Golfky Easy Go Loop. Jděte do nich

ve24
20. led 2010

Tak už ho mám doma, jsem s něho strašně nadšená. Je suptový a to jsem už vyzkoušela hodně kočárků-cossato, quinny, chicco, euro card, baby design travel,... ale tento je opravdu suprový, za tu cenu je naptosto luxusní. Prodejce mi to psal, ale moc jsem tomu nevěřila. Má super teplou vložku do kočárku, suprový nánožník otelpený. Prostě super.
Takže holky, když budete chtít golfky za super cenu, tak určitě do nich jděte. 🙂

gabik76
31. led 2010

ahojky taky se mi líbí 🙂mám trochu strach z toho jednoduchého kolečka, jak je to s bytelností?

balogo
18. únor 2010

ahoj ve24. Som zo Slovenska, zapáčil sa mi tento kočík, no nikde si ho neviem pozrieť osobne.
Mohla by si mi podať nejaké info, keďže ho už máš doma? 🙂
Dá sa dať strieška úplne preč?Prípadne neobťažovalo by ťa poslať mi realne foto na mail.
Zatiaľ ďakujem

gabik76
20. únor 2010

balogo my ho máme, zatím jezdíme teda jen po byte,ale je super 🙂 stříška jde sundat úlně pryč...ptej se

veronika81
14. bře 2010

ahojte baby,
zapáčil sa mi tento golfáč, zháňam niečo na leto. Ten zeleno sivý je úplne úžasný 😵 Môžete napísať prípadné negatívna, ak ste niečo našli 😀

Ja mám teraz PP GT3, zvyknutá na veľké nafukovacie kolesá, tak sa tohto trošku bojím..

kacka.l
15. bře 2010

Veronika, jestli máš PPGT3 budeš zklamaná, je strašně malinký, ložná plocha jen 77cm, což je o 20cm méně, než mají gt3, jinak je moc krásný. To už byl fakt o hodně lepší golfáč juniors la palma cena sice o tisíc vyšší, ale rozměrově je někde úplně jinde.
Ale třeba se pletu a budeš moc spokojená. 😉

gabik76
15. bře 2010

ahojky...myslím,že je těžko porovnávat golfky s velkým kočárkem s nafuk kolama...

kacka.l
15. bře 2010

To určitě, to je jasné, jen mě se zdají strašně malé, roční mimino už si neopře hlavu, teda dle fotek. Jinak je moc pěkný. To je jen můj názor. 😉 🙂

gabik76
15. bře 2010

kacko to si nemyslím,my máme deset a půl měs.70 cm a místa je dooost 😉

kacka.l
15. bře 2010

Jasně záleží na mimi, my máme 8 měsíců a 76 cm, to by byly tak na teď, ale za půl roku na nic. Ještě, že je na trhu tolik golfek, aby bylo z čeho 🙂 🙂 vybírat.Já nechápu proč je dělají všechny jak pro blechy.
Co byly opravdu pěkné golfky a praktické i když na netu nevypadají byly babypoint casper a super byla jejich novinka -mark q Ty se mě líbily taky, prostorné, přitom jednoduše skladné, kdybych neměla Pliko jdu do nich.

kikimaruska
4. kvě 2010

Ahojky, přikládám fotku spícího synka. Měří 85 cm a spinkáme v pohodě 😉

nyala007
2. čer 2010

ahojte, taky se mi líbí, ale teď jsem někde četla, že má kolečka hodně blízko u sebe a že do nich rodičové při chůzi kopali....

lia09
16. črc 2010

ahojte,potrebujem surne poradit ohladom tohot kocika.Ja ho mam tiez,asi tyzden,je velmi super,hlavne moje mimi tam krasne sedi.Mam vsak taky problem,tie predne kolieska su otrasne,strasne tazko sa otacaju ked s nim idem.Niekedy neviem ani zabocit a neviem ci to tak ma byt alebo to mam ist reklamovat.Ake mate s tym skusenosti?

e_kociky
16. črc 2010

lia09 skús ich namazať, striekni wd40 malo by ti to pomôcť

lia09
16. črc 2010

a co je to wd 40,lebo nic take nemam.Aspon myslim.A este jedna vec,tie predne kolesa sa vraj daju nastavit tak,aby sa neotacali tou packou,lenze ani to mi nefunguje

kikimaruska
28. črc 2010

@lia09 : na předních kolečkách je taková kulička a tu dáš na druhou stranu a kolečka se zaaretují. Mě se otáčela přední dobře, jen když přišel nový, rukou sem trochu odtahla ten plast tech plast.držátek co vedli od středu kola lahoru (byly moc blizko a dřelo to o kolo). A po první projiždce začala přední kola hrozně vrzat, namazala sem a bylo to ok 😉 .Ten wd 40 by měli mít i v cykloprodejnách, vědí co ti dát, když řekneš že to chceš na promazání kol kočárku.

zer_0
13. říj 2010

Tak za tyhle golfky jsou zbytečně vyhozené peníze, moc blícko od sebe kolečka na to už jsem si zvykla. Pláštěnka je naprosto tragická je jen na kousek stříšky takže pršet malý může rovnou na hlavu a na suchých zipech na uchycení dost šetřili sotva obepnu konstrukci. Naprosto nefunkční brzdy samy se od sebe povolují takže při jízdě autobusem kočárek křečovitě držím aby mi tam nejezdil navíc jsou brzdy z chatrnýho plastu po 2měsících ježdění se mi jedna ulomila což jsem čekala, že to stejně příjde. Doporučuji se pohlédnou po jiném kvalitnějším.

bufina
26. lis 2010

Koukám že co mamina, to jinej názor 🙂 Sem golfky obědnala, tak su zvědavá až dorazí. Že budu kopat do koleček s tím počítám. Přece jen je to velkej rozdíl mezi normálním kočárem a glolfkama, tak nemůžu čekat že budou kolečka daleko od sebe. A hlavně ho potřebuju jen na nákupy a max na pár dní v měsíců k manželovým rodičům na vysočinu, takže každej den využívanej nebude.

dedulka
2. bře 2011

Já mám taky tento kočárek. Byla jsem z něj také nadšená, ale poté, co se mi pravé přední kolečko již po druhé (během 1,5 měsíce) zlomilo (a to úplně fest), tak nevím nevím, zda jsem udělala dobrou koupi! 😒

luciakl
27. čer 2011

Ahojte baby, jasom chcela tiež tento kočik ale nakoniec som kupila chicco liteway je super, vobec nekopete do zadných koliesok, bol knemu aj fusak spolu s nanožnikom len madlo som dokupovala. Mne ho odporučila kamoška a veru dobre sa snim chodí, kolieska sa pekne otáčaju a nevrzgaju.