Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

jukl
25. led 2013

@ameliejulliette jj, ale po čase to brždění už není tak silný jako na začátku, takže se s tím dá v pohodě žít a nějakej kousek s tím i vycouvám, když je potřeba. No, není to úplně nejpohodlnější někdy, ale co se dá dělat 😉 A otočné sezení je fakt, že to by byla bomba, to by pak byl fakt dokonalej kočárek, aspoň pro mě teda, i teď se té dokonalosti hodně blíží i bez toho otočnýho sedáku 😉

dendasek
5. únor 2013

@ciocca: taaak, sportak sel do sveta..poridila jsem pinkie nanoznik a super, super...maximalni spokojenost.
Vypada moc hezky a ani nebyl drahy🙂

ciocca
5. únor 2013

@dendasek U nás je situace taková, že ačkoli jsem myslela, že callisto začneme používat až na jaře, tak na cestování jsme ho začali používat už v tom prosinci, doma stále používáme hlubokou korbu. Zatím ho používáme jen s fusakem od emitexu, ale k vánocům jsem si nechala koupit také nánožník od pinkie. Jen jsem ho tam zkoušela připevnit a zdál se mi dobrý. Využívat ho budeme až nebude potřeba zimní fusak, případně když by byly velké mrazy, tak přes fusak. Ale zatím jsme si do mínus 9 vystačili jen s fusakem, tak to vidím spíš až na to jaro. Tak to jsem ráda, že jsi spokojená, to budu určitě taky 😉
Jinak co se kočárku týče, tak jsem po dvou měsících používání nadšená. A nechybí mi ani otočný sedák 🙂

ivanka5
15. bře 2013

Holky jak jste spokojené s kočárkem Cybex Callisto?? Nebudete třeba některá prodávat? 🙂

ladie
24. bře 2013

Ahoj holky, prodávám CC, barva Coffee, 2011, Praha. Ještě rok v záruce, minimálně ježděné, jako nové. Já jsem ho prostě MUSELA mít a po jedné krátké procházce zjistila, že to fakt není kočárek pro prcky (mám 160 cm). Koukněte ke mě na inzerát.

burbot
6. kvě 2013

Ahoj, uvažuju o koupit těchto golfek, ale úplně se mi za ně nechce dát 6 tisíc. Víte někdo, prosím, jaký je rozdíl mezi modely 2010, 2011, 2012 a 2013, když bych vybírala z druhé ruky?
A nechystáte se náhodou někdo prodat v Praze a okolí černé?

kofinek
27. čer 2013

@burbot Asi pozde, ale predavam callisto water colours 2012 v zaruce a jsem z Prahy 5 - andel. Ked tak napis do ip a vic info 😉

nikmik
1. črc 2013

Ahoj holky, jaký je rozdíl mezi golfky onyx, topaz a callisto ?

lucisa
12. srp 2013

@nikmik onyx přesně nevím, ale topaz nemá spojenou rukojeť, což callisto má. navíc má myslím topaz dvojitá kolečka, kdežto callisto jednoduchá.
koukni na prodejce, tam bude více info. 😉

lucka70
28. zář 2013

ahojte baby ja mam cibex callisto 2013 zo spojenou ruckou a som snim velmi spokojna

ameliejulliette
20. říj 2013

Prosím o zkušenosti, jakou autosedačku kromě Cybex Aton jste na Callistu vozily? (Maxi Cosi Cabriofix mi tam nejde...)
Děkuju 🙂

pinonka3
28. říj 2013

@lucka70 ahojky a jakou barvu prosím máš?

pinonka3
28. říj 2013

Ahoj holky, nechystáte se prosím prodávat callisto? 🙂

lucka70
7. pro 2013

@pinonka3 ahoj mam cierno sivo z oranzovimi pasikmi a som snim fakt velmi sopkojna

pinonka3
7. pro 2013

@lucka70 a prodáváš ? 🙂

lucka70
9. pro 2013

zatial nepredavam lebo len v lete sme ho kupili ale na druhy rok urcite budem predavat

ameliejulliette
9. pro 2013

@pinonka3 Ahoj, chystám se prodat Callisto 2011 barva Lagoon, už ho mám vyčištěný, jen nafotit, ale prodávám komplet i s autosedačkou, tak asi jedině, kdybys plánovala pro další 😀

pinonka3
9. pro 2013

@ameliejulliette díky moc! ale autosedačku prodáváme, tak nechci kupovat jinou 😀 A máme holčičku, tak ta barva by se mi pro ni nelíbila...ale škoda, moc díky🙂

tuliberka
22. led 2014

holky, jaké potřebuji adaptéry, když máme autosedačku (vajíčko) Maxi Cosi?

katynka83
28. led 2014

Ahoj, mám Cybex Callisto 2012 Pure Black, jsem s ním strašně moc spokojená, je fakt výbornej, neměnila bych, zkoušela jsem několik jiných golfek, ale tento je fakt nejlepší, dá se ovládat jednou rukou, při složení zabere maličko místa- dám ho i do malého Seatu Ibizy. S dítětem ho unesu sama do schodů a dá se dát krásně do lehu, používala jsem do něj i vložnou tašku. Autosedačku jsem na něj nezkoušela dát(máme jinou), ale s tou Maxi Cosi teda nevím, četla jsem od některých maminek, že jim to nešlo na něj dát, snad že šířka neseděla, každopádně bych si nechala vyzkoušet v obchodě, jestli to jde.

krmv
1. únor 2014

ale asi moc do terenu neni, spis do mesta

jarkapraha
26. bře 2014

Ahoj holky, jen kdyby nektera mela zajem, mam tu jedno Callisto v top stavu na prodej. Pouzivanej rok, max.spokojenost, no uz koncime s kocarkama.

misha85
11. čer 2014

Holky chci se zeptat. Vzou Vám kolečka? ?
Máme je doma 14 dni (nové) a už vrzou. Jezdim s nimi jen po silnici, chodniku a upravene cesty. Zatim zadne tereny. Tak se ptam je to normální nebo je mám jit reklamovat??
Diky za každou radu.

katynka83
11. čer 2014

@misha85 ahojky, no mě se to zdá divné, máme je asi 2 roky a nevrže nic, minimálně bych se zeptala v tom obchodě, kde jste to kupovali, co vám na to řeknou. Některé kočárky se mají promazávat (kolečka, brzdy), jiné ne(podle návodu), my promazáváme druhý kočár(tereňák), ale Cybex jsme ještě nemazali a vše funguje bez problému, asi bych to řešila v tom obchodě, nebo ještě zkusit zavolat na jejich servis(Cybex)

misha85
11. čer 2014

Katynka83 dekuji za informaci. Vyspim se a zítra s tim něco provedu

lucisa
11. čer 2014

@misha85 manžel čas od času vystříkal kolečka (a další spoje - např. u skládání) silikonem, třeba po delším prašném období, po dovolené u moře, jinak žádný problém 😉

misha85
12. čer 2014

Lucisa Děkuji za radu

pisisvori
16. zář 2014

Chtela bych se zeptat, jestli vam sla na callísto Maxi Cosi autosedacka.vsicni tvrdi,ze to jde,ano adaptery jsou dobre, ale vadi konstrukce, takze sedacka tan nepadne poradne a nedrzi☹

fefa123
30. zář 2014

@monako3 ahojky Moni, můžu se tě zeptat, jak dopadla reklamace koleček? Měla jsem stejný problém a bylo mi sděleno, že kočárek cybex callisto není určen pro jízdu vzad:( moc díky za odpověď

monako3
1. říj 2014

@fefa123 ano stejnou odpoved jsem dostala taky. A v obchode tak jezdily vsechny kocarky spatne dozadu