Golfky Cybex Topaz. Máte zkušenost?

anatanka
8. bře 2009

Novinka na trhu, kterou si chci poridit, bohuzel jsou tak nove, ze mi o nich nikdo nedokaze nic rict a nikdo je nevidel nazivo. Je tu nekdo, kdo je videl a muze mi dat jakekoliv reference? Moc diky.

anatanka
autor
8. bře 2009

Preklep totalka - CYBEX!!!! 😝 😝 😝

enca
31. bře 2009

Ahoj, já jsem kočárek Cybex Topaz měla doma v červené barvě. Poslal jsme ho zpátky, protože se nám nelíbila barva, byla úplně jiná než na obrázku, taková nevýrazná, ale jinak je super, takže zrovna objednávám ten stejný, jen hnědy, tak jsem sama zvědavá, jaká ta barva bude, kamarádka ho taky u mně viděla a objednává si zelený. Tak nemějte strach, je fajn, jen vybrat správnou barvu 😉

krista
15. kvě 2009

zuzinka6 • 1d • Dnes v 10:25
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-topaz
ahoj holky nemáte některá zkušenosti s těmahle golfkama? 😉 díky

zuzinka6
15. kvě 2009

Kristo díky 😉 😉
mě se líbí ta tmavší červená, ale nikde na krámu je nemaj 😒 .a nánožník k nim taky neni, jenom fusak za 1650...
ani na netu neni odfocenej ze všech stran

luckylou
17. kvě 2009

ahoj, Cybex Topaz jsem si poridila jako druhy kocarek do auta a na cestovani..nemuzu nez ho vychvalovat, lehky, operka jde az do lehu a hlavne design, aspon pro me, naprosto ojedinely a hlavne (zatim) neokoukany 😉

smardik
17. kvě 2009

luckylou pro jak staré dítko bys je doporučila?

luckylou
17. kvě 2009

smardik..ja jsem na ne narazila nahodou, protoze jsme jeli se 4mesicnim mimcem autem k mori, tak jsem shanela skladnejsi kocarek nez Maxi Cosi Mura, ktery zabere cely kufr a nasla jsem tenhle..jak jsem psala, operka je do uplneho lehu, tak ho lze, samozrejme provizorne, hluboky nenahradi, pouzivat prakticky od narozeni, ja ho pouzivam od 4 mesicu a myslim ze i 3 lete dite uveze bez problemu

smardik
18. kvě 2009

luckylou můj malý bude mít příští měsíc 7měsíců a právě chci něco skladného a lehkého, bude to jako druhý kočár tak by snad šel. Moc jsi mě potěšila odpovědí, ten kočárek mě zaujal a nebude jich moc jezdit 🙂 tak jsem ráda, jen musím zjistit kde v obchodě ho u nás mají

luckylou
19. kvě 2009

ja ho mam z www.ondalek.cz , meli vsechny typy i barvy 😉 ...tak at jsi spokojena 🙂

macanet
26. kvě 2009

Prosím mohl by někdo kdo ten kočárek má hodit fotku, jak vypadá v reálu? Ještě jak je v úplném lehu, dímy moc, váhám na chicco multiway a cybex topaz 😔 Asi se zblázním 😔 😀

eimiky
27. kvě 2009

Aj ja som jeho fanynka, na Sk ho snáď ani nikto nemá.Chcem sa spýtať koľko dní trvalo, kým Vám ho poslali?
Neviete mi poradiť internetový obchod, ktorý zasiela aj na SK? Ď

macanet
27. kvě 2009

eimiky zkus tenhle obchůdek http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske-G... mají tam na Slovensko kontakt. Snad budou mít skladem kočárky, jelikož jsem včera psala do jednoho e-shopu a nemají!!! Čekací doba přes měsíc, jinde 5-10 dní 😉

eimiky
27. kvě 2009

macanet ďakujem za info, idem to kuk

macanet
27. kvě 2009

Tak nevím, ale myslím, že cybex nebude pro prcky, jako já ☹ Dnes jsem viděla v obchodě podobné jako cybex a byla na mě rukojeť vysoko☹ Ještě jsem napsala do obchodu, jak je rukojeť vysoko oproti chicco multiway který mi padli krásně do ruky. Mám 165cm. Maminky co máte cybex, jak je to s vaší výškou a rukojetí.

eimiky
27. kvě 2009

to ani nesranduj, ja mám len 164, ale veď tam sa dá rukoväť výškovo nastaviť

macanet
27. kvě 2009

No tak já psala paní do čáryfuka, byla velice ochotná a sama má 170 a říkala, že jí teda padne skvěle, ale ať si to přeměřím, já si zadala na MMB -fotky pak do vyhledavače cybex tam jedna maminka má oranžový cybex onyx a rozměry, pak jsem si našla na čáryfukovi rozměry a fakt je nemůžu mít 😢 Já mám teď golfky a rukojeť mají 104cm což je akorát pro mě.

macanet
27. kvě 2009

Nechci tě zrazovat to vůbec ne, mě se taky líbil, tak by bylo i nejlepší, kdyby se vyjádřila nějaká maminka, co ho má a co je podobně vysoká😉 Já si četla na MMB diskuze a spokojenost s nima byla 🙂

macanet
27. kvě 2009

Teď mi psala maminka na mail z MMB , že má 163cm a jí vyhovuje, že jde o zvyk, tak fakt přeměřit 😉

eimiky
27. kvě 2009

Ono by to bolo najlepšie vyskúšať, lenže keď vôbe nemám kde a inak ja mám vysokého manžela, zase nemôžem mať moc nízke.Možno by to na také moje vozenie stačilo, ja to chcem len ako dovolenkový a taký občasný kočik, lebo ja mám casualplay s4, s ním som spokojná, len chcem ešte niečo menšie, skladnejšie.

eimiky
27. kvě 2009

ako si to našla na MMB ja to nejak nemôžem nájsť 😒

eimiky
27. kvě 2009

sorry už to mám 😉

kruguer
30. črc 2009

tak jsem zakoupila dnesla topaz a jsem nadšená! je super

lucy.l
6. pro 2009

ahojky, chtěla jsem se zeptat, myslíte že je výraznbější rozdíl mezi Cybex Onyx a Cybex Topaz ? Topaz mají madlo, jinak jsou ale onyx o 1000,- levnější ...

collette
25. črc 2010

Přidávám se do klubu. Včera nám ho přivezli. Nechci to zakřiknoUt, ale jsem NADŠENÁ 😵

renatathka
18. říj 2010

cybex topaz a moje VELICE špatná zkušenost s ním.. 😠 😒 😠
ahoj všichni,
musím se zmínit velice špatně o kočárku cybex topaz
koupila jsem ho v prosinci 2009 a byla jsem nadšená jak je prostorný, naprosto super i pro novorozeně,protože záda jdou dát až dolů a hlavně je opravdu vysoký,že se nemusí vyšší maminka nijak hrbyt.........
Po pár mesicích,se hned zasekla 1 brzda u kolečka,za další mesic se zasekly kolečka přední ,je nanich klik aby se otáčeli anebo aby jeli jen jedním směrem,před 14 při pokusu o opravu té brzdy,která se úplně odtrhla(je totiž z nekvalitního plastu)ji můj přitel musel odpilovat,protože nešli nijak odšroubovat,není na nich ani jeden šroubek.Pro vysvětlení,kočárek je v záruce a měla jsem s ním jet do obchodu,kde jsem ho zakoupila,ale já nejsem v čr (budu až na vánoce)kde jsem ho koupila,takže to byla jediná a nevyhnutelná možnost, protožr jiný nemám a potřebuju ho,takže proste přítel musel uřezat brzdu,která bránila v normálním užívání......k tomu látka se začíná prodírat a švy se začínají p párat,kočárek je vystaven velké záteži,používám ho denně,ale něco by mel přeci vydržet..
u první dcery se tohle začlo dít až po 2 roce užívání. meli jsme kočárek inglesina...........takže opravdu nevím,jaký jiný golfáč jít hledat.....kočárek cybex je hezký,vzhledný,ale je vyroben v ĆíNE z nekvalitních materiálu,zadní kolečka při jizdě pozpátku začnou křupat a křivit se,až kočárek přestane uplně jet........možná že jsem narazila na zmetek,ale jsem opravdu dost zklamaná.............

ametob
24. říj 2010

Ahojky,
@renatathka To jsi mě nepotěšila, zrovna se ho chystám koupit, tak prosím o další zkušenosti 😉
@collette
@kruguer Děkuji všem 🙂

neli
10. říj 2011

Ahoj holky, chtěla bych trochu oživit diskusi o golfkách Cybex Topaz. Máme je teď nově koupené a vzhledem k počasí uvažuju o tom, že tam dám už teplý fusak. Nějak se mi ale do toho nechce, protože mám za to, že ta "instalace" bude docela složitá. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak složité je vyndat popruhy a provlíknout tam fusak? Máte na to nějaký "fígl". Nebo nedáváte fusak do těchto golfek vůbec? Předem dík za zkušenosti.

mmiirrkkaa
24. dub 2013

Nějaké nové info o kočárku, byly by ? 🙂