Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

ikarkulka
12. únor 2011

obnovuji diskusi - jezdil jste s nimi někdo na sněhu?

beruskanula
13. únor 2011

@ikarkulka : 😀 zrovna si hledam diskuzi o cybexkach 😀 , ze ji pripadne obnovim 😀

holky, co mate cybex calllisto, jak jste spokojene? 🙂

ikarkulka
13. únor 2011

@beruskanula a nikdo neporadí co? 🙂 potřebuju nutně vědět, jestli se s ním dá jezdit na sněhu, protože o tom urbu nejsem přesvědčená, tak abych měla na zimu zálohu...

beruskanula
13. únor 2011

@ikarkulka : nikdo no 😝 🙄

Kaji, ja osobne si myslim, ze kdyz budes mit aretovany kolecka-coz je do zimy zaklad.... s nim projedes 🙂
ted otazka, aby byl malymu na zimu pohodlnej 🙂

jako samo vetsina lidi ti rekne, ze v zime s golfkama nejezdi, ze maj radeji sportak 😀 , ale to ty nechces slyset 😀

ikarkulka
13. únor 2011

@beruskanula teoreticky 😀 jsou úzká kolečka na sněhu v pohodě, páč inglesina má taky úzká kolečka a jezdila jsem s ní v zimě v pohodě.
jenže taky má ta kolečka dost velká.

nejde o to, že to nechci slyšet, jako spíš o to, jestli jsou ty golfky v zimě takovej problém. kromě toho - urbo je sporťák 😀
ale zpátky k cybexu - jezdí s ním někdo ve sněhu? sakryš... 🙂

beruskanula
13. únor 2011

@ikarkulka : jestli pomuze 😀 my na briu mame dve kolecka mala a v poho 🙂

jj, ja vim Kajo, sportak 😀

ikarkulka
13. únor 2011

@beruskanula jo sporťák http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... 😀
to máme na teutonce taky, 2 malý kolečka. ale co ty zadní, hm? 🙂

carolivier
13. únor 2011

😅 kuk 😅
ja bych vam tak rada pomohla, zeny, v tom zoufalstvi, ale nevim nevim fakt nevim
zbytek MK sel nejspis spat 🙄 sakrys 😀 lidi nedelejte ze nikdo nemate a prihodte rozumy 😅 jinak @ikarkulka do rana nezaspi 😎

beruskanula
13. únor 2011

@ikarkulka : cece 😀 vahou to odpovida spis na golfky 😀 😀 🙂 krasne lehounkej sportacek

🙂

@carolivier : kuk 😀
ja taky nezaspim 😀 🙄

carolivier
13. únor 2011

😀 jinak ani @beruskanula do rana nezaspi 😀
je videt, ze obnovit diskusi, na kterou nikdo za skoro rok nezareagoval, holt nebylo zadny terno 😎

@ikarkulka musis vybrat jiny, ktery v cz maji lidi, vis 😅 a nee byt porad nooobl 😀 ehm ...
nepatrim sem, tudiz jdu spinkat, bonne nuit 🙂

beruskanula
13. únor 2011

@carolivier : my to s @ikarkulka dokazeme... verim, ze sem prijdou holky, co cybex maji 😀 doufam v to 😀 😀 ...

Kajo, nebo vis co, budes muset pockat, az mi prijdou a doufat ze bude snih 😀 a ja se pojedu projet 😀 😀

ikarkulka
13. únor 2011

@beruskanula aničko 😀 😀 nejsem já blbá? jsem!!! vždyť já je můžu taky vytáhnout, jakmile zase napadne sníh a projet je 😅 😅 😅 😀
no dobrý děvčata, asi už půjdu taky spát, někdy je řešení jednodušší, než si myslíme, ale já si sedím dneska na kábli.

@carolivier, díky za rozproudění diskuse 🙂

beruskanula
13. únor 2011

@ikarkulka : 😅 😅 ty fole 😀 😅 se tu chlamu jak debil, tecou mi az slzy a Jarek na mne divne civi 😀 😅

Kajo, jsme blbe obe, ja te mela uz davno poslat se s nima projet 😀 😅

😀 😀

peko
13. únor 2011

@ikarkulka , @beruskanula teda děvčata, na jaký golfky jste mě to vlastně navnadily, když je tady nikdo nemá vyzkoušený? 😀 😀 😀 a jediná co je má doma si je tam suší a čeká ..... na sníh 😀

ikarkulka
13. únor 2011

@peko náhodou, já jsem je zkoušela - doma! vozila jsem v nich psa. jelo se s nima krásně 😀

beruskanula
13. únor 2011

@peko : 😀 😀

@ikarkulka _ Kajo, parada, to rada ctu, ze se v nich perfektne vozi pesan 😀

peko
13. únor 2011

@ikarkulka no jo, ale já v nich teda vozit nechci, pes se mi tam nevejde :-P, takže tahle informace je mi nanic 😀 😀

jaru30
13. únor 2011

@beruskanula Ahoooj Beruš, tak už i ty půjdeš do Cybexu? Já myslela, že chceš Quinny 😉 😀

beruskanula
13. únor 2011

@jaru30 : Jarus ahojky... 🙂 quinnny se mne libily-na obrazku, jakmile jsem je zahlidla v BC, prihlasila jsem, ze to kupovat nebudem... desna hrachovina 😝 😝 a Jarek mi dal za pravdu 😅 😀

no asi tak, stale vaham mezi cybex a silver croseem 😝 😅 😀 , ale tak nejak jsem uz dnes byla rozhodnuta pro cybex 😅 , ale od vecera vaham 😅 .... ale asi zvitezi cybex... 😅jeste jsem si pisla maminkam, co maj silver cross a kdyztak sjedem jeste jendou do BC je vyzkouset, ale kazdopadne v BC neberem ani cybex a ni silvercross ani autosedacku 😅 😀

toz to vis, az bude srazek, prijedem vsechny s cybex 😀 😀

jaru30
13. únor 2011

@beruskanula Já jsem taky nahlodaná 😀 Ale tak, že se na ně vybodnu a koupim nějaký úplně obyčejný, jednoduchý, drobounký, skladný golfky, fakt jenom na lítačku...prostě jenom sedačku, kolečka, stříšku a nazdar.

Když tak na ty cybexky koukam, jsou nádherný, to jooo 😵 😵 😵 ale to už je pomalu jak sporťáček a ten už jeden mám, kvalitní....další netřeba.
Když pojedeme na delší vejlet, tak stejně vezmu spoťák. A na cestu do Tesca, nebo na ty krátký vzdálenosti, nepotřebujeme takhle luxusní.
Navíc si říkám, že jakmile se Mates naučí chodit, tak bude stejně potíž ho v kočárku vůbec udržet. Už to vidim, v jedný ruce budu držet jeho a v druhý povleču golfky, který budou sloužit jen jako záchrana, když ho začnou bolet nožičky 🙂 Takže čím skladnější a drobnější, tím pro mě lepší 😀

Každpádně děláš dobře, že nekupuješ v BC. Ty jejich ceny...fujtajbl. Autosedajdu máme taky přes net 😵 V případě reklamace půjčí jinou, takže pohoda 🙂

beruskanula
13. únor 2011

@jaru30 : no neke, ja myslela, ze je uz mas doma 🙂 a poreferujes nam, jak je v nich malej spokojenej, jak se snima jezdi 🙂....

a sportak mate jakej? porad x-lander? 🙂

tak v BC zatim ani cybex 2011 nemaj a pani ani nevi, kdy je budou mit 😀 😝

ikarkulka
13. únor 2011

@jaru30 sakra a já jsem ti chtěla nařídit, ať s nima jedeš na sníh 😀

jaru30
13. únor 2011

@beruskanula no já už pro ně tenkrát šla! Ale právě je neměli 😉 protože proč by měli mít letošní kolekci, když maj ještě pořád tu loňskou, že jo? 😀 😀 😀
Pak zase nasněžilo, tak jsem to odložila, protože do sněhu leda se sporťákem...a teď už jsem ve stavu, že je asi brát nebudu, no 😅

Ale hele, @bodlasek už je má doma 🙂

ikarkulka
13. únor 2011

@jaru30 do sněhu leda se sporťákem.. ☹ ale callisto je skoro sporťák ne? 😀

jaru30
13. únor 2011

@ikarkulka ahoooj, tak my se potkáme na FB u Terky i tady 😉 😀
Už jsem zavolala holčinu, co je má. Tak snad vám přijde poreferovat. Ale co jsem tak zběžně prolítla, tak je máš doma i ty, ne? 😀

jaru30
13. únor 2011

@ikarkulka SKORO jako sporťák, až na ty kolečka 😉

jaru30
13. únor 2011

@beruskanula Jojo, pořád x-lander 🙂

beruskanula
13. únor 2011

Bodlasek- Janca je s nima spokojea.uz jsem sondovala 😀 🙂

@jaru30 : mne pani minule, kdyz jsme kupovali jidelni zidlicku chtela vnutit lonskou kolekci, ikdyz jsme tam sli pro 2011 😅 no nepochodila 😀 , navic my chteli hnedou aona nam vnucovala modrou 😝 😅
a pak mi rekla, ze v tom dite preci bude jen par let 😅 😀

@jaru30 : a jaky teda nakonec vemes?

peko
13. únor 2011

no já byla původně rozhodnutá pro Chicco, ale holky mě nahlodaly 😀 😀
jsem zvědavá, co na tom veletrhu vyberu, možná nakonec taky nic 😀, když mě Teutonka na některý akce přijde dost mohutná ☹

jaru30
13. únor 2011

@beruskanula no hele, někdy tam fakt natrefíš na dobrý případy 😀 To víš, modrá jim hnije na skladě, tak jí musí lidem nutit 😉
Jinak, my tu loňskou máme, žlutou a spokojenost 😵 U vás taky což?

Já právě ještě nevim, jaký vezmu. Tohle rozhodnutí je starý dva dny a ještě jsem neměla moc času okukovat web. Doma mám dva marody, tak lítám jak hadr na holi. Ale neboj, hned jak nějaký vyberu, budeš druhá, kdo se to dozví 😀
Nemáš nějakej tip? nějaký fakt jednoduchý, malý, žádnou robustní káru....