Golfky Jané Carrera. Jak jste spokojené?

laura.
15. únor 2008

Ahoj, uvažujeme o těhle golfkách jako o druhém kočárku pro dovolené, návštěvy, apod..Zatím jsem slyšela jen pozitivní reference..Důvody, proč zrovna tenhle jsou následující:hĺavně dobrá skladnost, teleskopické skládání a polohovatelnost do lehu, protože v něm budem vozit naši dcerku opravdu od těch 6-7 měsíců....Sanozřejmě se mi líbí Je tu někdo, kdo carrery má a (ne)spokojen? jsou poměrně drahé, tak at zbytečně nevyhodíme peníze..líbí se mi i Energy, popř. jiné modely, a to je rozdíl 4000,-.. díky za názory a pokud tu již podobné téma existuje, omlouvám se, ale hledání podle názvů témat mi jaksi nejde 🙂 🙂

tlapicka
15. únor 2008

ahoj, careru mame, jako nas jediny a plnohodnotny kocar a je v pohode az na detaily. odira se cerny gumovy potah, ma mrte plastovych pofidernich dilu, ale to je na ukor vahy a skladnosti... koukni ke me do alba, mam tam reference na nas hardware... jako druhy kocar se mi zda zbytecne luxusni!

laura.
autor
16. únor 2008

díky za info.. a jaký bys mi doporučila, pokud se ti zdá carrera luxusní..???hledala jsem, ale žádný jiný není tak skladný (oprosti zappovi, verve, apod, ale ty nepočítám, protože nejdou do lehu, což je pro nás s malým mimi podstatné)..energy je taky fajn, tak nevím...

laura.
autor
16. únor 2008

tĺapičko: a vidím, že máš i "naši" autosedačku..roemer king plus 🙂 jen si asi vyberu jinou barvu 🙂

tlapicka
18. únor 2008

lauro, moc se v tm nevyznam, ale to energy by asi stacilo, ne? A s tou sedackou... ja chtela bavlnenej potah a ten byl jenom tendle. jelikoz tam sedi fakt dlouho, tak jsem nechtela, aby se potila v naky umelotine, ktera se da krasne ocistit hadrikem....zalezi jak a na co tu danou vec clovek pouziva 🙂

no a jinak ja bych asi na tvem miste ani zadny kocarek na navstevy a dovolene neporizovala... od ty doby, co mam manducu jse nebyla s kocarem venku ani jednou. nebyla by pro vas alternativa nejake nositko?
na caste skladani do auta atp. me leze na nervy u ty karery, ze se musi sundavat bouda.

laura.
autor
18. únor 2008

autosedačka:hm, tak to jsem nezaregistrovala, že jsou potahy z různé látky...Juli má teprv 5měsíců tak se rozkoukávám, kuovat budem tak za 3měsíce..

laura.
autor
18. únor 2008

tu manducu neznám, ale v kolkance, kterou jsem měla pučenou, nechtěla být....uvažovala jsem o šátku, ale než jsem se vzpamatovala, už byla Juli moc velká 🙂 ale pro druhé si ho pořídím...
no u nás je to s kočárem o tom, že třeba k našim jezdíme často a chtěli by malou vozit, spala by na zahradě, apod..náš stávající kočár je fakt super, ale když ho narvu do citroena C3, nevleze tam ani nákup..jinak s ním jezdím fakt denně. až malá povyroste, chtěla bych s ní jezdit třeba do města za kámoškama, atd, proto ty úvahy o golfkách..a plánujem druhé, tak musí vydržet..

tlapicka
18. únor 2008

k sedacce, cena se odviji castecne podle pouziteho materialu na potah, to vsecko zjistis 🙂 jestli mas moznost, nech si dovest sedacku z nemecka, v cesku jso roemerky strasne drahy...
to jane energy by melo bohate stacit na tve potreby 🙂
tady je neco o manduce: http://www.nejenprodeti.cz/?p=p_119&sName=-nosí...
S klokankou je to tezke, protoze neni zdrava ani pohodlna pro deti. Zatezuje pater a tak. 😔 skoda.

ale jo, jestli mate dost penez a jsi zvykla vsude sebou tahat kocar, tak ta carrera neni spatna. Jen jsem chtela abyses podivala trochu vic do budoucna... Ty priority a potreby deti se hrozne meni... a za rok uz budes treba koukat, jak to udelat, abys ten kocar sebou tahat nemusela, protoze mala toho spoustu utape sama a ty proste nevis, jestli hlidat dite nebo kocar... a treba se ti uz nebude chtit investovat do nositka, kdyz mas drahy golfky... Promin, ze ti do toho tak zvanim 😕 😒 😨

tlapicka
18. únor 2008

o kvalite zpracovani a vydrzeni dalsiho ditete nevim... zda se mi ta carrera dost forova, jak jsem psal aa, vse je podrizeno vaze, takze bych s tim radsi nepocitala. my si rikame, ze jestli vydrzi eli, tak budem radi.ale trebaprekvapi a bude slouzit dobre i na dalsi, nevim...

laura.
autor
19. únor 2008

s německem nemám šanci, je to od nás daleko..myslíš, že můžu autosedačku koupit přes net??kvůli pozdější případné reklamaci.. 😒 přes nějaký solidní e-shop,když bude v akci a tím ušetřím...nebo radši v obchodě??asi blbý dotaz, ale nedovedu si představit co by se mohlo pokazit..
díky za rady, vše zvažuju, energy by určo stačilo, jedná se mi o tu skladnost..náš kufr má na šířku cca 90cm-jako carrera, energy bychom museli skládat "našuro", proto o ní uvažuji..taky se mi líbí a dá se polohovat do lehu..pokud by bylo energy při složení kratší, maximálně nám stačí..ikdyž madlo a spojená rukojet, které ma carrera oproti energytaky není k zahození..

tlapicka
19. únor 2008

souhlas, spojena rukojet je super. s autosedackou tezko rict.my kupovali obe pres net. a zatim dobry, tuk tuk
pak pisni do ip, jak to dopadlo, az se rozhodnes... jsem zvedava, co koupis 😀

kocurek
19. únor 2008

Ahojky, tak ja mam Carreru Pro a jsem s nim nadmiru spokojena.
Da se koupit original Jane potah na sportak a je to skvele, ja jsem si jej nedavno poridila a nic se ti nebude drit, naopak..... kuk:

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&t...

Ted mam zimni fusak a dnes mi dosla zasilka, kde jsem si objednala letni fusak, coz je skvela vec, lepsi, jak nanoznik, ktery je na nic.

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&t...

Co se tyce odirani, tak ja mam barvu sedou a dost s nim cestuji v letadle a jeste mi jej nikdy neodreli a to jsem za poslednich 6 mesicu letela uz 5x. 🙂

JInak mam MAtrixe, hlubokou korbicku a sportak. V soucasne dobe pouzivam Matrixe, jako sedacku, suprove to sedi, malemu nenizima, i kdyz ma fusak a neni treba vytahovat jeste sportak, i kdyz uz brzy jej vytahnu. Koukni do alba

tlapicka
20. únor 2008

kocourku, tam neni, co by meli odrit v letadle, mne odira tu cernou cast eli botama, jak ji vyndavam a zandavam atd... jestli mas nejaky specialni potah za dalsi penize, tak se treba odirat nebude 😵 jinak ja nikdy nepouzivala korbu od zacatku v pripade nouze pouze sportak, tudiz je pod vetsim tlakem.
a ty bys carreru doporucila jako druhy skladny kocar ?

kocurek
20. únor 2008

tlapicka
Ja jsem mohla vyzkouset nekolik kocarku, nez jsme koupila CArreru a prave pro skladnost a lehkou manipulaci si vybrala prave tento typ.
JInak mam prave potah na sportak,kteru sedi uplne perfektne, je original JAne, koukni na:

http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&t...

🙂

tlapicka
21. únor 2008

kocourku, ten potah vypada pekne, zejmena ta tlapicka se mi libi, ale kolik stoji? 😕

Jinak ja nerikam, ze to neni dobry kocar. Ackoli k nemu mam vyhrady, asi bych koupila zas, jelikoz nema konkurenci ve sve tride velikostni a hmotnostni... Laura si ho chce poridit jako druhy kocar na obcasne pouziti a za timto ucelem se mi zda zbytecne drahy a taky velky. klasicky golfky (treba energy) si myslislim, ze vyuzije lip. Nebo ne?

a jeste k tem fusakum, jak pises, to je srandovni co clocek to nazor 🙂 ja fusak nemam a nikdy nemela a povazuju ho za zbytecnost (ani jsem nevedela, ze je letni a zimni) pokud neni tricet stupnu, tak chodim porad s nanoznikem, ktery mi prijde fajn. nemusim ho sundavat, kdyz chci dite vyndat, takze mi nijak neprekazi a kdyz zacne prset, tak mala nezmokne. To na tom kocare miluju uplne nejvic, ze absolutne nepromokne. plastenku jsem vyhodila po prvnim prseni, kdy se Eli v tom foliaku osypala... Od ty doby jsem cekala co to udela bez ni a k memu nadseni nejevil vnitrek kocaru ani sebelehci navlhnuti i v prutrzi 😵

Nebydlis nahodou ve spanelsku, ze si muzes dovolit vsecky ty jane vychytavky? Slysela jsem, ze tam je ta cena upne jinde nez v cechach. Tady v nemecku se neprodava v kamenejch obchodech vubec.

kocurek
21. únor 2008

tlapicka
Golfky a sportak jsou dva ruzne kocarky, pokud uz ma jeden kocarek, myslim si, ze je sportak zbytecny a sla bych do golfek, ale zase do teru to neni, jen na nakup, do mesta atd.

Jsem ve Spanelsku, ale vice se pohybuji v CR a ty? Ja jsem v Madridu. JInak jsou ruzne ceny, ja vse koupila pres net, teda krome kocarku. Nanoznik s etreba ve Spanelsku vubec neprodava, ten zde ani na internet. strankach nenajdes. Naopak letni fusacek ano...ktery neni v CR a potah na sportak je jak tady, tak v CR a ceny? No, treba takovy fusak je levnejsi v CR jak zde, i kdyz je to treba v nejake nabidce. Pokud najdes obchudek, jako nasla ja, ze jsem vse koupila v cene 7,500,- kc, tak je to suprova koupe- Matrix, sportak, taska na kocarek, plastenka a sitka pod kocarek. Jinak Matrix je nepromokavy a fusaky taky. 🙂

laura.
autor
21. únor 2008

holky moc díky za rady..pořád vybírám...šmírujem golfky ve městě..vypadám jak úchyl.. 🙂 líbí se mi jich víc, ale stejně vítězí i carrera..a líbí se i manžovi..navíc jeho kolega si ted koupil golfky za 12 (sice je to slalom pro, ale neva 🙂 ), takže mu cena nepřijde tak hrozná 🙂 🙂
ted zas mám dilema...nová kolekce CARRERA ANIVERSARIO, co si o ní myslíte? v porovnání s klasikou..?..barvy jsou děs..nevím jak naživo, ale na fotce ☹ ...nicméně jsou ještě o něco skladnější, a pokud je to special edition..taky kolečka se mi zdají menší, ale to by mi nevadilo..na kotary mám náš sporták...

tlapicka
21. únor 2008

kocourku, to je presne ono... ja za tyhle penize mela jen ten blbej sportak ve vyprodeji 🙄 pripada mi strasne predrazenej a je jasny, ze v cechach opravdu predrazeny je, protoze za tu tvoji vybavu vyplacnes v cesku klido brdo 20 000 ani nemrknes, coz je pekelne nefer... Jenom ti tise zavidim. Moc ten kocar nepouzivam, tak me mrzi, ze jsem investovala tolik...Noseni je lepsi 😵 ale nebylo jine reseni... jezdili jsme kratkou felicii do nemecka, tak slo o polstrovani a skladnost... (kupovala jsem ho ve trech mesicich.)
carrera neni o nic vic do terenu nez jakykoli golfac... furt je to trosku vetsi osmikolecko...

lauro, jestli ti nejde o penize a vyhovuje ti tak si ho kup. 😵 ale jeste jednou se podivej, jak je velkej slozenej.
o nove kolekci nic nevim, muzu soudit pouze 2006 😖 😅

laura.
autor
22. únor 2008

dyt u nás je prý všechno předražené..jídlo, elektronika ☹ a platy jsou nevím kolikrát nižší než v Německu...jak dělali nákup v německu-za 130,- a u nás to samé za 190,- ☹ na tak malé částce skoro o polovinu víc...a to v Německu kupovali kvalitní potraviny..
a o hadrách ani nemluvím...

tlapicka
22. únor 2008

lauro, tem clankum se srovnavanim potravin tolik never. neni to tak jednoznacne... kdyzchci koupit eli jogurt, tak se nedostanu pod 60 centu... abychom nemuseli kupovat chleba za 3-5 euro, mame domaci pekarnu... maso vozime z ceska (manzel je teda vegetarian) atd... jinak bychom se nedoplatili... jsou tu nejake potraviny, ktere jsou opravdu levnejsi nez v cesku, ale vetsina mezi ne nepatri, takze se tam ty cokolady aj. schovaji... No a s tema hadrama... Ano, kdyz najdes slevy, tak je to fajn, ale kdyz potrebujes neco koupit. MM. boty do prace 100e, kalhoty do prace80e, zimni bundu...70e neznackova, ktere odesel zip za dva mesice... to neni az ta uplne levny, ne? batoh na svacinku a dokumenty 60e... ono je to tady levny jen tak na oko az do chvile, kdy opravdu neco potrebujes... Bojim se vlest do galanterie. 6 patentu na flisovy kalhotky 3 eura, no pardon, kde to jsme? pradlova guma metr 2,50... Kolik toho v cechach koupis do eura? treba trychtyr.a jeste ti 10 kc zbyde. tady? jeste 2 pridej... Na beznej zivot to opravdu neni tak levny, jak se muze na prvni pohled zdat....

kocurek
22. únor 2008

laura
ahojky, ja s ebyla podivat do obchodu na novoi kolekci, ale co ti mam na to rict, moc se mi nelibi.

tlapicka
Normalne zde ve Spain Carrera stoji 350-650 EUR, coj je docela dost, zalezi na obchode.....ale ja jen cirou nahodou jej sehnala tak levny, videla jsem nabidku v jednom casopisu. Zadny ccasopis jsme si nekupovala pro budouci maminky, jen jeden a tem mi dal super tip na kocarek. Byla to nabidka....takze jsem hned volala a jela se do obchodu podivat. Je to maly obchudek , cca 40km od Madridu, ale za to, i kdyz jsme tam musela jet 2x.

Co se tyce cen tak presne tak, neda se to srovnavat, ja jsem vetsinu roku v CR, jak zde v Madridu....chleba zde neni , jako v CR nebo Nemecku..alechodim casto do LIDLU a tam nastesti mam moznost si jej upect..jinak zde je jen toustovy. Taky vozivam dost veci z CR.

Hezky den

kocurek
22. únor 2008

Jo a co se tyce kolecek, ja s Carrerou jezdim vsude-mesto, park, les....a zatim ok

tlapicka
22. únor 2008

kocourku, to jsi mela stesti 🙂 mluvi ze me bleda zavist. 😀
hele a nebudes casem v cr prodvat korbu nejak levne? 🙂 na dalsi mimi by se hodila, ale za 5 tisic ji kupovat nebudu, to radsi koupim babicce nejakej obyc kocar za ty prachy... 😎
a s tim terenem... my razime teorii, ze kocar do terenu nepatri. Ale babi s nim jezdi taky vsude a je fakt, ze po ceste vysypani kamenim to fakt nejede a to nejaky nafukovaci kola by asi jely, nevim.

kocurek
22. únor 2008

No, korbicku jsem prave v pondeli prodala, skoda, ze jsi se neozvala drive. Ted mam Matrix, jako autosedacku i na kocarek, ale uz se chystam vytahnout sportak...pristi tyden se chystam na mesic do CR...

Jinak, co se tyce korby, tak z 2.ruky se zde v Madridu daji sehnat cca za 100 EUR, ja ji kupila ale levne v CR. Na netu se da sehnat, kde co levneji....

tlapicka
22. únor 2008

jeee, no to nevadi, druhe mimi zatim neplanujem, tak ji aspon nebudu tak dlouho skladovat... 😎

kocurek
22. únor 2008

Jak jsi se dostala do nemecka, pokud se muzu zeptat? Mala je nadherna, divala jsme se na fotky

tlapicka
22. únor 2008

diky 🙂 manzel (slezan) tu pracuje 🙂

tlapicka
22. únor 2008

a ty mi na oplatu rekni, jak jsi se dostala do madridu 😝

kocurek
23. únor 2008

nejdrive stipko ucit na jedne skole a pak tady zustala na skole ucit 3 roky, pak delala na velvysku a pak delala praci, co provozovala, kdyz studovala.....pruvodcovani pro Spanely po celem svete......a co jinak delas?

tlapicka
23. únor 2008

Nejak se nemuzu rozhodnout...Delala jsem chvili tlumocnici japonstiny, ucila japonce aj. ale vs jeste nemam a nejak nevim, co mam studovat. tedka budu ucit na zs aj, tak uvidim, jestli je draha pedagoga moznost pro me nebo ne. Mam hrozne rada rucni prace a tak bych brala praci smysluplnou ale pritom ne moc casove narocnou, abych se nemusela vzdat meho hobby. Idealni by byo to tak nejak skloubit...Uvidime, kam me zivot zavane...

kocurek
25. únor 2008

To je pekne.....kde jsi studovala japonstinu a odkud jsi z CR, pokud se mohu zeptat?