Golfky Cybex Topaz nebo Peg-Pérego Sí?

teritera
18. únor 2012

Holky,máte některá zkušenost s těmito golfkami ? Můj favorit je Cybex Topaz a přítel chce Síčka. Neumíme se dohodnout,tak bych chtěla znát názory Vás,které jste se s nimi setkaly a dle toho se rozhodnout. Předem děkuji za příspěvky.

sabi.m
19. únor 2012

Ahoj, mám Síčka a jsou super - celkem dlouhá ložná plocha, velká boudička, která jde i překlopit, velký koš, jsou lehoučké, snadno se skládají, po složení stojí. Měla jsem i Cybex, ale Callisto, nelíbila se mi moc sedací část, taková měkká, ne polstrovaná, žádné bočnice, zdál se mi dost nepohodlný pro dítko, po měsíci jsem ho prodala a nechala si Síčka, ale nevím jak je na tom Topaz...

lucenek
19. únor 2012

@teritera no já je měla týden a šly z domu kostitřas klepací.....měla jsem před nimi Jane energy a ty se s e sí nedaly srovnat, síčko vytřepané, do košíku lezeš zásadně z boku, jelikož ze strany řidiče je nahoře ta zkřížená konstrukce-nechápu proč tak pitomě a brzdy na prd je tam široké rpzpětí zoubků a záražky takže kočík ať stojí tak trochu popojíždí zejména v busu a na kruháči jsem měla co dělat, takže letěl hned...škoda peněz pro mě....
ale bouda super dlouhý- asi o 3cm než jané energy

lucenek
19. únor 2012

radši bych šla do cybexu ta střecha jde překlopit i v lehu dopředu a funguje tak jako clona....kvalitnější matroš potahový řekla bych oproti Sí

teritera
autor
19. únor 2012

Tak holky já to nakonec vyřešila jinak. Narazila jsem na výhodnou cenu Jané energy (ty byly třetí ve výběru) a už jsem domluvená,že je beru. Já potřebovala golfky na cestování a dle recenzí Jané energy jsou na tohle nejideálnější. Tak snad budu taky spokojená. Jinak děkuji za příspěvky

teritera
autor
20. únor 2012

@sabi.m
@lucenek jsem vás zapoměla označit v komentáři nahoře 🙂

lucenek
20. únor 2012

@teritera mám a můžu potvrdit že nejlepší

teritera
autor
20. únor 2012

@lucenek tak to jsem ráda. Sice jsem četla ,že je celkem úzký a že dítě ve fusaku je v něm jak tlačenka,ale na zimu vytáhnu zase sporťák. Už se na ně těším !

lucenek
20. únor 2012

ne ne jsou stejně široké jako Sí..já měla oboje jak sí tak energy ty teda ještě mám

jennyska
9. zář 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Kočárky Peg Perégo a protože vy s těmito máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/kocarky-peg-perego/ ? 🙂 Pro Vás možná aktuální https://www.modrykonik.cz/peg-perego-si

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárek a rozhodují se mezi různými značkami a typy kočárků. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska