Golfky Cybex Callisto. Jste spokojené?

nelar
21. bře 2010

Ahoj holky, máte některá tyto golfky? Jak jste spokojené, jak jsou prostorné? Díky za názory 😉

vendula_
15. říj 2014

holky prosím, objednala jsem Callisto, ale stále mi v hlavě vrtá ta nosnost...píší jen 15 kg narozdíl od Topazu který má nosnost 20 kg, jak to máte vy, vozíte i těžší děti ? dcera má 14 kg a ráda se ještě vozí, chodíme hodně pěšky, autem se to po městě nedá, než člověk ne´ěkde zaparkuje atd, takže hodně kočárek využívám, mám doma Cybex Topaz, ale chtěla jsem ještě i to Callisto, jen nevím s tou váhou dítěte ☹ Děkuji moc 🙂

lucenek
19. říj 2014

Callisto šel do týdne pryč, koupila jsem nový, ale byl nepevný v konstrukci, brzda resp zarážky na kolečkách měly velkou vůli, takže v buse popojížděli když bus zatáčel a bylo třeba jej pevně přidržovat.....no...děs, už bych nekoupila

naninka23
5. pro 2014

Ahojte. Mám Cybex callisto asi tri mesiace. Som s nim spokojná, zatial som s ním žiadne problémy nemala.

Len sa vás chcem spýtať maminky, ktoré ho máte .. máte kolesá ktoré su pri vás trošku našikmo ? Mne to stale pripadá, že sú nakrivo. Fotky, ktoré pozerám sa mi aj zdajú, že aj tie ostatné tak sú a nielen tie naše.

A ešte ... ako dám fusak na tento kočík ? Nejak treba dať dole pásy ?

Ďakujem za odpovede 🙂))

katynka83
8. pro 2014

@naninka23 Ahojky, fusak na kočárek se dává trochu blbě- musíš sundat ty pásy, nebo si pořídit fusak přímo na ten kočár, já si ho přešila z klasického fusaku- prostříhala, obšila, ale pokud nešiješ, je i originál Cybex, ale myslím drahý, nebo pokud už nějaký máš, zkus se zeptat u švadleny, jestli by ho upravila. Ono to skládání kočárku i s tím fusakem vevnitř je totiž takový blbý a při každém složení a rozložení kočáru nebudeš pořád předělávat ty pásy, lepší je mít ten fusak prostě upravený na míru kočárku 🙂 .
Kolečka mi našikmo nepřijdou, ale je fakt, že se s ním nedá moc couvat, ale on je tak vyrobený, prý je to schválně, že jako kvůli bezpečnosti- některý ženy to tady už řešily, někomu to vadí, někomu ne, nám třeba moc ne 😉

rokel
11. únor 2015

ahoj všem, prosím nějaké nové zkušenosti s Callistem? Z jakého důvodu není vhodný pro osoby menšího vzrůstu?

pavcza
28. únor 2015

ahojky, v týdnu mi přišly golfky callisto, vždycky se mi strašně líbily, jsou u nás neokoukaný za mne plus nezdvojená kolečka a spojená rukojeť. Riskla jsem poprvé objednat bez předešlého vyzkoušení a jen bazárkové. Chci se zeptat, přední kolečka trochu vržou, pomůže promazání? Dle videí na youtube a podle barvy a střihu zadní kapsy mi přijdou, že jsou asi rok 2011 a chtěla bych se zeptat, má madlo tak velkou vůli, že jde s ním hýbat nahoru a dolu? Viděla jsem na youtube, že úplně pevné není, ale ani taková vůle, tak teď nevím, jestli to tak má být? Zatím jsem nemohla otestovat venku, marodíme, ale přijdou mi na ovládání docela těžké.
@rokel asi, že rukojeť je vcelku vysoko, já mám 164 cm, ale riskla jsem to, ještě jsem s nima nejela, protože jsem nemocná, ale doma co jsem zkoušela mi to tak hrozný nepřišlo, no uvidíme venku.

katynka83
2. bře 2015

@pavcza ahoj, promazání na ty kolečka by stačit mělo, ovšem samozřejmě záleží taky na tom, jak moc kočárek používali minulí majitelé(kolikrát vidím venku v kočáru 2 děti na sobě, to asi moc kolečkám neprospěje 😒 ) .Jinak to madlo myslíš asi rukojeť(co drží maminka)? Tak to by se hýbat nemělo, já mám rok 2012, je polohovací jako do dvou výšek, ale nemělo by se viklat do stran, nový byl úplně pevný, ale používáním se samozřejmě trochu povolí, jinak mě se s ním jezdilo vždy dobře (mám 172 cm). Ale jestli jsi myslela jako madlo co má před sebou dítě, tak to je hodně ohebné a pružné 🙂 .

pavcza
2. bře 2015

@katynka83 díky za odpověď, myslela jsem to madlo u dítka, konstrukce naštěstí je stále bytelná, v tom měla prodávající pravdu. Ale právě to madlo u dítka, že malá si ho chytla a zvedla o kus k sobě a hned olizovala 😉 . Ale zároveň se snadno sehne dolu, malá je teď zvyklá z druhýho kočárku se nepoutat (přes fusak mi nestačily pásy), tak doufám, že si zase zvykne, protože to madlo je prostě na mne moc nestabilní, ale právě jsme s manželem koukali, že to tam drží jen ta látka a na bocích je už trochu uvolněná, že když ji nahoře přidržíme, trochu se to madlo i zvedne a není tak hybné. Hold daň za to, že je použitý, už trošku lituju. Jen stále neotestováno venku, protože stále marodíme teď už i malá.

marki5
14. led 2016

prosim mám takový dotaz....jde u tohoto kočárku poutat dítě jen tříbodově?