Golfky Maclaren Techno XT. Jste s nimi spokojené?

caira
12. srp 2008

mate nekdo tyto golfky? a jake jste s nimi spokojeny?
Uvazujeme, ze prave tyto golfky koncem mesice poridime pro nasi temer sestimesicni dceru, tak bych rada slysela nazory nekoho kdo tyto golfky jiz ma 🙂

natynkaz
6. bře 2012

Nevím, zda můj názor nebude už tak trochu pozdě. Měla jsem XLR asi 3 týdny a šel z domu. Za ty peníze nestojí. 😕 Jezdí se s ním na prd, ložná plocha malinká, hrká, věčně jsem kopala do koleček...... 😨 Vyzkoušela jsem hodně kočárků, ale tohle byl fakt krok zpět. 😒

lajla
10. bře 2012

ahojicek ja mam XT a jsem max spokojena, mela jsem kocarku hafo mezi nimi i bugaboo bee plus, ktery sel z domu po dvou tydnech cca , nebrat ani zadarmo🙂 nevim kazdy si musi uvedomit co od kocarku chce ja jsem konecne max spokojena..pouzivam ho denne uz par mesicu a porad super, ja mam 172cm a do kolecek teda nekopam a to xt je kratsi nez xlr...

madamecrazy
6. srp 2012

Vyzkoušela jsem několik různých Maclarenů (Questa, XT i XLR) a ty řeči o hrkotání apod. mi přijdou trošku nemístné...ano, je to kočárek, který hrkotá, ale jsou to stále "jen" golfky! téměř všechny golfky, až na pár vyjímek, hrkotají a pokud někdo nechce hrkotací kočárek, ať používá s nafukovacími koly, ale tam už je zase váha někde úplně jinde. Většina kočárků s nafukovacími koly má od 12 kg a výš a největší a nejtežší Maclaren XLR má 7.5 kg a prostorově ja tak velkorysý, že s přehledem uveze i 5-ti leté dítko, má nosnost 30kg! Já v XLR vozím i obě děti najednou (16-ti měsíční a 3 letá) a úplně v pohodě. Má na golfky hodně velká kola a super odpružení...lesní cesty nejsou žádný problém, i když znovu...ano hrkotá 😎
Za poslední 3 roky jsem vyzkoušela opravdu hoooodně různých kočárků (Bugaboo, Mutsy, Stokke, Jane, Quinny, Peg Perego, Bebe Confort, Phil and Teds, Baby Jogger, Silver Cross.....apod.), použité i nové a s čistým svědomím mohu říct, že kočárky Maclaren jsou ta špička z nich....ne nadarmo dává výrobce doživotní záruku.
Měla jsem model Quest asi 5-krát a jako druhý kočárek, nebo pak i jediný pro starší dítko paráda, má jen 5.5 kg, všude si ho sami odnesete....Techno XT jsou klasické plnohodnotné golfky, které snesou v pohodě denodenní používání a nezklamou snad v ničem....a Techno XLR je prostě pecka kočár, je fakt velký, ale když se položí do lehu, je tak měkce vypolstrovaný a velký, že to je jako pojízdná postýlka.... 😀

madamecrazy
6. srp 2012
madamecrazy
7. srp 2012

a toto je náš nejnovější přírustek, tak snad si ho užijeme, vypadá a jezdí parádně!

pazibarb
29. lis 2012

@madamecrazy prosím prosím!! Jak jsi do XTčka nainstalovala Lodger? Nebo jaký bys mi doporučila fusak? Včera nám ukradli auto a sporťák s fusakem jsem měla uvnitř... Teď váhám co mam koupit do Maclarena za fusak. Originál nebo ??
Děkuju moc!

madamecrazy
9. led 2013

ahoj, omlouvam se, ale vsimla jsem si zpravy uz ted, takze pravdepodobne uz jsi fusak koupila, ze...

lucille85
4. únor 2013

@madamecrazy Ahoj můžu se zeptat, když jsi tak super orientovaná v Maclarenech 🙂 jak velký je rozdíl mezi XT a XLR? Chtěla bych pohodlné golfky, prcek je váhově průměr, ale výškově nadprůměr, tak mi jde spíš o délku té zádové opěrky... Chtěla bych je do města, na nákupy a když jedem autem, až přejdem z vajíčka na další autosedačku, kterou už nenacvaknem na velký kočárdo terénu atd. budem mít spor´ták (mám gessleina, který je super prostorný, ale hodně těžký) 🙂. Spíš jsem teda pro ty XTčka, ale třeba mi řekneš něco jiného....pak teda mám v záloze Cybex callisto (mají spojenou rukojeť, madlo a posuvnou stříšku nahoru dolů, ale prý jsou hodně úzké). Díky!

vajnarka
7. únor 2013

@lucille85 ...xlr jsou širší, těžší, hlavně sedák...brala bych je na hodně malé dítě...protože jsou spíše jako sporťák...aspoň pro mě...já mám raději xt, mají všechno jako xlr, polohovací boudu, záda i podnožku, jen mají užší sedák a jsou o něco lehčí 😉 ...jinak mají váhový limit oba dva 25 kg....maclareny jsou držáky a vydrží i více dětí...za mě samá plus 😀

lucille85
7. únor 2013

@vajnarka no tak to já mám sporták dobrej, spíš mi šlo o to, aby tam nebyl malej moc natěsno,a le on je spíš hodně dlouhej, do šířky zatim nenarostl nijak výrazně 🙂....Děkuju moc za radu, ty XT mám od začátku jako favorita 🙂...Je něco co Ti na nich třeba vadí (co ta absence madla, blbě přístupný košík když dítě leží)?

vajnarka
8. únor 2013

madlo mi vůbec nechybí...ani malé myslím...i když na ho ,měla na BJ...přístupný košík moc není, ale stejně tašku s nákupem dám na rukojeť, když je třeba... 😉

deniel
17. bře 2013

Ahoj, já mám nejnovější lxr a úplně super, mně právě vyhovuje, že jsou takové větší, malá je obřík. Jinak mrkni na web anglické golfky, tam jsou i modely na 2013 a všechny druhy maclarenů a tabulka velikostí. Myslím, že váhově to nějaký rozdíl mezi xt xlr moc není a v reálu jsou ty xlr prostě vymakanější a lepší, alespoň pro mě. Jen ta cena je na golfky docela šílená...

jennyska
4. říj 2013

Ahoj Maminky 😉

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Maclaren a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-maclaren/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

kajel
29. dub 2014

@madamecrazy dobrý den, mohu se zeptat, jestli tedy ještě chodíte na diskuze, jestli jste měla možnost porovnat s teutonií solano? Pořád se nemohu rozhodnout? děkuji moc Mirka

gucci
20. črc 2014

Ahoj holky, budu prodávat náš Maclaren Techno, černá barva + příslušenství. Kdyby měl někdo zájem, pište mi prosím do IP. Díky

ciernavila
3. říj 2014

prosim neviete kde by mi mohli spravit brzdu od maclarenu xt? Po troch rokoch sa mi zacala zasekavat, temer mi nefunguje vobec. Kupila som ho v Babyparku v PRahe ale ten uz zrusili.

m_ichelle
22. lis 2014

Ahoj holky, vím že tato diskuze už je starší, ale třeba mi někdo odpoví. Chystáme se koupit golfky a uvažujeme mezi MacLarenem Techno XT a Quest. Máme celkem dobrý sporťák, takže chci golfky jen tak do města, na nákup atd. Nic moc do terénu. Co byste mi doporučily? Díky moc, m.

adelkou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelkou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelkou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
goryla
31. črc 2017

@madamecrazy
Ahoj. Odkud máš prosím ten úžasný fusak na Maclaren? Něco takového sháním na zimu 🙂...

fori
5. srp 2017

Prosim shanim madlo na techno xt.... Nevite jake tam pasuje?

goryla
5. zář 2017

Já jsem si madlo koupila univerzální šité jednou paní na emimino.cz. Originální vyjde na litr, a přitom v diskuzích s ním nebyly maminky spokojené, protože nedrželo napevno, ale jezdilo nahoru a dolu. Tak jsem zvolila levnější variantu. Je na suché zipy po stranách a golfky složím i s ním. Nahoru a dolu jezdí taky, takže není na opírání ☹, ale z hlediska bezpečnosti dítěte jsem spokojená 🙂.

petaov
14. kvě 2018

Kdo se vyzná v Maclarenech, jde techno classic do lehu tak jak techno xt? Vím, že Quest nejde, tak se ptám. Díky

great.girl
31. srp 2018

Jaké máte prosím v maclarenu fusaky nebo nánožníky krom originálních?