkoušela a asi asi nevyzkouším, půjde asi nejspíš do světa 🙂

zlababa07
19. únor 2012

@lamarika Mám 167 cm a vysoký na mě rozhodně není, také si často ještě přizvednu rukojeť.
@lipetra Mám callisto a nedám na něj dopustit. Měla jsem možnost vyzkoušet ještě chicco multiway, PP Pliko P3 a s callistem se to nedá absolutně srovnávat. Jezdí se s ním lehce, dá se řídít i jednou rukou a na obrubníky najíždím stejně snadno, jako se sporťáčkem 😉

lamarika
19. únor 2012

@bodlasek
@zlababa07
Moc děkuju 😉 Já jsem ho asi před rokem zkoušela na prodejně (už jsem si ale nepamatovala jak ke mně byl vejškově), protože jsem ho chtěla, ale místo toho koupila blbec jiný. Teď už si ho ale rozmluvit nenechám 🙂

lipetra
20. únor 2012

@zlababa07 A je to i na metske chodniky? My mame na vylety a prochazky u nas sportacek PP GT3, ale potrebuji neco lehciho na cestovnai po meste nebo jen nakupy. Me se libi v cerne a hnede.

zlababa07
20. únor 2012

@lipetra na normální chodníky určitě, na kočičích hlavách to bude trochu nadskakovat, ale v porovnání například s chicco multiway nebo Peg Perego Pliko P3 je to i na nich dobře odrpužený mercedes 😀 A na obrubníky se díky spojenému madlu najíždí krásně, skoro jako se sporťáčkem 😉.

monako3
20. únor 2012

@lamarika já mám 163cm a v pohodě 🙂

lipetra
21. únor 2012

@zlababa07 Taky jsme uvazovali o golfkach PP, kdyz mame trojkombinaci PP a jsme fakt moc spokojeny, ale nakonec se nam nelibili jak designove, tak recenze na ne moc dobre nejsou. Libi se mi prave tyhle cybex callysto, jsou moc pekne. Tak na ne nekam vyrazim je omrknout a zkusit jak se ovladaji. Urcite chci golfky s celou rukojeti, je to na ovladani lepsi.

zlababa07
21. únor 2012

@lipetra Já ty Plika měla asi tak 4 dny 😀 Jedna vycházka a okamžitě šly z domu. Naštěstí se prodaly rychle a za to, za co jsem je koupila, takže krom ztráty času škoda žádná 😉 Nechápu, že jsem se všude dočetla, že jsou to ty nejlepší golfky, co snad můžou být 😝 Uf.

lipetra
21. únor 2012

@zlababa07 Ja prave rozmyslim jestli investovat do tech cybex nebo koupit treba espiro magic,ty ma kamoska a moc si je chvali. Koukala jsem i na nuna,ale ty se pry prevraci. Nekdo rekne ze je zbytecnost investovat do golfek,kdyz mam sportak. Ze staci nejake za dva litry.

bodlasek
21. únor 2012

@lipetra Nunu chci taky, proto půjde asi CC z domu, ale jinak jsem spokojená. Jinak k tomu převracení, převrací se každé golfky když dítě leží a mám třeba na rukojeti težší tašku, stalo se mi to i s CC

lipetra
21. únor 2012

@bodlasek Nuna ma ale horsi polohovani nozicek nez Cybex nebo se pletu? My potrebujeme golfky do mesta a na nakupy,aby jsme nemuseli furt strkat do auta pak sportak.

bodlasek
21. únor 2012

@lipetra v kolekci 2012 teď je nově polohování nožiček, ale žádný zázrak dle fotek to není, takže určo to má Cybex lepší. Nuna letos přidala i okýnko ve střeše. U nás je Nuna láska na první pohled a nekoupili jsme jen kvůli tomu že nešla polohovat, teď už jde. Byli jsme omrknout starou kolekci, jezdí se s ní strašně lehce a taky je pro nás skladnější do našeho malého bytu 🙂

lipetra
22. únor 2012

@bodlasek Ja se chci juknout prave na Espiro Magic, Nuna a Cybex a pak se rozhodnu, ktere a taky jake si vybere maly🙂Zatim mame cas, ale urco je koupime. Nechci nejake sunty, ktere se mi budou samovolne skladat nebo maly tam bude zkrouceny nebo se v nich bude klepat jak sulc🙂 Na detech se nema setrit.