Golfky Mutsy. Sú vhodné pre ročné mimi na leto?

susik77
17. led 2008

Ahojte, kamaratka ma golfky mutsy0spider.Strasne si ich chvali.Myslite, ze budu vhodne pre rocne miminko na leto?

susik77
autor
17. led 2008

sorry, Mutsy spider 😉

kristi
17. led 2008

ahoj Susik, ja o nich velmi ale velmi moc premyslim, moc se mi libej a strasne si je chvalej snad vsichni....

susik77
autor
17. led 2008

kristi: mne sa tiez strasne pacia, ale neviem, ci bude mat mala dost pohodlia na dovci? ze vraj sa v nich neda spat, ze su len na premiestnovanie...potrebuje rocne mimi este spat v kociku?

nitka
17. led 2008

citala som jednu anketu o tomto kociku a pisali ze je vhodny od 12 mesiacov,ale nie je polohovatelny... 😉

trixi
17. led 2008

nitka, na strankach predajcu je uvadzane, ze je polohovatelny

http://www.babyportal.cz/kocarek-mutsy-spider-v...

My mame zatial iba hlboky a sportovy kocik Mutsy. Z hlbokej vanicky nam maly vyrastol uz v troch mesiacoch a v sportaku je natlaceny ako sardinka. Neviem si predstavit, ze by tam mal spinkat 3 hodiny. Kupila som za par korun najvacsi kocik, ktory je na trhu len na to spinkanie. Neda sa s nim chodit moc po vonku, je priserny, v mraze strasne vrzga a praska (je plastovy a uplne novy ) ale za to je obrovsky a mame ho len na spanie na terase.

nitka
17. led 2008

sorry omyl 😅

susik77
autor
17. led 2008

myslite, ze by sme to teda s nim v lete v chorvatsku zvladli?

tilly
17. led 2008

jeee, no pekné, aj super zložiteľné, sussik, myslím, že na leto do chorvátska je to ideálne, teda ak nespinkáte v kočíku...

susik77
autor
17. led 2008

tilly: zatial spinkame, ale mame len 5 mesiacov, tak neviem, ako sa to zmeni do roku 😕

tilly
17. led 2008

jaaaj, vlastne áno, nooo, ak myslíte, že budete stále spinkať, tak neviem...

susik77
autor
17. led 2008

inak, pozerala som, ze su vhodne len do 15 kg ☹ buduce leto sa uz do nich asi nevojdeme 😕

nikka.vo
17. led 2008

Taky jsme přemýšleli nad spiderem 😵 , ale trochu mě odrazuje ta cena ... pak jsem objevila moon golfky http://www.nejkocarky.cz/product/Kocarky/Moon-B... a ta cena je nááádhernááá a jsou taky pěkný, skladný a prostě super 😅
Přijde mi, že všechny tyhle kočárky jsou do 15 kg 😒 , ale zase věřim tomu, že až budou mít 15 kg tak budou ťapkat po svých 😎 a na to že si tam sednou až je budou bolet nožičky, to snad vydrží, musí to mít rezervu 🙂

amj
23. kvě 2008

holky - prosím prosba - máte někdo mutsy spider? aktuálně? scháním na něj nánožník - ale asi se origoš nedělá... nemáte něj. tip? ☹

trixi
23. kvě 2008

ahoj amj, neviem ci Ti to pomoze, ale ked som nieco hladala k nasmu kociku, tak na tejto stranke som nasla univerzalne nanozniky od Emitexu. Neviem ci pasuju na Mutsy Spider, skus tam napisat, pripadne tam zavolat:

http://www.deticky.cz/cz-6-kocarky-a-prislusens...

susik77
autor
23. kvě 2008

ahojte, my sme nakonec kupili Peg perego pliko p3-pripada mi vhodnejsi pre rocne mimco-teda zatial ma mala len 9 mes.

trixi
23. kvě 2008

Ahoj susik, mne prisiel PP pliko predvcerom a hoci su to golfky tak som s nimi velmi spokojna. Vcera a dnes ich maly testoval a myslim, ze sa mu pacia viac ako sportak Mutsy. Ma v nich viac miesta. Ja ich mam ako kocik, ktory mam stale v aute a na cestovanie, pretoze sportak mi zaberal cely kufor. Povodne som chcela tiez Mutsy spider ale po dlhom studiu vsetkych golfacov som si vybrala Peg Perego pliko P3. Mame ho v svetlo zelenom s takymi sedymi bublinkami.

susik77
autor
27. kvě 2008

trixi: mne sa zda pp pliko omnoho pohodlnejsi ako mutsy spider. mala mi v nom aj spi, j fakt super 🙂

vavik02
8. srp 2008

ahoj trixi, takže ty si s mutsy nebola spokojná leo bol malý? Ja som ho videla a zdal sa mi rovnaký ako ostatné 3-kombinácie.Tak teraz neviem, tiež sme s manželom vysokí tak sa mi zdal vhodný, lebo jané má síce väčšiu športovú časť ale je nízky. Nie si náhodou priamo z Piešťan, že by sa dalo s tebou stretnúť a pokecať o tom kočíku? Diky keď tak sa ozvi na vavik@pobox.sk
Budem sa tešiť

krista
6. bře 2009

isstin • 1d • 1. únor 2009 v 18:44
Ahoj holky, hrozně mě zaujal tento golfáček

http://www.eshopbaby.cz/katalog/spider-golfovy-...

máte ho některá? A jaké jsou zkušenosti?

sisstin • 1d • 1. únor 2009 v 18:46
tak to je jenom Mutsy, bez spider 😝

kristi • 1d • 1. únor 2009 v 18:48
Siss, ja ho strasne,ale strasne chtela, moc se mi libi, krasne se s tim jezdi, ale jinak je na houby, sirokej zadni rozvor, nevejdes se do vytahu, krome toho velky decka uz tam blbe sedej, musis si to nekde zkusit...

sisstin • 1d • 2. únor 2009 v 08:24
kristi: 😒 tak do vejtahu bych se vešla, širší jak Speedák to určitě nebude, to je nejširší kočár, jak jsem kdy viděla 😅 ale právě, chci ho, až bude větší..tak někdy na konci léta 😒 já jsem ho nikde neviděla ještě 😒

pecule • 1d • 2. únor 2009 v 11:34
čau sisstin,jak se máš? pamatuješ si ještě na mě??? tak tomu golfáči? 😉 hezkej ,ale zdá se mi nepraktickej,takovej neohrabanej když ho budeš chtít někde zvedat Já pokukuju po chiccu mutiway už dlouho,ale ted mě zaujal jané,má jen 5.6kg a o tom mi jde,co nejlehčí. Tak hodně štěstí při výběru.papa

kristi • 1d • 4. únor 2009 v 10:42
siss, ono ho moc lidi nema, ja chtela ten bilej, ale Mia uz moc nejezdi, ty bys ho s Tygrem jeste uzila. Je lehkej, krasne se s nim manipuluje a jezdi, gumovy kolecka jsou super. Slozis jednou rukou, taky bomba, akorat je jakoby melky, vis? jako ze na tygra by mohlo foukat nebo svitit ze strany

sisstin • 1d • 4. únor 2009 v 10:44
kristi: no já ho chci kupovat až tak na podzim, až mu budou 2 😉 on je dost kočárkovej..baví ho to tam..a hlavně, na cestování ho chci 😉 do speedaka taky fučí 😉

kristi • 1d • 4. únor 2009 ve 12:02
tak pokud ti to nevadi, ze je takovej melkej, tak smele do nej, je fakt bozi, spojena rukojet, po meste super. Do poli a lesu stejne nejezdis...

mkr • 1d • 4. únor 2009 ve 12:21
sisstin koukala jsi už na takke off http://www.eshopbaby.cz/katalog/take-off-golfov...

sisstin • 1d • 4. únor 2009 ve 13:32
mkr: jo, na ten jsem taky koukala 😝 akorát na mě má moc "kosmickej" vzhled 😅 a ty pidi kolečka 😖

sisstin • 1d • 5. únor 2009 v 10:08
tak na MMB ho mají nový i s košíkem za 5200

pointka
20. led 2010

Ahojte.

Mozete mi poradit.

Rozhodujem sa medzi kupou klasickych golfiek MUTSY EASY RIDER a trojkolesovymi, velmi skladnymi golfkami MUTSY SPIDER.

Neviem sa rozhodnut, lebo kazde maju nejaku vyhodu, tak ak mi viete dat nejake skusenosti - dobre/zle, budem rada.

Dakujem.

macanet
20. led 2010

Pointko my máme Mutsy Spider, ale jako vyloženě do auta a krátké cesty. Je to hophop kočár, rychle se složí, ale nadlouhý cestování není, proto jsem koupila ještě kočárek golfky multiway, kde malá mohla spát i když foukalo a někde jsme byli .Ten Spider je dost otevřený, řekla bych pro větší děti, co chvíli jedou a pak pochodují .Na dlouhý ježdění jako hlavní golfky asi nee.Na spaní taky moc ne 😖 Prostě jen do auta a na nákupy, terén taky projede,ale píší že je od 12 měsíců a to odpovídá. My jsme ho kupovali, když byli Adě necelý dva a seděla,krásně viděla,to se jí líbilo, ale menší dítko by se cítilo možná divně, nemá madlo ten kočárek. Spidera bych spíš volila do auta a na běžný ježdění jiný.Spider má výhodu, že je skladný,lehce se s ním jezdí 😉

pointka
20. led 2010

no my mame mutsy 4-rider sportovy, tento som vyslovene myslela na leto, ak pojdeme na dovolenku, aby bol lahunky, skladny kvoli miestu v aute, ale zase, aby sa v nom mala citila v pohode a aj si v tom trosicku mohla na plazi pospat. V lete bude mat 1 rok

macanet
20. led 2010

pointko, tak to nevím, vyspat, on nejde moc do lehu, spíš pololehu , my jsme ho na spaní nepoužívali,spíš jen na sezení. Kamarádka ho má půjčený teď,my už kočárek nepoužíváme skro vůbec a jí tam holka párkrát usnula,ale nohy jí viseli dolů, je sice větší, ale fakt nevím 😒 Já bych šla do jiného.Já si Spidera koupila původně na dovču do letadla a kvůli skladnosti(to nemá chybu) ale nakonec jsme jeli s chiccem, kvůli pohodlí malé.

macanet
20. led 2010

Já jsem je kupovala použitý, tak se to dá, ale když budeš mít možnost v obchodě je vyzkoušej s malou a uvidíš 😉

pointka
20. led 2010

no to u nas na SK nie je, to ja vsetko od vas z ciech objednavam.
videla som foto v tvojom albume... no neviem, asi prehodnotim.

macanet
21. led 2010

pointko jojo tady sice Adu usnula, byla hodně utahaná, ale když koukneš https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage..., tak je vidět, že pololeží, hlava bim na stranu a pod nožičkama je ten díl uzký, byli jsme v Zoo kde celý den běhala, nebo seděla na kočáře,alenedovedusi představit, že by tam spala dýl než hoďku 😒 Nevím no, jako kočárek je fakt parádní, nechávám si ho pro druhé, nebo kdyby někdo chtěl půjčit do auta ze známých, ale sama mám ještě jedny golfky .

chaala
25. lis 2010

Holky, prosím vás, zkusím oživit téma 🙂 Máte některá kočárek Mutsy Spider? Potřebuji hodně skladný kočárek do auta, jen na krátké ježdění a objevila jsem tenhle. Tak hledám informace. 😉

myskapipiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz