Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

hehena
24. únor 2011

@lucenek zajímavý, že dost mamin si stěžuje na zdvojený kola, že se s tím často někde zaseknou... já je vůbec nechtěla... zkoušela jsem v obchodě hodně golfek i se zdvojenýma kolama... Cybex má kola v celku bytelný se mi zdá, nejsou klasický plastový, asi něco trošku změkčenýho... ta spojená rukojeť bylo jedno z kritérií, si myslím, že je s nima pak jednodušší manipulace, když třeba nesu dítě, nebo táhnu kočár a nákupní košík...
jo ta FIALOVá je fakt kváááásná...... málem jsem jí Kubovi koupila 🙂)))))) ale má tyrkys 2010... je to teda spíše petrolejová...

lucenek
24. únor 2011

@hehena jo ta je taky šupozní.....jak které malé zdvojené naprd souhlas, ale janečko má tak akorát, multiway teda je mega...já měla 5 nebo 6 kočárů nooo 😀

beruskanula
24. únor 2011

ad kolecka... kola jsou bytelna, aj velka... nebojim se s nim brazdit teren 😀 🙂
kolecka mi prijdou matrosem dost podobny co jsou na briu a s tema nemame problem

🙂

ja bych zase nesla do zdvojenejch kolecek...

@lucenek vid 😀 desnej zamek mam 😀 😀
hneda /tyrkys je zuzo 😵 🙂 a to ja normalka jsem na cerny kociky 🙂

@hehena presne, nemusim tak resit slunecnik, hnusny uni clony 😀 ....

beruskanula
24. únor 2011

@hehena : my taky chteli spojenou rukojet 🙂 , presne jak pises 🙂 , proste ovladani jednou rukou je uz nutnosti no 😅 😀

ikarkulka
24. únor 2011

@beruskanula a já jsem ti zrovna psala v podstatě to samé do látkování 😉

ta barva je úžasná! dobře jste vybrali 😵

beruskanula
24. únor 2011

@ikarkulka : 😀
a diky 😵 🙂

triowax
25. únor 2011

@beruskanula díky za rozměr. hmm ale to je fakt uzounký.

janulka04
25. únor 2011

😕 @beruskanula jeee, krasny je 😵 😵 😵 😵
ty mas kolekciu 2011?
babule, takze ta strieska posuvacia a ta "genialna" kapsa vzadu je len u kolekcie 2010 a 2011? 2009 ju nema?
len sa uistujem...
tiez mam 167 cm, mozete mi napisat, kolko cm je to madlo od zeme?

barica
26. únor 2011

muzete mi prosim nekdo napsat, jak vysoka je zadova operka? vejde se tam treba i 3 lete ditko?

takove ty "hologramy" maji ted na sobe vsechny kocarky Callisto? na videu jsem vzdycky videla jednobarevne, ale to byly asi starsi typy, ze?

miriska
27. únor 2011

mám objednané cybex callisto 2010 černé, už se na ně těším, ža dorazí 🙂 prej do lehu jdou, tak já nevím, snad to nebude vadit, když to nebude uplně rovný.
vybrala jsem model 2010, protože jsem chtěla jednobarevný, což v kolekci 2011 nejsou ani jedny ☹ sice jsou ty barevný hezký, ale pak už se k nim nehodí všechno.
kupujete k nim i nánožník? my máme fusak elodie details a myslím, že dokud malej nebude mít špinavý botky, tak by se dal použít místo nánožníku...
@ikarkulka ty máš taky fusak ED, že? nezkoušela jsi jak to jde s Callistem dohromady?

miriska
27. únor 2011

jinak já mám 178cm, tak jsem se spíš bála, aby pro mě nebylo madlo nízko, ale doufám, že ne...

myslíte, že v něm můžu malýho vozit od 7 měsíců? chci ho vytáhnout na začátku května...

beruskanula
27. únor 2011

@janulka04 : diky, vecer zmerime 🙂 a pak pisnu

@barica : zadovou operku taky zmerim 🙂
ty hologramy maj asi jen ty novejsi 🙂 , tusim, ze 2010 je asi nema a 2009 urcite ne 🙂

@miriska : my taky nechteli uplne barevny a ten hnedy je takovej elegano, jinak kocarek mame taky cernej 🙂
2010 a 2011 maj stejnou polohu a to skoroleh 🙂 , vsude pisi, ze to je leh, ale neni uplny..prirovnavam to k tomu, jako kdyz ma dite zvedlou matracku pod hlavickou 🙂 , proste zvysena poloha 🙂
madlo pro tebe nizko nebude
🙂 , navic se da jeste vysunout 🙂

jinak, nas malej ma sest mesicu a na jare chci sportak a golfky taky vytahnout, obecne by se do golfek melo dite dat tehdy, az samo sedi, ovsem pokud jsou polohovaci a je tam ten skoroleh 🙂 tak to je jako kdyby dite lezelo vpostylce se zvysenou polohou 🙂

barica
27. únor 2011

@beruskanula moc diky za rozmer, kdyz se ti bude chtit, zmer mi prosim jeste i delku operky pod nozickami, aby mi to pak v souctu dalo celkovou loznou plochu, ty zadicka jsou pro me samozrejme nejdulezitejsi, abych vedela, jestli v nich nejakou dobu bude moci jeste lezet🙂...

na ruznych videich se chlubi, ze tam muze pohodlne i 3 lete ditko sedet? mne jde hlavne o to, aby tam mohlo ditko pohodlne i lezet🙂... uz jsem mela vybrane Peg Perego Si, jenze ty nemaji spojenou rukovet a dost blbe se mi to ovladalo, tak Calisto je ted horkym favoritem, ale nejsem si jista, jestli jsou dostatecne prostorne (hlavne na ten leh🙂)... moc diky!

miriska
27. únor 2011

@beruskanula no já si taky myslím, že je to jedno když tam stejně leží...my teda máme ještě cortinu trojkombinaci, takže máme ještě sporťák, ale myslím že budu radši jezdit s callistem, cortina už se mě okoukala 😅

teriskaa
27. únor 2011

my teda taky máme callisto a neměnili bychom za nic 😀

beruskanula
27. únor 2011

@barica : tze zadova operka ma 45cm a podsedak 37cm 🙂

@miriska : my mame taky sportak, ale Callisto budem taky hojne pouzivat🙂

@janulka04 : a madlo je od zeme 110cm 🙂

barica
27. únor 2011

@beruskanula diky za kontrolni mereni, asi na netu nekecali🙂, je to sice cca o 10 cm kratsi, nez Si od PP, ale to PP mi prijde docela velky, jako sportak a ten doma mame, potrebuji skladne golfky, takze dam asi prednost Callistu.

Holky, nevite nekdo, kde se da v nejake prodejne v Praze, resp. blizko Cerneho mostu, Callisto shlednout? Nechce se mi objednavat naslepo, tak bych tam vyslala manzela na pruzkum🙂...

barica
27. únor 2011

a jeste by me zajimalo, nanoznik, plastenka apod. se vse musi objednavat "navic", ze?! kupujete originalni nanozrnik, nebo nejaky jiny? diky!

beruskanula
27. únor 2011

@barica : tak v Praze mne napada Malvik 🙂

jinak, my koukali taky na PP Si, ale chteli jsme spojenou rukovet, navic se nam cybex libil vic 🙂

jinak jak pastenku, tak nanoznik jsem objednala navic-nanoznik zatim neprisel

🙂

triowax
28. únor 2011

@beruskanula a viděli jste je oba naživo????
Já váhám, calisto nebo síčko.
Calisto udává šířku rozloženého kočárku o cca 2cm větší než síčka
A já pořád váhám,váhám. Tady je oba na prodejne,abych vyzkousela nemají

jaru30
28. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Já si v sobotu vyzkoušela oba....Síčko je skladnější a lehčí než Calisto. Skládaly jsme tam s prodavačkou oboje a porovnávali.
Akorát že Sí má rozdělenou rukojeť. Ale mě se kočár zase líp drží, když nemusím držet ruce před sebou ale můžu ho chytit po straně. Teď je otázkou, jak se s nima bude manipulovat, když tam bude prcek 😵 Takže se vrátím ještě jednou 😅
Jo a taky Sí jsou nižší, takže mi víc pasujou.

beruskanula
28. únor 2011

@triowax : my se zamilovali do callista, tze na PP Si nedosla rada, ale prochazeli jsme kolem nich 😀 😀

jinak, mne cybex prijdou krasne lehounky 🙂
u nas fakt byla rozhodujici ta rukovet 🙂

@jaru30 : a beres teda klasik nebo completo? 😀 🙂 ....

triowax
28. únor 2011

@beruskanula no jo,ale 30cm šířka je fááákt málo.
chjoooooooooooooooooooooooooooooo

beruskanula
28. únor 2011

@triowax : ja nevim, mne teda nejak moc uzkej neprijde 🙂

blby je, ze nemas kde vyzkouset 😝

triowax
28. únor 2011

@beruskanula no ono 30cm sířka je fakt málo

jaru30
28. únor 2011

@beruskanula 😀 jooo holka, to kdybych věděla 😀 Já to furt měnim. To bude ještě trvat, než se rozhodnu 😀
Ještě bych chtěla zkusit, jak se drží Cybex Topaz. Asi vyrazím koncem března do Prahy na veletrh a pak to rozseknu! 😀 Tam bych si ošahala i ty x-landerovský golfky a taky Cybex Ruby 🙂
Hele, zlatý komunisti 😉 Dřív byly jedny golfky a bylo rozhodnuto hned 😉 😉 😉

beruskanula
28. únor 2011

@jaru30 : 😀 koukam, ze si od cyllisto dosla k PP Si a pak taky Topaz a Ruby a X-lander 😀 no potes... 😀 nezavidim rozhodovani 😀

bych se ani nedivila Jaru, kdyby si z Praglu dotahla uplne jiny 😀 a nebo callisto 😀 😀

janulka04
4. bře 2011

ahojte babule...
este jedna otazka..na fotkach na internete som si vsimla, ze ta kolekcia 2009 ma kosik akoby zo sietoviny a 2011 z takej pevnejsej latky..je tak? 😕
a mohli by ste niektora cvaknut, ako vyzera ta strieska, ked sa pretiahne?

moc dakujem 😉

miriska
4. bře 2011

Dneska nám dorazil callisto 2010. už jsem ho složila, jen nevím jak sundat podhlavníček, nevíte někdo? chci si tam dát fusak. píší na něm, že je od narození 😨 bála jsem se do toho malýho dát když je mu 5měs. a asi to teda nevadí...

beruskanula
4. bře 2011

@janulka04 : na predchozi strance jsem hodila fota, je tam i bouda 🙂