Golfky Espiro City. Je s nima snadná manipulace?

power700
15. lis 2008

Ahojky holky, prosím, máte některá tyto golfky? Celkem se mně zalíbily, ale nevím, jak vyhovují v praxi. 😝 Je s nima snadná manipulace a nejsou moc těžké? Díky moc za všechny rady a připomínky! 😉

helenkaa
16. lis 2008

Ahojky!
Já jsem je měla, ale nakonec jsem je prodala,protože jsem spokojená moc nebyla.
Polohování zad super, nevyhovovaly my ty "berany" -madla(když jsem telefonovala, blbě se mi ovládal a zakopávala jsem o ty dvojité zadní kola. a na to, že to jsou golfky,jsou docela těžké.
Ale kamarádka je má a ona je spokojená.

martina.zikmundova
17. lis 2008

Ahoj,
já je mám, jsem s nima spokojená. váhově jsou jako Chicco multiway, lepší jsou těma madlama, že se dají otáčet. o kola nezakopávám, nebot mám krátký nohy, ale manža, co má 192 cm, tak je vozí v pohodě a ještě si libuje, že jsou tak vysoký a nemusí se u nich ohýbat jako u Moonů golfek.
mají asi 8 kg, takže pokud nemáš zrovna těžký dítě jak já, malej má 13 kilo, tak je uneseš i s prckem v pohodě. Polohování je taky super, pouze se dole stisknou 2 páčky a máš je do lehu, je to fakt téměř vodorovná poloha, malej mi v nich krásně spinká kdykoliv.mají navíc vepředu trochu větší stínítko než všechny ostatní golfky a ještě držáček na lahev. prostě naprostá spokojenost, takže do nich klidně jdi 🙂

mery.luu
31. led 2009

Ahojky,
také by mě zajímaly vaše zkušenosti s tímhle golfáčem. Moc se mi líbí a začínám nad ním uvažovat. Má ho ještě někdo?
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

breberka
13. únor 2009

ahojky,
tak my espira taky máme a jsme s nima spokojený, jen co mi vadí je, že se nejde pořádně dostat k nákupnímu košíku, když jsou položený záda. Taky se snažím sehnat nějakej univerzální košík, protože jak je jen ze síťoviny, tak když prší nebo je venku mokro, bejvá v něm všechno zaflákaný, ale to je problém všech těhle košíků - nevíte tedy o nějakym, který je celošusťákový?
díky za tipy

krista
20. únor 2009

katuska85 • 1d • Dnes v 11:17
ahoj holky.Jestli tady tohle téma už je tak se omlouvam,já hledala marně.Chtela bych se zeptata na Vaše názory co se týče golfek Espira city.Mate je některá?A jste s nimi spokojené??Docela jsem se do nich zamilovala a budu vděčná za každý váš příspěvek.Předem díky

fim
9. zář 2009

Holky, oživuji toto téma - pořád váhám a přebírám ve výběru golfek. 😀 Pořád mám v záloze Multiwaye, ale co tyto golfky? Přibyla nějaká spokojená či nespokojená majitelka tohoto kočárku? Jak je to s nosnotí? Jsou dost bitelné(údajně, ještě jsem je neviděla naživo), ale prý klasika do 15 kil. 😒 To by nám moc dlouho nevydržely, když má malej už teď 11 kilo. 😅

marc27
22. říj 2013

Ahojte
otázka ohledně golfek espiro city , které momentálně používáme, ale máme hodně ojetá zadní kolečka.
Nevíte náhodou jestli se dají zakoupit nová?
díky za tipy 🙂)