Golfky - lehké, spojená rukojeť, prosím poradíte?

petulinaaa
20. zář 2013

ahojky,vím,že už tady bylo spoustu diskusí na toto téma...pročetla jsem snad milion recenzcí,diskusí a připadám si stále jak na samém začátku...
Prosím poradíte?

shnáním lehké golfky do max.8-10kg 😉
skladné do auta 😉 ...do malého auta (časté jezdění)...nejlépe složené do "deštníku"než do placky (není podmínkou)
spojená rukojeť 😉 ... nejlépe polohovací (výsuvná) 😉 ...jsem malá a když jsem některé golfky s nepolohov.rukojetí vyzkoušela,měla jsem je po prsa...
polohování nožiček a zádíček 😉 .... zádíčka do úplného sedu ...do úplného lehu není podmínkou
s velkou boudičkou 😉 (hodně u nás fouká vítr)
nejlépe 4-kolku (není podmínkou-možno i 3-kolka) 😉 .... měla jsem možnost otestovat golfky, které mají "zdvojená" kolečka (takže koleček bylo např.6) a velmi špatně se mi s nimi jezdilo,takže ty bych v žádném případě nechtěla
do terenu 😉 ...takže asi větší kolečka?.....je zde horší silnice a v zimě i se sporťákem mám co dělat...
musím koupit bazarové,takže spíše nějaké levnější typy?

Vaše zkušenost s bazarovým nákupem golfek?

Holky předem moc děkuji za rady!!!!!!

hojda
20. zář 2013

Kromě spojené rukověti by vyhovovaly Peg Perego Sí.

hrusti
21. zář 2013

Osobne si myslim,ze golfky nejsou vhodne do terenu. Do terenu je sportak 😉 a dalsi vec, ze golfky se spojenou rukojeti pra vdepodobne neslozis do destniku, protoze ta rukojet ti to neumozni 😉
Jinak my mame Cybex Callisto, ale u nich lze polohovat resp. Vytahnout rukojet jen smerem nahoru. Ja merim cca 160 cm a prijdou mi v pohode. Kamaradka je o kousek mensi a rukojet ji nevyhovovala😉

karchinka
21. zář 2013

my máme od jara Valco Snap a splňuje hodně bodů z toho, co tady máš napsáno. Co nesplňuje - nožičky jsou polohovatelné částečně v originálu, ale když si to vylepšíš šňůrkou, která ničemu nevadí (jenom se zaváže o madlo), tak jdou úplně do rovna. Nemají polohovací rukojeť, ale to by chtělo vyzkoušet. Skládají se na placku, ale fakt placatou 🙂 A asi je neseženeš v bazárku, nejlevnější bývají za 4199 plus pláštěnka, kterou nemají v základní výbavě (ale nánožník, rukojeť v základní jsou), je to novinka od jara.
Jinak jsou super lehké 6,7 kg, velmi prostorné i pro větší dítě, dobře skladné, jsou lehce sundat i kolečka a jsou na úplnou placku, už jsem je cpala i do plného auta s nákupem, když jsem na kočár zapomněla a v pohodě :D a super se s nima jezdí, na rovné cestě jedou skoro samy, často tlačím jenom jednou rukou a zvládám i největší zatáčky 🙂 kolečka zvládnou i terén, ne nějakou lesní super kamenitou a kořenatou cestu, ale takovou polní, trávu, kamenitou jo... od jara jsme ho fakt proklepli

martinakl
21. zář 2013

Doporučuju taky Valco Snap. Je to čtyřkolka, má větší kola (jako sporťák), takže zvládá i lehčí terén. Má velkou boudu, co jsem snad u jiného kočáru neviděla. Polohovací nožky částečně (ale stačí to), do úplného sedu (kolmo) tedy nejde. Je prostorný. Skladný, i když se neskládá na deštník, ale na placku. Máme malinký auto a je to stejně super, navíc se skládá snadno. Má spojenou rukojeť, ale ne vysouvací.
Já jsem z něj uplně nadšená, už sporťák ani nevyužíváme, co máme Snap. Navíc je moc krásný 🙂
Ale...je dražší, nový stojí 5000 a nevím, jestli budou bazarové, protože je poměrně nový a myslím, že z ruky ho jen tak někdo nedá.. 🙂

vladla
22. zář 2013

Bebe benni izzy
Super nemenila bych.Spojena rukojet,polohovaci.stabilni,lehoucke,velky kos a dobra cena!! 🙂

coopanka
22. zář 2013

Idealni volba by byla pro tebe asi Baby Jogger City Mini GT. Ma polohovatelnou rukojet,rucni brzdu,dokonaly system skladani,skvelou strisku-nepotrebujes plastenku ani slunecnik,perfektni manipulace. Zde:

https://www.youtube.com/watch?v=v-KyQHNV5BA

www.baby.jogger.cz/kocarek-citi-mini-gt-model-2...

nebo my mame City Mini 4kola,ale ten nema polohovaci rukojet.

ladie
23. zář 2013

Valco Snap 4 nebo Britax B-Agile 4 (ten mám já). Jsou to více-méně stejné kočárky. Valco je trochu lehčí, ale na úkor materiálu, který je kvalitnější u Britaxu.
Nemají polohovací nožičky, ale stačí protlačit ta látka a nožky jsou zvednuté 😉
Oba kočárky moc doporučuju.

mpavlinka
23. zář 2013

Peg Perego Switch easy drive. Jsou super! Dají se krásně složit. Sehnala jsem bazarové za 4 tis. 🙂

klariska16
23. zář 2013

Než jsem si kupovala golfky,tak jsem strávila na internetu tolik času,že mi z toho je zle do teďka,nakonec jsem zdárně vybrala,značku psát nebudu,protože je to zbytečné,posléze vysvětlím.Krásné všechny recenze,a pak byl kočárek doma,Po používání jsem zjistila ,že zdvojená kolečka,největší neštěstí jaké existuje,a kola,která nejsou na nafukování no hrůza,tvrdá jízda no hnus.Chudák dítě.
Takže závěrem jsem jen chtěla napsat že kočárek se prodal a já jsem z bazaru nakonec koupila ojetou tříkolku s nafukovacíma kolečkama,které jsou v zimě nejlepší.Jízda se zdvojenýma kolečkama v zimě ve snihu,to byla posilovna.
Vím že každý může mít jiný názor,ale jen jsem chtěla napsat svoji zkušenost a teď se vlastně směju,jaké jsem byla pako,jak jsem hledala měsíce na netu a pak můj vysněný kočárek prodala a do 3 dnů koupila druhý.

izina9
23. zář 2013

U nákupu kočárku Valco Snap4,bych si dala pozor na kvalitu zpracování a zvážila barvu boudičky,protože se některé celkem brzy šisují.
Já si ho koupila letos na jaře a po třech měsících reklamovala s vyšisovanou boudičkou,křivou konstrukcí a vypáraným potahem.Dostala jsem za něj nový,ten obratem prodala a zakoupila jsem BJ city mini a jsem maximálně spokojená.Jinak Snap je super,co se týká skladnosti,prostoru pro dítě a váhy,ale za tu cenu by mohl být přeci jenom kvalitnější.