Golfky, které nemají polohovací opěrku nohou. Vadí to?

suki
8. dub 2008

Ahoj holky, chtěli bychom si koupit sporotvní kočárek chicco simplicity - http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-simplicity , ale kočárek asi nemá polohovatelnou opěrku nohou, je to nutné nebo to nevadí? Máte některá tento nebo podobný kočárek? Děkuji za odpovědi a doporučení 🙂

jana.1
8. dub 2008

ahoj, nemám takový kočárek.. zatím nemám koupené golfky.. Jezdíme v normálním kočáru, ale ten má polohovatelnou opěrku zad i nohou z úplného lehu do úplného sedu. Musím říct, že je to velmi praktické, využívám to už delší dobu a když teď sami sedíme, tak samozřejmě i častěji. Dítě kouká po světě a když usne, může si lehnout na záda i na bok nebo třeba jen být v polosedu s nataženýma nožkama. Polohování by měla být u kočárků, sporťáků pro menší děti samozřejmost, potom už to tak nehoří, ale lepší to podle mě je.
víc názorů je tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

kristi
8. dub 2008

suki, mne se ty Chicca taky moc libi, myslim, ze to az tak nicemu nevadi....

monas
8. dub 2008

Já souhlasím s kristi, myslím, že to dětem moc nevadí. Tak malé dítko, jako máš ty má stejně ještě tak krátké nožky, že ještě ani skoro nepřesáhnou sedací část a větší dítě už zase moc v kočárku nespí (náš malý od roka skoro vůbec)

kristi
8. dub 2008

tak tak, ja stejne vetsinou jezdim ven,az kdyz je vzhuru...

jana.1
8. dub 2008

jasně, nehoří to, ale není to nic proti ničemu.. lepší to tam mít.. tady kolem maj mamči děti, co v kočáru spí i ve dvou letech.. 😅

jana.1
8. dub 2008

ale jak začnou ťapat, tak se na nějaký kočár většinou vyfláknou 😀

kristi
8. dub 2008

no prave, ja furt taky chtela jeste jedny golfky, ale od nedele nam ditko chodi a strasne ji to bavi, takze si myslim,ze do leta ji v kocaru jeste svezu a pak uz to bude na houby

suki
autor
8. dub 2008

holky tak díky moc, to jsem ráda, tedy do nich asi půjdem 😀 😀 😀 😀

jana1 polohovaltelná záda to má určitě, je ta opěrka na nožičky tam není polohovatelná. 🙂