Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

monako3
13. bře 2011

@jaru30
@barica Holky já vím, ale už ho tam neměli za tu dobrou cenu. Měli ho tam v akci za 3999,-....ale tak už jsem ho teda objednala jinde, tak jsem zvědavá jak budu spokojená, já jsem hrozně nerizhidná 😝

barica
13. bře 2011

holky, kdo mate cybex uz delsi dobu, jezdite s nim pouze po meste, nebo i v prirode, treba po zpevnenych cestach?! ve meste je opravdu super, ale kdyz jsme ho vcera vzali do prirody, tak v nem tak zvlastne lupalo a nebyla jsem si jista, jestli to byl dobry napad🙂...

monako3
13. bře 2011

Holky můžu se zeptat co jste k tomu kupovaly za příslušenství? Myslíte, že bude třeba nánožník nebo fusák? V zimě s ním jezdit nebudu to už bude malý chodit lépe a když tak sánky. Ale jinak nevím co koupit, je jasné, že pláštěnku a nějakou tašku.

barica
14. bře 2011

@monako3 plastenku urcite, tasku bych si rozmyslela, v navodu je napsano, ze se na kocarek nesmi pouzivat asi z duvodu prevazeni a je pravda, ze kdyz jsem na to tasku dala, tak se kocarek prevazil🙂... - samozrejme, kdyz byl bez ditete... ja jsem si nanoznik a vlozku do kocarku (protoze jak tam malou davam, tak je potah jako prase od boticek) objednala od sikovnych maminek na koniku... zatim nevim, jak to bude vypadat, ale pokud to sedne, tak to vyjde podstatne levneji🙂... jo a taky jsem si nechala usit "tasku na plastenku", kam se ale snad vejde vic nez jen ta plastenka, je to na suchy zip, umistuje se to do mist, kde je nakupni kosik, clovek si pak nezabira kosik plastenkou a spol. a vzhledem k tomu, ze je taska umistena dole, tak by to snad nemelo mit vliv na teziste a nemel by se kocarek prevazovat... az otestuji, dam vedet🙂...

monako3
14. bře 2011

@barica aha tak to jsem nevěděla, že by taška mohla převážit. Tak to uvidím až mi dojde domů. tTak ty jsi neobjednala origoš nánožník, no já mám doma po jiných golfkách od švagrobé nánožník, tak první vyzkouším jestli tam ten pasuje a jak vůbec bude vypadat. A mohla by jsi mi poslat odkázek na ten nánožník co si objednáváš?? 🙂

barica
14. bře 2011

Já nánožník origos nekupovala pro to, ze me vsichni presvedcuji, ze na vetsi ditko uz ho stejne nepouziju, ale chtela bych mit sebou neco v zasobe na hory, takze jsem zvolila levnejsi - neorigos - variantu🙂... odkaz ti poslu do IP

moninka
16. bře 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jak staré děti vozíte v cybexu? Jde mi o to, jesli když dcera bude mít v zimě rok a 7 měsíců, jestli ještě bude chtít být v kočárku a jestli by se mi do cybexu vlezla 😀

Takže říkáte, že se dá v pohodě jezdit v zimě... je jasné,že když je kalamita, neprojela jsem lehce ani se sporťákem

ichbinich
18. bře 2011

Tak uz aj ja mam Callisto doma 😉
Bordove s cervenymi detajlami, pre chalana, ale to mi je jedno 😝 Je to krasna bordova. Neviem, ci to je 2009 alebo 2010, je mi to jedno. Bolo super zlacnene, tak som brala, hihi.
Ide lahunko, otocim sa na mieste, da sa riadit jednou rukou... A hlavne NEKOPEM do kolieso alebo osi, co sa mne s 1,60m stavalo u 99% ostatnych golfiek. A nekope ani manzel, co ma 1,86m 😉
Uz sa tesim, ked si s nim vyrazim. Teraz ale prsi, tak nieee. Ale aspon umyje cely ten bordel po zime, konecne.

Mozno mi viete poradit, ked prave riesite nanozniky a fusaky... Na amazone maju nanoznik/fusak na Topaz, stoji iba 22€. Bude mi pasovat aj na Callisto? Lebo z novej kolekcie stoja fusaky 70€ a to nedam 😝 A navyse su to ine farby, tento by dokonca tie bol bordovy. Lebo moj maly furt kope, takze deka nebude stacit. Prinajhorsom to objednam a ked nebude pasovat, pokusim sa predat 😉

macek.buzkova
18. bře 2011

@barica poslala bys mi prosím ten odkaz na nánožník a tašku na pláštěnku taky? díky moc

macek.buzkova
18. bře 2011

@barica prosím Tě a ta vložka do kočárku je přesně co?

macek.buzkova
18. bře 2011

ahoj, dovolím si vstoupit do diskuze🙂 Normálně to nedělám, jsem jen pasivní čtenář, ale vzhledem k tomu, že mi tyhle typy diskuzí opravdu pomohly se rozhodnout a dobře - tak mě tu máte! 🙂 To abych pomohla zase dalším.Takže Callisto 2010 mi přišly včera večer🙂 Ani jsem nečekala, že budu tak nadšená!!! Poprvé jsem si objednala z netu něco, co jsem ve skutečnosti nikdy neviděla a nelituji! Dala jsem právě na typy těhle diskuzí a vyplatilo se. Ten kočárek je naprosto úchvatný! To jsou mé první dojmy.Syn má 21 měsíců, když si lehne trčí mu nožky tak od kotníků ani ne...takže oceňuju velikost...ve srovnání s jinými golfky. Naprosto úžasná je ta variabilní stříška..A hlavně! Ten design! S tím vyrazit na módní molo🙂 Pro mě zatím jediné negativum - malý nákupní košík...ale s tím jsem dle diskuzí počítala. Těším se na info od Barica....mohla bych to řešit taškou na pláštěnku, kterou zatím bohužel stejně nemám...nějak mi to nedošlo při objednávce...dlouho jsem pokukovala po kolekci 2009 , kde pláštěnka byla automaticky. A když jsem se nakonec rozhodla pro 2010 tak jsem na pláštěnku zapoměla.Tady bohužel není☹ Škoda, že mě z Malvíku neupozornili, hned bych si ji objednala, teď se mi nechce dávat za poštovné...tak ji zkusím sehnat někde u nás v kamenném obchodě....Tak Callistům zdar!!!! 🙂

beruskanula
20. bře 2011

😝 😠 tak se nam roztrhla origo plastenka 😲 ...
nejspis to bude tim, jak je to tvrdsi plast a bylo to slozene, jsem to rozlozila a diry jak neco 😖 🙄

moninka
22. bře 2011

koukám, že z cybexu jsou všichni nadšení 🙂 Já stojím před rozhodnutím, jestli prodat sporťák a mít jen cybex, jestli to bude stačit. Dcera má za 3 týdny rok a nedokážu odhadnout, jak dlouho ještě bude chtít být v kočárku, jestli třeba ještě i v zimě a taky jak douho se mi tam vleze 🙂 Co se týče skladnosti, vyhrává cybex, ale nevím, jestli to je kočárek na denodenní ježdění. Poradíte? 🙂

sara14
23. bře 2011

Já můžu jen doporučit jsem sním moc spokojená i do sněhu je perfektní.Ne máte proč váhat. 😀 😀 😀 😀

moninka
23. bře 2011

@sara14 a používáte ho denně? Jak máte staré dítko?

sara14
24. bře 2011

Sáře je 1 rok a každý den ho používám ráno z holkou do školy a 3 za den jsem, venku .Holka mi totiž nevydrží být doma 😢 😢 Je co bych vytkla je ta rukovět nemaj to domyšlené .Docela se blbě drží je taková tvrdá a je hranatá.Ale kočárek s kterým jsem spokojená na 100% je( Babypoint mark Q ) Dobře se ovládá A rukovět se dobře drží i v zimě se mě sním jezdí dobře má docela velká kolečka .

monako3
24. bře 2011

Ahoj holky, tak my už s calistem jezdíme a mám nějaký problém s boudičkou. Při nějaké nerovnosti nebo trochu větru se mi zavíra ke mě ☹ a je nějaká křivá ta bouda a to nebyla, myslíte, že to může být z toho skládání?
Hrozně mě to štve a nevím co s tím ☹. Jestli to rekla movat nebo co já vím.
Rukojet mi teda nevadí, jen je to fakt nezvyk s tím jezdit po sportáku, mám pocit jako bych byla gramloň 😝

moninka
24. bře 2011

@monako3 Moni na diskuzi na emiminu se něco takového řešilo,na nerovném povrchu se třepala a někomu taky jakoby sklápěla, ale jen jedné pání ☹

monako3
24. bře 2011

@moninka hmm super, tak já zase musím mít něco extra ☹...že já nemám nikdy na nic štěstí kurnik... Už jsem psala té firmš, kde jsem si ho objednávala, tak uvidím co mi napíšou.

janulka04
24. bře 2011

ahojte babulky, tak som tu zase...
dnes som objednala callisto za super cenu, este mi dali aj zlavu dalsich 10€, no nekupte to 😵

http://www.baby-community.com/shop/Produkte/CYB...
tak idem vyckavat a dufam, ze bude moje nadsenie pokracovat 😵 😵

monako3
28. bře 2011

Tak holky my budeme nejspíš cybex reklamovat. Hrozně mě sklamal. S tou boudičkou máme pořát problém a ještě k tomu nám, když jedu jakoby pozadu drhnou kolečka. když jsme tam dnes volali, tak říkali, že s tou boudou bývají časté problémy a že u 2011 už je ta boudička právě lepší než u 2010, nechápu proč mě na to neupozornili hned, když jsem s nima mluvila. 😠 ...prý že máme poslat kočár na reklamaci, ale snažíme se ho zkusit vrátít, už ho nechci, není to levná záležitost a ještě takové problémy. ☹

janulka04
28. bře 2011

@monako3 to vazne?? 😕 🙄 🙄
no, nestresuj ma, ja som si Cybex vydupkala aj u mm, tak dufam, ze sa neukaze ako "srot" ☹ ☹ ☹ 😖

babyy, rrychlo piste, aky je cybex uzasny...lebo ma klepne 😔

moninka
28. bře 2011

@monako3 tak to je na nic, není zrovna levný ☹ ale je to fakt, že u té 2011 už to je lepší, na to si nestěžoval nikdo. O té 2010 jsem četla hodně a často s ním někdo něco má , někdo psal, že mu dozadu taky nejede ☹

monako3
28. bře 2011

@janulka04 tak já až ta spokojená nejsem, čekala jsem od něj víc....

@moninka No nám ta paní říkala právě, že u 2011 se to už nestává. Tak ho dáme na reklamaci a uvidíme, jsem hrozně zklamaná ☹

janulka04
28. bře 2011

Babule, ma nestresujte..alebo ja som objednala 2010...nie kvoli cene, nakoniec kvoli farbe...
sakraaa....sa idem modlit, nech s nou nic nieje....
ale zase, aj keby bolo, tak je to reklamovatelne, vsak @monako3 ?

maximalne, ak ma nastvu a bude nejaka chyba na nej, skusim , ci by ju nevymenili za 2011 s doplatkom

monako3
28. bře 2011

@janulka04 Já jsem si chyby nevšimla hned, byla jsem z něj doma unešená i pár jízd v pohodě, ale pak po týdnu ježdění mi boudička začla zlobit a ted drhnou ty kola. tak ti neporadím ☹...Třeba bude ok a přeju ti to!

janulka04
28. bře 2011

@monako3 moc, dakujem 😵 😵 😵 😵
jasne, chapem, ze sa prroblemy ukazali az po pouzivani...hlavne, ze ti to ako reklamaciu uznali...

inac, mne prave prisiel mailik, ze Callisto je na ceste k nam!!!! 😵 😵 😵

monako3
28. bře 2011

@janulka04 to ještě nevím jestli mi to uznají, chtěla jsem nejlepe vrátit peníze, ale to prý vůbec tak uvidíme jestli ho opraví. Snad ho teda alespon opraví, ale budu ted zase 30 dní čekat ☹

tak at jsi spokojená! 😉

hehena
28. bře 2011

ani mě moc nejede dozadu 😅 zatím jsem to neřešila. boudička u 2010 mi občas vyskočí, jako by se ta přední část smrskne zpět, ale ta stříška to dělá většinou jen v leže. já jsem zatím spokojená, dozadu s ním téměř nejezdím, ale taky jsem se nad tím pozastavovala...

mě jediný co začíná vadit je, že je opravdu hodně uzoučkej, ale zase projede kdejakou škvírou a přeci jen jsou to golfky a navíc mi vyhovuje jak je ten kočár vysokej.

ještě co jsem si všimla, že jak je právě vysokej, tak se při jízdě jakoby ta konstrukce vlní, ale to mi taky nijak nevadilo.

hehena
28. bře 2011

jinak tašku na tom kočárku mám tu nejlevnější z DM, takovej vak jakoby a s tou se mi ten kočár nepřevažuje (jak tu někdo psal) i když tam mám ten samej obsah jako v normální kojo tašce - ale ta je asi sama o sobě těžší, takže u ž je to na ten kočár moc. asi se ani nepřeváží, když je trošku zatíženej košík...