Golfky do terénu a zároveň pro větší děti

abhaya
14. lis 2010

Ahoj holky. Prosím o radu.
Potřebuji skladné golfky, co se dají snáze složit, rozložit, vložit do auta. Mají odpružená pogumovaná kolečka, pětibodový pás, nastavitelnou rukojeť a jsou vhodné pro větší děti.
Momenálně mám sporťák od x-landeru, ale v roce se mi do něj dcera už nebude vejít. Teď je jí 10 měsíců a už jsou jí jen tak tak. Je to naše dlouhánka, tak potřebuju golfáče, které jí aspoň do dvou let vydrží.
Jsme s manžou dost aktivní, takže potřebujeme golfky, které zvládnou lesní cestičku, štěrk a trochu terén. Po krámech vídám golfky jen do města a v krosničce se mi naší princeznu tahta nechce, už teď má 10 kg 😀 .

andrusek
14. lis 2010

Ahoj my mame chicco multiway a max,spokojeni.maji vše co požaduješ krom nastavitelné rukojeti. 🙂

akcull
14. lis 2010

Já za sebe můžu doporučit Teutonia Solano a Maclaren Techno xlr. Oboje zvládnou i jízdu po jiné terénu než jsou nákupní centra.
Solano je skladnější do menšího tvaru, odpružené, takové bytelné, stříška se dá překlopit dopředu jako clona, vejde se do něj i dvouleté dítko 14 kg a 96 cm. Nevýhodou je vyšší váha 10 kg a polohování jako celá sedačka.
Maclaren je opravdu hodně prostorný a pohodlný pro děti, dá se dát skoro do lehu, šířka sedačky je 36 cm, stříška se dá překlopit dopředu jako slun. clona, má velká odpružená kolečka, nastavitelná madla...

Ještě mě napadl Gesslein f4 buggy, to je už něco mezi sporťákem a golkama, s těma osobní zkušenost nemám, ale docela mě zaujal, že zvládne i jízdu po lesní cestě a je prostorný...

m311
2. led 2011

Ahoj,
napadlo mě, ráda bych prodala golfky Inglesina zippy (model 2011), samozřejmně v záruce.
Pořádám aukci od 1,- Kč . tak pokud by měl někdo zájem... Jukněte na: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6639619
Díky a šťastný nový rok. 🙂

maximka33
2. únor 2014

poradíte nové typy golfek?

jejule
1. zář 2014

Holky, máte někdo typ na golfky do terénu, které jsou skladné a lehké pro spíše větší dítko? A aby byly také trochu pohodlné 😀

alendariela
13. led 2015

to by mě taky zajímalo 😀