Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

miska84
19. únor 2011

Jinak jsou super akorat jsem mala a ta rukojet je poemrne vysoko, ale da se na to zvyknout,,meli jsme je pred tydnem na snehu v Rokytnici a docela se dalo..jako jsou to proste golfky no...takze na jaro , leto a na rovny povrch...brali jsme je kvuli mistu v aute..normalne mam Teutonii spirit, ale zabira moc mista...takze tohle bylo lepsi na presuny po silnici a dalo se, ale na jezdeni v zime jak tu nekdo psal misto sportaku bych je teda nechtela ani omylem...

miska84
19. únor 2011

Proste sportak je sportak na zimu a Teutonie sportak neni zadna velka parada, ale zase je to kvalita a tu jsem uprednostnila pred vzhledem 😉 a letos jak byla kalamita jsem mela problem projet s Teutonkou natoz s Cybexama..Jo a manzel mi ted rika, ze na tvrdem snehu ok, ale v hlubokem naprd, ale to asi kazde golfky ze se bori..jezdil tam s kocarkem hlavne on , takze jeho zkusenost 😉

bodlasek
19. únor 2011

@peko no skládali jsme nejdřív do nissana almera sedan a teď už týden do renault scenic, skládají se do deštníku a moc místa mi přijde že nezaberou-teda podle mě-normální kočárek nám u nissana zabral celý kufr a když jsme tam dali CC tak jsme měli ještě spoustu místa 🙂
@miska84 : máme ty samé 🙂

beruskanula
20. únor 2011

@peko :jdes taky do nich? 🙂 ja dnes objednam 😵
Kaja @ikarkulka je moc hodna a dala mi echo, ze na malvikovi maj i cerny 😀 -lonskou kolekci, a ja vaham....tze diky Kajo 😠 😀

ikarkulka
20. únor 2011

@beruskanula nemáš zač 😀 jinak jsem teď zmatená, ale přímo malvík mi píše, že i ty 2010 jdou do lehu 😕 já je snad fakt půjdu vytáhnout 😅 ale jsem přesvědčená, že nejdou.

peko
20. únor 2011

@ikarkulka Kájo upaluj je vytáhnout, ať víme co máš teda doma 😀 😀a Aňulka si může kdyžtak objednat ty černý 😉

@beruskanula Ani ještě nevím, musím je vidět na vlastní oči, tak doufám, že je budou mít na veletrhu a ozkouším

miska84
20. únor 2011

mam kolekci 2010 a jdou do lehu

beruskanula
20. únor 2011

@ikarkulka : tak co ja zkousela v krame ty 2010 tak ty sly do pololehu 😅 😀 , tak si vyberte... ta 2011 ma pet poloh ta 2010 ctyri....
Kajo, vytahla a vyzkousela? 😀 😅 supito, honem, vyndat, vyzkouset a pisnout 😀

jo a Kajo, fakt ti moc dekuji 😝 😀 😀 🙂

@peko : Peti, uvidis, na zivo se zamilujes jeste vic 😀 ver mi 😀 😀

jinak ad barva... my nejspis pujdeme fakt do coffee... no zatim jsme pro tuto barvu rozhodnuti, uvidime, co nakonec objedname 😅 😀

ikarkulka
20. únor 2011

@beruskanula aničko, to jsem ráda, žes mi to vlastně potvrdila. já jsem z toho fakt zmatená, protože vím, že mi do lehu nešly, ale říkala jsem si teď, jestli jsem se třeba bála víc zatáhnout, skončila v pololehu a myslela, že víc už to nejde, a teď tu hážu nesprávný info.

golfky jsou na půdě, kam se mi ani omylem nechce, takže budu ještě chvíli v nejistotě, než si to ověřím.
ale je to divný, každý říká něco jiného 😅 že by byly dvě verze 😀

miska84
20. únor 2011

no jako uplne do roviny nejdou jako uplne jak prkno, ale pololeh si predstavuju neco jineho..tohle bych rekla, ze temer 90%leh..nebo jak to napsat..proste ditko temer lezi na rovine....takze pro me je to regulerni leh

beruskanula
20. únor 2011

@ikarkulka
@miska84 : proste ta jedna poloha navic u 2011 je nejspis ten uplny leh 😕 😅 .... no my pujdem nejspis do ty 2011, tak pak poreferuju...spesl tobe Kajo, abys kdyztak dokoupila 😀 🙂

beruskanula
21. únor 2011

😎 objednano!!!! 😀 🙂 a uz se tesim az bude doma, ikdyz s nim jeste trajdat nebudeme 😎 😀 😀 😉

ikarkulka
21. únor 2011

tak se to vysvětlilo s tím lehem - mám radost, že kromě milionu dalších negativních vlastností, nemám taky sklerozu a pamatuju si to dobře 🙂
@beruskanula už snad nic dokupovat nebudu. naštěstí pro mě bych asi z nových barev nevybrala 😀 ale díky, určitě poreferuj.

beruskanula
21. únor 2011

@ikarkulka : neblazni 😀 ty mas milion neg.vlastnosti, jo? 😀

monako3
21. únor 2011

Ahoj holky,

chci si koupit cybex calisto a chci se zeptat na spokojenest vámi uživatelkami. Viděla jsem video na youtube a v jedné pasáži jak ukazovali, že se dá sklopit boudička, tak v zadu asi bude fuga co? Já myslela, že to bude celé zakryté.
Ještě si chci zeptat, mám 163cm a pár lidí mi řeklo, že je to pro vysoké osoby, tak uvažuji jestli nejsem malá 😒

beruskanula
21. únor 2011

@monako3 : zatim doma nemam-snad brzy prijde 😀 a tu boudicku si z kramu ted presne nevybavuju, ale co se vysky tyce, ja mam 159cm 😅 🙂 a v poho teda, myslim, ze to je mysleno tak, ze je pro vyssi, pze ma vysunovaci rukojet 🙂

monako3
21. únor 2011

@beruskanula Aha děkuji za odpověd....U nás v Ostravě ho nikde v krámě nemají a tak pojedeme s kamarádkou na veletrh do Brna skouknout i nové modely, tak jsem zvědavá.

monako3
21. únor 2011

Nevíte jaký je rozdíl mezí kolekcí 2010 a 2011, nebo to je jen designe??

beruskanula
21. únor 2011

@monako3 : ad rozdily... myslim, ze krom designu taky prave v poctu poloh, jak jsme tady s holkama resily..ikdyz
@miska84 psala, ze ma 2010 a dle ni jde taky do lehu, ale vychazim i s @ikarkulka z popisku kocaru...rok 2010 4 polohy a rok 2011 5 poloh-az do lehu....dle myho ma ta 2011 prave ten uplny leh navic...ale to je moje domnenka 🙂

janulka04
23. únor 2011

Ahojte babulky, nasla som na nete cybex callipso, uplne som sa zalubila, ale je to kolekcia 2009, tam je tiez asi menej poloh, vsak? neviete aj o inych rozdieloch? lebo je novy a za uplne super cenu...tak rozmyslam, ci ist do tej starej kolekcie alebo nova je naozaj "nova" po viacerych smeroch. Dik za odpovede 😵

bodlasek
23. únor 2011

@janulka04: já jsem šla taky do té staré kolekce, má to šedý rám...mám je asi měsíc a jsme spokojeni. Přijde mi jen málo rozdílů a u nás taky dost hrála roli cena 🙂

janulka04
23. únor 2011

@bodlasek jee, si zlata...no ja som nasla tuto

http://cgi.ebay.de/Cybex-Callisto-Buggy-purple-...

http://cgi.ebay.de/Cybex-Callisto-Buggy-chili-r...

bud, alebo 😵
a mne sa nahodou paci...mala bude mat v lete uz rok, takze uplne do lahu polohovat nepotrebujeme
trosku zavazila aj cena...ale ak ma nejake vazne nedostatky, tak pouvazujem aj nad novou kolekciou, ale tam sa mi nejako nepacia farby. Ja som zase za vesele farbicky, kedze ju chcem na leto....vyslovene len ako kocik na dovolenku 😵

moc dakujem za odpoved 😵

bodlasek
23. únor 2011

@janulka04: já bych šla to těch druhých, ale je to to samé co máme my....strašně jsem chtěla tu červenou ale v akci byli jen černé....ale jsme fakt spokojeni, taky záleží na co vše je chceš....u nové kolekce 2011 vím že jsou oddělené pásy od polštářku, jiná kapsa na boudě a přetahovací boudička

janulka04
23. únor 2011

@bodlasek co to je pretahovaci boudicka? 😕
este mam cas asi 2 tyzdne na rozhodnutie, tak mi velmi pomoze akykolvek nazor.

chcem kocik na leto, viac do mesta, na posedenia s kamoskami a tak, mame Quinny buzz a nechcem vlacit taky tank 😝 inak je ako kocik uzasny, ale naozaj hladame len nieco na leto, na Slovensko. Ale zase aby som ho vyuzila aj buduce leto....je ta strieska dost vysoko? zmesti sa tam aj vacsie dietko?

janulka04
23. únor 2011

@bodlasek este mozem?
toto video je k akej kolekcii?

https://www.youtube.com/watch?v=x9FIp0jlovc
beruskanula
23. únor 2011

@janulka04 : myslim ze k 2010

janulka04
23. únor 2011

@beruskanula dakujem 😵

a nemate kocky nejake fotky nazivo? 😕

beruskanula
23. únor 2011

@janulka04 zitra nebo pozitri mi callisto dorazi, tak urco nafotim 🙂

bodlasek
23. únor 2011

@janulka04: video je k 2010 přesně jak psala beruška
po tom co jsi napsala tak si myslím že ti bude callisto naprosto vyhovovat....jestli nemusíš mít nějaké extra vychytávky a jde ti i o peníze tak si myslím že ti bude stačit i ta šedivá 🙂
pretahovací boudička...že to odepneš a přetahneš před dítě...třeba když spinká aby na něj nesvítilo

janulka04
24. únor 2011

@beruskanula
@bodlasek jee babule, moc moc dakujem 😵 😵
@bodlasek je nadherny 😵 😵 😵
to v ciernej? nevyzera zle 😕 paci sa mi

ja som pokukovala aj po Silver Cross Halo, Dandelion, ale potom som si precitala negativne recenzie na anglickom fore, tak ma to odradilo, ale tiez krasny kocik, cierny a sedy ram 😵