Golfky do města s dlažebními kostkami. Půjde to?

listicka77
29. srp 2008

Potřebovala bych poradit s výběrem golfek. Chci je jen do města, do přírody raději nosíme. Na asfalt určitě stačí nějaká kolečka 14 cm, ale my se hodně často vyskytujeme ve městě, kde jsou všechny komunikace dlážděné (některé velkými žulovými kostkami), a tam si to neumím s takovými kolečky představit. Máte někdo zkušenost s takovým problémem? Můžu investovat tak 4-5 tisíc. Díky.

kristi
29. srp 2008

ja mam ty Chicca , jezdime s nima po Praze uz rok a v pohode...

listicka77
autor
29. srp 2008

Jo a zapomněla jsem dodat, že musí mít zádovou opěrku sklopnou až do lehu (chci je už teď jako cestovní skladný kočár).

Kristi a jaký model od chicca?

kristi
29. srp 2008

ct 0.4

poupe
29. srp 2008

listicka ani nevim jestli se delaji golfky az do lehu ☹

listicka77
autor
29. srp 2008

Poupě, ano dělají. Není jich zas tak moc, ale jsou. A některé jsou skoro do lehu - úhel 170 stupňů, to by asi taky stačilo. Např. Esprit speed sun, Jané energy, Hauck candy plus, Knorr eagle, Neonato pippo.

la.kup
29. srp 2008

já mám chicco multiway a spokojenost. jsou polohovatelný a ne moc těžký.

listicka77
autor
29. srp 2008

La.kup: A jezdíš s nimi i přes nerovnou dlažbu? Já se toho hrkání přes kostky fakt bojím. O chicco multiway taky uvažuju, zapomněla jsem je zmínit. Ale nemají odpružení, že?

musko
29. srp 2008

listi, tie chicco ct0.5 sú super aj na kocky - my tu u nás máme katastrofálne cesty, kamoška ho má už rok a super

frog
29. srp 2008

http://www.detatko.eu/zbozi/3212/Golfove-hole-C... já jsem s nima max. spokojena,taky tady máme dost kostek a jdou dost do lehu,ne uplne na rovno,ale uhel sklopení je velkej.

listicka77
autor
29. srp 2008

Holky, ty chicco ct 0.4 ani 0.5 už se nevyrábějí. Asi jsou místo nich ty liteway a multiway. V některých eshopech je ještě mají, ale já je musím koupit v kamenném obchodě (mám dárkový šek).

kubinkov
29. srp 2008

Já jsem po dlouhém váhání vybrala Moon FIT 3. Polohovací opěrka zad téměř do lehu, dobré odpružení, aretace předního dvojkolečka, váha jen necelých 7 kg, dobře se ovládá i v ne úplně rovném terénu, po složení je jako taška a sám stojí... Cena 3000,-, ale je to pro nás zatím jen příležitostný kočár a počítám s ním až bude malý větší. Teď jsme s ním absolvovali dovolenou v Chorvatsku a jsme spokojeni. 😎

musko
29. srp 2008

listi, tak potom asi tie Multiway http://www.babyexpert.cz/produkt/golfove-hole-m... - zdajú sa fajn, kolečka sú dosť veľké 😉 My sme mali ct 0.2 a tie boli tiež skvelé 🙂

tvarohacek
29. srp 2008

no, my mámte ty chicco multiway a já bych už do nich určitě nešla, možná je to o zvyk a možná jsou všechny golfky plus minus stejné..

listicka77
autor
29. srp 2008

Tvaroháčku a proč ne? Co ti na nich vadí? Od golfek asi člověk nemůže očekávat takový komfort vožení jako od pořádného kočáru, ale rozdíly určitě jsou. Jenže já jako prvomatka, co se o takové věci nikdy nezajímala, nemám s čím srovnávat.

sisstin
29. srp 2008

listicka: Cossato Pogo jsou úplně do lehu 😉

tvarohacek
29. srp 2008

tak mám pocit, že se v nich malej stáčí zádíčkama k jedné straně - není to jen můj postřeh, už jsem to jako problém zaznamenala na více diskuzích...
a pak to hrkání, kolečka jsou sice krásně široká, to je pravda ale jak jsou umělohmotná, tak jet po pražské dlažbě je nic moc..

já je teda vyzkoušela cca před dvěma měsíci a vrátila se s radostí k hlubokému..jako používat je budu, ale např. jen na cesty do centra k lékaři apod..

sisstin
29. srp 2008

tvaroháček: taky máš na golfky malý dítě..to je spíš tak až od 2let 😉

tvarohacek
29. srp 2008

sisstin, no snad to bude lepší, já je teda chtěla prodat, jenže je vybral manžel a bylo by mu to líto...

sisstin
29. srp 2008

tvaroháček: co koukám, tak hodně holek nekupuju sporták...a rovnou golfky, což moc nechápu teda 😒 jako u lističky to je jasný, když nosí..a chce to jen někam na chvíli...ale pro plně kočárkové dítě mi to teda přijde děsný..aby třeba v 8m bylo v golfkách 😕

tvarohacek
29. srp 2008

siss..no já mám inglesinu 😉 a sporťák jsme dlouho nevyužívali, protože malej neseděl a v hlubokym řval, než sem přišla na to, že může jezdit na bříšku...
a golfky jsou ve městě na popojíždění ok a hlavně do busu, metra apod..to my přijde i pro menší dítě ok..

bielanevesta
29. srp 2008

my mame golfky Dema lothus sport a nemožem si ich vynachváliť. Sú ľahké(7 kg) skladné, na kostkách celkom v pohode a čo je najlepšie dajú sa dať do úplného ľahu 😉

sisstin
29. srp 2008

tvarohaček:jj..na krátký přesuny ok 😉 já teda ani nevim, jestli je vůbec budu kupovat 😕 ale když jo..tak to budou Quinny Zapp... 🙂

listicka77
autor
29. srp 2008

Siss, taky mi to přijde prdlý. My jinak máme trojkombinaci, takže sporťák si užije taky. Ale u nás je kočár jen na projížďky v době spaní, v bdělém stavu v něm nechce být.

tvarohacek
29. srp 2008

to mi přijde 😔
se tu někde řešil pravopis, ne 😀

kubinkov
29. srp 2008

Mě se quinny zapp taky moc líbily, ale nemají polohovací záda. A jak jsem později zjistila jsou kočárky, které vypadají podobně a mají polohování zad a třeba i nánožník a nákupní košík v ceně. 🙂

sisstin
29. srp 2008

listi: některý holky dávaj i tříměsíční děcka do sportáku 😕 já řešila, jestli to není v necelých 6m brzo 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
29. srp 2008

kubinkov:jj..nemá polohování..ale jelikož předpokládám, že jestli je koupim, tak min. ve 2letech, což už asi moc v kočáru spát nebude 😉 ale jsou dost drahý teda 😕

kubinkov
29. srp 2008

Naše holky v kočárku usínaly, dokud jsme je vozily, pravidelně. Dobře si pamatuju, jak jsem hrdinsky vyrazila s téměř 2,5-letou dcerou autobusem do města bez kočárku, že přece už nespává, ale ona usnula pěkně tvrdě a musela jsem ji nést. Byla zima a ona měla šusťákovou kombinézu a pěkně mi klouzala... 😝 No teď jsem radši i golfky pořídila polohovací. 😉 Ta cena je na golfky fakt " hustá".

sisstin
29. srp 2008

kubinkov: a to jsou bez ničeho..já mám Quinny Speedi..a cena doplnků se vyšplhala na 7tis 😒 , k těm Zappkám se taky všechno musí koupit 😒

kubinkov
29. srp 2008

V obchodě, kde jsem nakupovala kočár mi paní s úsměvem povídala, že quinny je jako mercedes v autech, platí se značka. Tip na náš moon mi dala právě ona, že s ním má dobré zkušenosti. Měla jsem dva favority: espiro a moon, ale kvůli hmotnosti jsem koupila moon.